Házená - MOL liga ženy -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Zlín - 28. dubna 2024   16:00

Poruba
Poruba
2' Farářová  • 5' Bestová  • 7' Ka. Rajová  • 8' Vachtarčíková  • 10' Kalyhinová  • 12' Kavalová  • 14' Farářová  • 21' Ka. Rajová  • 22' Kr. Rajová  • 24' Dybalová  • 26' Žůrková  • 29' Křepelová  • 29' Křepelová  • 33' Ka. Rajová  • 33' Křepelová  • 34' Ka. Rajová  • 35' Farářová  • 36' Ka. Rajová  • 37' Kavalová  • 39' Kalyhinová  • 42' Dybalová  • 45' Farářová  • 47' Farářová  • 48' Farářová  • 51' Křepelová  • 56' Ka. Rajová  • 59' Kr. Rajová
31:28
(16:17)
Zlín
Zlín
3' Jagodičová   • 4' Polomíková   • 4' Kříčková   • 6' Herbočková   • 9' Polomíková   • 10' Herbočková   • 13' Šimková   • 14' T. Pospíšilová   • 16' Herbočková   • 17' Kříčková   • 19' Šimková   • 22' Poznarová   • 23' Kříčková   • 25' Šimková   • 26' Herbočková   • 27' Šimková   • 30' Šimková   • 31' Gabrhelová   • 31' Herbočková   • 32' Šimková   • 34' Gabrhelová   • 34' Polomíková   • 35' Jagodičová   • 47' Gabrhelová   • 51' Gabrhelová   • 53' Šimková   • 56' Kříčková   • 58' Jagodičová
Poruba
Marek Bareš, Ondřej Háza
hala Sareza, Ostrava
87 diváků
Zlín

DHC Sokol Poruba – Handball PSG Zlín 31:28 (16:17)
Nejvíce branek: Farářová 10/5, Ka. Rajová 4, Křepelová 4 – Šimková 7, Herbočková 5, Kříčková 4. Rozhodčí: Marek Bareš, Ondřej Háza. Sedmimetrové hody: 5/5 – 0. Vyloučení: 2:7. Diváci: 87.
Je konec. DHC Sokol Poruba doma poráží tým Handball PSG Zlín poměrem 31:28 a zaslouženě bere plný počet bodů. Poruba sice po prvním poločase prohrávala o jedinou branku, ale v tom druhém dokázala utkání otočit. Domácí hrdinkou se stala Anežka Farářová, ta se v zápase blýskla deseti góly, na straně Zlína dala Daniela Šimková sedm gólů.
60'
Oddechový čas pro tým DHC Sokol Poruba.
59'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Barbora Hanzalíková).
59'
Kristýna Rajová dává na začátku předposlední minuty Porubě tříbrankový náskok.
58'
Zápletka je tady, Melani Jagodičová snižuje náskok Poruby na dvě branky.
56'
Monika Kříčková snižuje po oddechovém čase Zlína náskok Sokola na tři branky.
56'
Oddechový čas pro tým Handball PSG Zlín.
56'
Karolína Rajová si vstřelila šestou branku v zápase, 30:26.
53'
Daniela Šimková je se sedmi brankami nejlepší střelkyní Zlína.
51'
Aneta Křepelová ale vteřinu po konci přesilovky vrací domácím čtyřbrankový náskok, 29:25.
51'
Veronika Gabrhelová snižuje v oslabení náskok Poruby na tři branky.
49'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Lucie Polomíková).
48'
Anežka Farářová si vstřelila už svou desátou branku v zápase.
48'
Anežka Farářová ale vrací domácímu týmu zpátky čtyřbrankový náskok.
47'
Veronika Gabrhelová snižuje náskok Poruby po oddechovém čase hostů na tří branky, 27:24.
47'
47'
Anežka Farářová dostává Porubu do čtyřbrankového vedení.
45'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Anežka Farářová).
45'
Poruba bude zahrávat sedmimetrový hod. Míč si bere Anežka Farářová.
45'
45'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Anežka Farářová).
44'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Daniela Šimková).
44'
43'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Monika Kříčková).
42'
Tereza Dybalová vrací Sokolu hubené vedení.
39'
Anastasija Kalyhinová trestá minelu Zlína, máme po delším čase opět srovnáno, 23:23.
37'
Aneta Kavalová snižuje v přesilovce na rozdíl jediné branky.
37'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Veronika Gabrhelová).
36'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Karolína Rajová).
35'
Melani Jagodičová nyní vrací hostům zpátky tříbrankový náskok, 20:23.
35'
Anežka Farářová dostává domácí opět na rozdíl dvou branek.
34'
Lucie Polomíková ale rychle vrací hostům tříbrankový náskok, 19:22.
34'
Karolína Rajová se raduje po rychlém kontru Poruby. Už je to jenom o dvě branky, 19:21.
34'
Veronika Gabrhelová ale vrací hostům vedení z postupného útoku.
33'
Aneta Křepelová snižuje svou třetí brankou v zápase náskok Zlína na dvě branky, 18:20.
33'
Karolína Rajová se prosazuje po oddechovém čase domácího týmu, 17:20.
32'
Daniela Šimková potvrzuje roli nejlepší střelkyně hostů, 16:20.
31'
Natálie Herbočková dává Zlínu tříbrankový náskok, 16:19.
31'
Veronika Gabrhelová svou první brankou v zápase otevřela střelecký účet druhého dějství.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:56.
30'
30'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Daniela Šimková).
29'
Aneta Křepelová si dává v krátkém čase druhou slepenou branku, je srovnáno, 16:16.
29'
Aneta Křepelová snižuje po oddechovém čase Poruby náskok Zlína na jedinou branku.
27'
27'
Daniela Šimková trestá minelu Poruby, domácí lavička si bere oddechový čas.
26'
Natálie Herbočková ale po rychlé akci hostů vrací Zlínu vedení zpátky, 14:15.
26'
Klára Žůrková se prosazuje z postupného útoku.
25'
Daniela Šimková ale z postupného útoku vrací Zlínu vedení zpátky, 13:14.
24'
Tereza Dybalová si vstřelila svou první branku v utkání. Je opět srovnáno, 13:13.
23'
Monika Kříčková dostává Zlín v přesilovce do vedení.
22'
Pavla Poznarová srovnává skóre v přesilové hře Zlína, 12:12.
22'
Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Anastasija Kalyhinová).
22'
Kristina Rajová trestá zaváhání na straně Zlína. Poruba jde do vedení, 12:11.
21'
Karolína Rajová ukončuje skoro šest minut střeleckého ticha ze strany Poruby. Je srovnáno, 11:11.
19'
Daniela Šimková posílá Zlín do hubeného vedení, 10:11.
17'
Monika Kříčková po oddechovém čase hostů srovnává skóre.
17'
16'
Natálie Herbočková je nejlepší střelkyní hostů a navíc dostala Zlín na rozdíl jediné branky, 10:9.
15'
15'
Poruba bude zahrávat sedmičku!
14'
Tereza Pospíšilová snižuje náskok domácích na jedinou branku.
14'
Anežka Farářová potvrdila roli nejlepší střelkyně Sokola Poruba, 9:7.
13'
Daniela Šimková svou první brankou v zápase snižuje na rozdíl jediného gólu, 8:7.
12'
Aneta Kavalová dává domácím poprvé v zápase dvoubrankové vedení, 8:6.
11'
11'
Domácí budou po faulu Kříčkové zahrávat sedmimetrový hod. Balon si bere Anežka Farářová.
11'
10'
Natálie Herbočková si dala už druhou branku v utkání, je opět srovnáno.
10'
Anastasija Kalyhinová si vstřelila první branku v utkání, 6:5.
9'
Lucie Polomíková ale po minutě opět srovnává stav, 5:5.
8'
Karolína Vachtarčíková potrestala zaváhání Zlína, Sokol jde do vedení, 5:4.
7'
Karolína Rajová svou první brankou v zápase srovnává skóre, 4:4.
6'
Natálie Herbočková ale vrací Zlínu rychle hubený náskok zpátky, 3:4.
6'
6'
Sokol bude zahrávat sedmičku!
5'
Kateřina Bestová ukončuje přes minuty střeleckého ticha ze strany Poruby, 2:3.
4'
Monika Kříčková trestá další nedůslednost Sokola, Zlín už vede o dvě branky, 1:3.
4'
Lucie Polomíková trestá minelu domácího týmu a dává Zlínu hubené vedení.
3'
Melani Jagodičová ale po necelých dvaceti vteřinách srovnává skóre.
2'
Anežka Farářová otevřela střelecký účet dnešního zápasu, 1:0.
2'
Dnešní utkání sleduje 87 diváků.
1'

DHC Sokol Poruba: Šalimovová, Wizurová, Hřebejková – Dybalová, Ka. Rajová, Farářová, Cabadajová, Kavalová, Křepelová, Misková, Vachtarčíková, Bestová, Žůrková, Hiraldová, Kalyhinová, Kr. Rajová.
Trenér: Jaroslav Hudeček

Handball PSG Zlín: Rafajová, Stojarová, Hanzalíková – T. Pospíšilová, Poznarová, Filípková, T. Brabcová, Kříčková, Sedláčková, Polomíková, Jagodičová, Šimková, Machalová, Gabrhelová, Herbočková.
Trenér: Milan Buday

Rozhodčí: Marek Bareš, Ondřej Háza.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené. Nejvyšší ženská soutěž má v sobotu 27. dubna na programu šesté kolo série play-out. V něm na sebe narazí týmy DHC Sokol Poruba a Handball PSG Zlín. Míč bude uveden do hry v 16:00. Podaří se Porubě vrátit Zlínu v domácím prostředí nedávnou porážku?