27. kolo: Sparta padla ve Vítkovicích, Budějovice znovu nedostaly branku

Autor: Sport
1
SESTŘIH: Olomouc - Sparta 1:4. Kanonáda hostů, rozhodl skvělý Krejčí
SESTŘIH: Hradec Králové - Slavia 1:2. Zemětřesení v sestavě a drama v závěru

Hokejisté pražské Sparty se pod novým trenérským tandemem dočkali své první porážky na ledě Vítkovic. Naopak České Budějovice podruhé v řadě udržely čisté konto a vyhrály nad Litvínovem. Stejně si vedl Liberec na ledě Boleslavi. Kladno zdolalo po prodloužení Vary, Kometa naopak nestačila na Strakovu Plzeň.

Radost kladenského Jaroslava Kally.

Kladno - Vary 4:3 pp (2:0, 1:1, 0:2 - 1:0)

Kladno navázalo na své poslední vítězství nad Litvínovem dalšími dvěma body, když před vlastními diváky porazilo úřadujícího mistra z Varů 4:3 po prodloužení. Svých prvních branek utkání se dočkal Martin Procházka, který se trefil hned dvakrát.

- Více informací -
- Kalla: Rozhodčí nás na konci normálně vyautoval >>>

Budějovice - Litvínov 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Podruhé v řadě nedostali hokejisté Českých Budějovic na domácím ledě ani branku. Po vítězství nad Libercem v poměru 1:0 po prodloužení si připsala obrana domácích další čisté konto proti chemikům.

Boleslav - Liberec 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Hokejisté Mladé Boleslavi prohráli ve 27. kole extraligy na svém ledě s Libercem 0:4. Obrana Bílých Tygrů tak v posledních dvou zápasech neinkasovala. V předcházejícím zápase proti Českým Budějovicím dostala jedinou branku utkání až v nastavení.

Vítkovice - Sparta 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Poprvé pod vedením nové trenérské dvojice Volek - Holáň odcházejí hokejisté Sparty s prázdnou. Ve Vítkovicích podlehli 1:2, když o výsledku utkání rozhodla třetí třetina utkání.

- Hubáček: Cítil jsem se jako malinkatý Lemieux >>>

Brno - Plzeň  2:4 (1:0, 1:3, 0:1)

Tři branky v rozmezí čtyř minut ve druhé části hry rozhodli o tom, že domácí Kometa si z prvního utkání druhé poloviny základní části žádný bod neodnese. Brno tak nadále zůstává s velkým odstupem na posledním místě tabulky.

- Modrý: Rvačka? Musíme se jeden druhého zastat >>>

Slavia - Třinec  2:3 pp (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)

Hokejisté Slavie potvrdili, že se jim na domácím ledě příliš nedaří. Ve 27. kole prohráli v prodloužení s Třincem, když rozhodující branku zápasu vstřelil Josef Hrabal.

- Slipčenko: Gól? V přerušené hře a soupeř v brankovišti >>>