1. kolo: Hašek pokořen v nájezdech. Pardubice nestačily na Zlín

Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

SOUHRN – Obhájce titulu z Karlových Varů uspěl v Kladně, nejžhavější kandidát na prvenství pražská Sparta nestačila na Vítkovice. Pardubice s Haškem ve svatyni podlehly Zlínu po nájezdech.

Fanoušci Komety vzali Rondo před prvním zápasem sezony proti Plzni útokem

Pardubice - Zlín 1:2sn (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)

Velký návrat Dominika Haška do hokejové extraligy skončil pro Pardubice porážkou. Východočeši sice nad Zlínem vedli díky trefě Sýkory už z 9. minuty, v polovině zápasu ale Důras vyrovnal. Rozhodnutí tak musely přinést až samostatné nájezdy, ve kterých Dominátor ani jednou neuspěl.

- více informací, online přenos -

Zranění Balaštíka: Zlín žaluje Stehlíka! »

Kladno - Karlovy Vary 3:5 (0:3, 2:0, 1:2)

Obhájci hokejového titulu z Karlových Varů vstoupili do nové sezony O2 extraligy vítězstvím 5:3 na ledě Kladna. Západočeši se přiblížili triumfu už v první třetině, kterou vyhráli 3:0.

Zklamaný Kaberle: Příště to bude lepší »

Kometa Brno - Plzeň 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

Ani fantastičtí fanoušci nepomohli Kometě na úvod hokejové extraligy. Brněnskou tvrz dobyla díky dvěma slepeným gólům ze druhé třetiny Plzeň, Dopitův gól deset minut před koncem kýžený zvrat nepřinesl.

Kometě hala Rondo nestačí. Obsadí i Prahu? »
V extralize nebude slabé mužstvo, míní Straka »
Extraligu zasáhla krize. Výjimkou jsou Vary a Brno »

Vítkovice - Sparta Praha 2:1sn (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)

Jiří Burger rozhodl o vítězství hokejistů Vítkovic v úvodním kole O2 extraligy nad Spartou. Ve třetí třetině dokázal reagovat na úvodní gól Netíka a poté proměnil i rozhodující samostatný nájezd.

Slavia Praha - Třinec 4:5 (1:2, 1:2, 2:1)

Hokejisté Slavie vstoupili do nové sezony domácí porážkou s Třincem. Pražanům nevyšel vstup do utkání, když už po 13 minutách prohrávali 0:2, v dramatickém závěru pak stačili už jen snížit na konečných 4:5.

Hrdina Třince Balej: Ty šance jsem proměnit musel

Mladá Boleslav - Liberec 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Hokejisté Mladé Boleslavi dokázali v prvním kole O2 extraligy otočit zápas s Libercem a vyhráli 2:1.

České Budějovice - Litvínov 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)

Hokejisté Českých Budějovic vstoupili do nového ročníku O2 extraligy jasným vítězstvím 4:1 nad Litvínovem.

Kůrka nastartoval Budějovice: Reprezentace mi pomohla »