NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Washington - 21. dubna 2024   21:00

Rangers
Rangers
24:17' Rempe (Vesey, Goodrow) • 24:50' Panarin (Trocheck, Lafrenière) • 26:23' Vesey (Goodrow) • 56:17' Kreider (Zibanejad, Roslovic)
Rangers
Šesťorkin (Quick) – R. Lindgren, Fox (A), K. Miller, Schneider, Trouba (C), E. Gustafsson – Kreider (A), Zibanejad, Roslovic – Panarin, Trocheck, Lafrenière – Cuylle, Wennberg, Kakko – Vesey, Goodrow, Rempe.
Washington
C. Lindgren (Kuemper) – Fehérváry, Carlson (A), Alexejev, McIlrath, T. van Riemsdyk, Iorio – Ovečkin (C), McMichael, Oshie (A) – Protas, D. Strome, Wilson – Pacioretty, Lapierre, Milano – Malenstyn, Dowd, Aube-Kubel.

Rangers se ve druhé třetině postupně propracovali do tříbrankového vedení, následně korigovali hosté. Ve třetí části byli Capitals aktivnější, ale Igor Šesťorkin podal velmi dobrý výkon. V závěru zápasu navýšil domácí vedení Chris Kreider. Rangers na svém ledě vyhrávají 4:1 a získávají první výhru v této sérii.
Statistika
Střely na bránu: 31 – 21 | Přesilová hra: 0/2 – 0/4 | Trestné minuty: 20 – 26

Kdo se postavil do brankoviště?
Igor Šesťorkin (NYR) – 20 zákroků, 1 OG, úspěšnost 95,2 %, odchytal 60:00
Charlie Lindgren (WSH) – 27 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,1 %, odchytal 59:11

Česká a slovenská stopa
Martin Fehérváry (WSH) – 1+0, 0 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 23:40

Vyloučení v týmu New York Rangers:
Braden Schneider – 10 min. osobní trest, hrubost.

Vyloučení v týmu Washington Capitals:
Connor McMichael – 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
Tom Wilson – 10 min. osobní trest, hrubost.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
58:42'
Tom Wilson se probojoval do útočného pásma, ale pokus o zakončení nebyl povedený.
58:00'
Domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase a za první výhrou v sérii.
56:17'
Rangers právě vstřelili branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, po rychlé akci se nyní z brejku dokázal prosadit CHRIS KREIDER. Asistence: Mika Zibanejad a Jack Roslovic.
56:04'
Trevor van Riemsdyk hledal spoluhráče, ale přihrávka nebyla přesná.
55:41'
Trevor van Riemsdyk od modré čáry trefil pouze soupeře, který se pohyboval před svou brankou.
55:18'
Jack Roslovic se dostal do zakončení po akci spoluhráče, ale jeho rána nebyla povedená.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině a domácí Rangers stále drží dvoubrankový náskok, který vybojovali ve druhé třetině.
54:20'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, následně se píská ofsajd. Buly ve středním pásmu.
54:11'
Komerční přestávka.
54:00'
Alexej Protas pálil z bezprostřední blízkosti, ale trefil jen domácího brankáře.
53:32'
Domácí hokejisté hrají velmi dobře takticky, nedávají soupeři mnoho prostoru, sledujeme klidnější pasáž hry.
53:11'
Osobních soubojů začíná přibývat v na ledě je k vidění hodně emocí.
53:02'
Jacob Trouba si výborně počínal před vlastní brankou a zblokoval pokus soupeře.
52:33'
Nicolas Aube-Kubel vybojoval kotouč v útočném pásmu, dostal se do zakončení, ale rána nebyla povedená.
52:10'
Rangers mají stále dvoubrankový náskok a z pohledu Capitals čas ubíhá velmi rychle.
51:42'
Charlie Lindgren kryje kotouč poté, co zakončoval s číslem deset hrající Artěmij Panarin.
51:22'
Alexandr Ovečkin se sice dostal do zakončení, ale po souboji se soupeřem upadl. Vypadalo to na faul, ale sudí nechávají hru plynout dál.
50:59'
Vhazovalo se ve středním pásmu, nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
50:39'
50:20'
Charlie Lindgren si poradil s další střelou od modré čáry, tento pokus nebyl povedený.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Domácí fanoušci dál podporují své oblíbence v cestě za výhrou.
49:37'
Alexandr Ovečkin hlídkoval před brankou, pokoušel se tečovat střelu soupeře, ale puk netrefil tak, jak si představoval.
49:00'
Od modré čáry pálil Braden Schneider, ale jeho pokus byl zblokovaný. Následně se hosté pokoušeli o brejk, ale nebyl povedený.
48:38'
Blížíme se do poloviny třetí třetiny, domácí hokejisté stále drží dvoubrankový náskok.
47:37'
Jacob Trouba to zkoušel od modré čáry, jeho pokusu chyběla přesnější koncovka. Brankář si v pohodě poradil.
47:13'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu. Buly vyhráli hráči domácího celku.
47:00'
Sedm minut hry je pryč ze třetí třetiny a hosté musí přidat, pokud chtějí zdramatizovat zápas.
46:46'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Sledujeme klidnější pasáž hry.
46:46'
46:35'
Další zakázané uvolnění vrací hru před branku Rangers. Igor Šesťorkin musí být pozorný.
46:15'
Igor Šesťorkin rozehrává od své branky, ale nebylo to dobré, a tak se píská ofsajd.
45:48'
Dylan Strome pokračoval v kombinaci, jeho tým přišel o puk. Kaapo Kakko se dostal do šance na druhé straně, ale minul branku.
45:26'
Hraje se převážně ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice.
44:37'
Charlie Lindgren se dobře přemístil a chytl střelecký pokus soupeře.
44:12'
Nyní se domácí celek dostal do střelecké pozice, kde se pokouší něco vymyslet. Pokus o střelu byl zblokovaný.
43:57'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět. Capitals se nyní prosadit nedokázali.
43:26'
Rangers vyhazují přes všechny čáry, a tak mohou poslat do hry odpočinuté hráče.
43:01'
T. J. Oshie mohl zakončovat, ale ještě pokračoval v kombinaci. Následný pokus byl zblokovaný.
42:42'
Dylan Strome pálil bez přípravy a podle toho také jeho pokus vypadal, kotouč míří vedle branky.
42:09'
Hostující celek má možnost přesilovky, během které může zdramatizovat tento zápas.
41:57'
Vincent Trocheck – 2 min., podrážení.
41:42'
Alexandr Ovečkin se pokoušel vypracovat si výraznější šanci, ale kotouč poslal vedle branky.
41:11'
Od úvodní minuty třetiny sledujeme atraktivní hru z obou stran. Domácí celek má dvoubrankový náskok.
40:30'
Domácí celek si vypracoval další šanci, Jimmy Vesey měl před sebou odkrytou část branky, ale netrefil ji.
40:17'
Domácí celek vybojoval buly v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
40:15'
Utkání, ve kterém jsme zatím viděli čtyři branky, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Po třetině se strhla potyčka ve středu hrací plochy, uvidíme, zda sudí vyloučí.
40:00'
39:50'
39:23'
Domácí se sice nastěhovali do útočného pásma, ale hráči v modrém vypálit nedokázali.
39:00'
38:39'
Hostující celek otočil směr hry, Beck Malenstyn pokračoval do útočného pásma. Pokus o střelu mu nevyšel.
38:30'
Od vstřelených branek jsme v posledních minutách žádnou velkou výraznější šanci neviděli.
38:07'
Charlie Lindgren kryje kotouč, vhazovat se nyní bude před jeho brankou.
37:32'
Hostující celek se dostal do ofsajdu, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.
37:10'
Igor Šesťorkin si připsal po rychlé akci soupeřů dva velmi dobré zákroky.
37:00'
Hraje se především ve středním pásmu.
36:06'
Akci hostujícího celku překazil ofsajd, ve kterém byl Beck Malenstyn. Buly ve středním pásmu.
35:36'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí hokejisté se nastěhovali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.
35:29'
Alexis Lafrenière pálil, Charlie Lindgren kryje kotouč. Komerční přestávka.
35:02'
Igor Šesťorkin velmi rychle rozehrál kotouč na spoluhráče, ale těm se přechod do útočného pásma nepovedl.
34:30'
Souboje o kotouč se odehrávají především ve středním pásmu, ani jeden celek nechce nyní chybovat. Mnoho šancí nevidíme.
33:40'
Mika Zibanejad hledal spoluhráče, ale Jack Roslovic se ke kotouči nedokázal propracovat.
33:03'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice.
32:32'
Alexej Protas hlídkoval před brankou, ale spoluhráči mu nedokázali poslat přesněji kotouč. Rangers se nyní dostali pod tlak.
32:07'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Rangers.
31:39'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
31:39'
31:20'
31:00'
Alexandr Ovečkin přihrával spoluhráči, následná rána nebyla přesná.
30:41'
Domácí se při vlastním oslabení dostali do šance dva na jednoho, zakončení nebylo přesné.
30:16'
Capitals rozehrávají od své branky, John Carlson ani Dylan Strome nedokázali vypálit.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i tohoto zápasu.
29:47'
Přesilovku hraje hostující celek, který se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
29:20'
Alexis Lafrenière – 2 min., sekání.
29:20'
Hostující celek bude hrát přesilovku v polovině zápasu.
27:31'
Washington právě vstřelil branku!
Prosazuje se také hostující celek, o čisté konto připravil domácího brankáře do odkryté brány zakončujíc MARTIN FEHÉRVÁRY. První jeho branka v play-off. Asistence: Tom Wilson a Alexej Protas.
27:04'
Vincent Trocheck autorem další domácí střely, nyní si dokázal hostující brankář poradit.
26:23'
Domácí celek vyhrál buly v útočném pásmu, Goodrow rozehrál na JIMMYHO VESEYE, jehož pokud hodně zvláštně propadl brankáři Capitals až za jeho záda. . Asistence: Barclay Goodrow.
26:11'
Mika Zibanejad pálil po chybě soupeře, Charlie Lindgren kryje kotouč. Komerční přestávka.
25:44'
Dvě rychlé branky výrazně změnily dění na hrací ploše. Domácí hokejisté jsou dál aktivní, tlačí se do zakončení.
24:50'
Chyba obrany Rangers, Vincent Trocheck vybojoval kotouč, a pak poměrně snadno prostřelil brankáře Capitals ARTĚMIJ PANARIN. Asistence: Vincent Trocheck a Alexis Lafrenière.
24:17'
Domácí celek se dostává do vedení, kotouč do odkryté části branky poměrně snadno poslal MATT REMPE. Asistence: Jimmy Vesey a Barclay Goodrow.
23:56'
V úvodu druhé třetiny sledujeme opatrný hokej a ani jeden celek nechce nyní chybovat.
23:34'
Artěmij Panarin prodloužil kotouč do útočného pásma tak, aby z domácí akce nebylo zakázané uvolnění.
22:50'
Max Pacioretty hledal spoluhráče, ale přihrávka na kolegu nebyla vůbec přesná. Zajímavou šanci hosté neproměnili.
22:15'
Connor McMichael pálil bez přípravy, jeho rána míří do mantinelu za brankou.
21:50'
Connor McMichael otočil směr hry, dostal se do útočného pásma, ale přihrávka před branku postrádala přesnost.
21:31'
Domácí branka vypadla ze svého postavení, hra je tak přerušená, buly před bránou Rangers.
20:47'
Rangers se usadili v útočném pásmu, K'Andre Miller se propracoval do zakončení, ale je z toho jen rána vedle branky.
20:07'
Utkání pokračuje dál druhou třetinou, do šance se dostal hostující celek, ale nebyl úspěšný.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový stav, zatím čekáme na úvodní branku v tomto zápase.
20:00'
19:35'
19:00'
Alexandr Ovečkin pálil vedle branky, to už začala poslední minuta hry ve třetině.
18:35'
Sonny Milano špatně přihrál na modrou čáru, s jeho pokusem si poradila obrana a domácí vyhodili.
18:02'
Hosté se dostali do útočného pásma, ale pokus o střelu nebyl dobrý.
17:14'
Will Cuylle – 2 min., držení.
17:07'
Adam Fox to zkoušel individuálně, ale jeho rána byla nepřesná.
16:30'
Domácí hokejisté se znovu dostali do útočného pásma, ale ke střele se tým nedostal.
16:09'
Hostující celek hodně pomáhá svému brankáři, díky dobré hře před brankou blokuje celou řadu pokusů Rangers.
16:04'
Dostáváme se do finální fáze hry v úvodní třetině, Erik Gustafsson se nyní dostal do zakončení, jeho pokus míří vysoko nad branku.
15:57'
15:47'
Kaapo Kakko byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale trefil prostor vedle branky.
15:42'
15:22'
Přesilovky se dnes zatím nedaří ani jednomu celku. Mnoho šancí jsme v nich neviděli.
15:01'
Capitals dokázali vyhodit přes všechny čáry, následně domácí poslali na led další formaci.
14:29'
Mika Zibanejad pálil bez přípravy, jeho pokus kryje brankář. Bude se vhazovat v útočném pásmu Rangers.
13:42'
Přesilovku si zahraje domácí celek, který má tak šanci vstřelit úvodní branku zápasu.
13:42'
Tom Wilson – 2 min., nedovolené bránění.
12:48'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Mnoho hokejové krásy skutečně k vidění není.
11:56'
Ryan Lindgren rozehrává od své branky, čeká na dostřídání spoluhráčů, pak domácí otáčejí hru.
11:30'
Alexander Wennberg se propracoval do šance, ale následně zakončoval jeho kolega vedle branky.
11:01'
Domácí celek nahodil kotouč do útočného pásma, a pak šel střídat. Následně se do šance dostal Will Cuylle, ale minul.
10:28'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Stále čekáme na úvodní branku v tomto duelu.
10:28'
Artěmij Panarin zakončoval ze střední vzdálenosti, Charlie Lindgren kryje jeho pokus. Komerční přestávka.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v úvodní třetině. Mnoho hokejové krásy nám tento zápas zatím nenabídl.
09:25'
Alexis Lafrenière se dostal od modré čáry do zakončení, jeho tvrdý pokus kryje brankář. Rychle rozehrál a hra pokračuje dál.
08:51'
Connor McMichael byl v ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
08:33'
Nyní sledujeme tedy hru čtyři na čtyři.
08:32'
Vincent Trocheck – 2 min., sekání.

Max Pacioretty – 2 min., krosček.
08:13'
Sonny Milano se sice dostal před branku soupeře, ale pokus o zakončení mu nevyšel podle představ.
07:47'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Capitals.
07:32'
Domácí celek si vypracoval v přesilovce tři střely na branku, všechny z nich pochytal brankář.
07:14'
Ani tato přesilovka nebyla úspěšná, vyloučený hráč se vrací do hry.
06:39'
Charlie Lindgren kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí celek hraje přesilovku velmi dobře.
06:25'
Mika Zibanejad ani Chris Kreider nedokázali své pozice proměnit.
05:57'
Další dobrá rozehrávka Capitals až do středního pásma.
05:34'
Adam Fox pálil, jeho spoluhráč tečoval kotouč před brankou, ale obrana si dokázala poradit, a pak vyhodila.
05:14'
Alexandr Alexejev – 2 min., držení.
05:00'
Pět minut hry je pryč, počátek zápasu ovlivnila přesilovka Capitals.
04:13'
Nyní se už hraje pět na pět a Jacob Trouba rozehrává od své branky.
04:07'
Domácí v plném počtu. Hosté početní výhodu, první v sérii, neproměnili.
03:27'
Další domácí rozehrávka přes všechny čáry.
03:22'
Igor Šesťorkin kryje kotouč poté, co zakončoval T. J. Oshie.
03:05'
Dylan Strome a John Carlson si vyměnili kotouč, hosté vstoupili aktivně do zápasu.
02:50'
Alexandr Ovečkin pálil bez přípravy, oba jeho pokusy byly zblokované.
02:27'
Washington hraje přesilovku, ale domácí se dokázali osvobodit. Capitals musí bojovat o pásmo.
02:07'
Matt Rempe – 2 min., hrubost.
01:56'
Dylan Strome hlídkoval před brankou, dostal se do střelecké pozice, ale minul.
00:45'
Mika Zibanejad nahodil kotouč do útočného pásma, ale podle všeho to bylo zakázané uvolnění.
00:15'
Velmi rychlé přerušení hry, nyní se bude vhazovat znovu ve středním pásmu.
00:01'
Zápas začal, úvodní buly pro domácí celek.
00:01'
Hráči nastupují na hrací plochu, nejprve domácí, pak hosté. Následovat bude hymna.

New York Rangers: Quick (Šesťorkin) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Schneider, Trouba, E. Gustafsson – Kreider, Zibanejad, Roslovic – Panarin, Trocheck, Lafrenière – Cuylle, Wennberg, Kakko – Vesey, Goodrow, Rempe.

Washington Capitals: C. Lindgren (Kuemper) – Fehérváry, Carlson, Alexejev, McIlrath, T. van Riemsdyk, Iorio – Ovečkin, McMichael, Oshie – Protas, D. Strome, Wilson – Pacioretty, Lapierre, Milano – Malenstyn, Dowd, Aube-Kubel.
Úvodní buly této série bude vhozeno přibližně ve 21:15.
Rangers vstupují do play-off z prvního místa v Metropolitní konferenci, Washington jde do play-off z druhé divoké karty. Rangers budou spoléhat na Panarinba, který získal 120 bodů. Na druhé straně to bude Alexandr Ovečkin, kdy byl měl řídit útočné stany Capitals.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New York Rangers a Washington Capitals.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.