Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Frýdek-M. - 27. dubna 2024   18:00

Zubří
Zubří
3' Kyryljuk  • 3' Kyryljuk  • 5' Kucsera  • 6' Kucsera  • 6' Mičkal  • 12' Kyryljuk  • 14' Mičkal  • 15' Bajer  • 17' Přikryl  • 23' Bajer  • 25' Bajer  • 26' Bajer  • 29' Randýsek  • 31' Kyryljuk  • 33' Kyryljuk  • 39' Kucsera  • 41' Kyryljuk  • 42' Přerovský  • 43' Đurović  • 44' Přikryl  • 45' Kyryljuk  • 47' Bajer  • 48' Mičkal  • 50' Mičkal  • 51' Kyryljuk  • 53' Bajer  • 54' Kyryljuk  • 57' Bajer  • 57' Přikryl  • 58' Randýsek
31:29
(14:12)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
1' Rumian   • 6' Bureš   • 7' Moješcik   • 8' Mlotek   • 9' Moješcik   • 10' Hustopecký   • 20' Gřešek   • 21' Hajko   • 22' Chelmiński   • 23' Choleva   • 27' Bureš   • 30' Bureš   • 33' Noworyta   • 33' Noworyta   • 35' Noworyta   • 41' Bureš   • 43' Chelmiński   • 44' Bureš   • 47' Hajko   • 50' Noworyta   • 51' Mazur   • 52' Moješcik   • 53' Bureš   • 54' Moješcik   • 55' Mlotek   • 56' Gřešek   • 57' Moješcik
Zubří
Králíček, Letev
Robe Aréna Zubří
Frýdek-M.

HC ROBE Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek 31:29 (14:12)
Nejvíce branek: Kyryljuk 9, Bajer 7, Mičkal 5/1 – Bureš 6, Moješcik 5, Noworyta 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/2. Vyloučení: 5:4.
Házenkáři domácího Zubří dnešní zápas vyhráli 31:29, avšak jejich radost je jen poloviční. V souboji o 7. až 8. místo potřebovali vyhrát o pět branek, aby měli naději usilovat o sedmé místo. To se jim ale nepovedlo a sedmá příčka tak patří hostům z Frýdku-Místku.
60'
Pět vteřin před koncem ještě zasáhl gólman Malina a skóre se již nemění.
60'
Hraje se poslední minuta hry. Domácí dnešní zápas sice vyhrají, ale ne o pět branek, jak před zápasem potřebovali.
59'
Tomáš Mičkal ale trefil jen tyč, když míč lehce vychýlil hostující gólman Martin Cáb!
59'
Sedmičku budou zahrávat také domácí! Ještě je tu tedy malá naděje.
59'
Hosté zahrávali sedmičku, míč ale skončil jen na břevně!
59'
Adam Přerovský dostal dvouminutový trest a tím se hodně komplikují naděje domácích na pětibrankovou výhru.
58'
Tomáš Randýsek dává branku domácích, kteří vedou nyní opět o dvě branky.
58'
Do brány domácího celku jde Milan Malina.
57'
Alexandr Moješcik ale také trefuje.
57'
Pavel Přikryl dává gól na 30:28 a domácí teď musí vrhnout všechny síly do ofenzivy.
57'
Technické přerušení hry. Je potřeba vysušit hrací plochu.
57'
Pavel Bajer alespoň nyní vrací vedení domácím. Těm se ale čas rychle krátí a potřebují vyhrát o pět branek.
56'
Adam Gřešek dokázal nyní srovnat skóre zápasu na 28:28.
55'
Navíc tu teď byl útočný faul domácích a balon získávají hosté.
55'
Slavomír Mlotek snížil na rozdíl jediné branky.
54'
Domácím se nedaří dostat se do trháku. Teď skóroval Alexandr Moješcik.
54'
Tomáš Kyryljuk znovu trefil přesně a je to gól.
53'
Také Zbyněk Bureš byl ale velmi přesný a dává další gól.
53'
Pavel Bajer rychle odpovídá a domácí naděje stále žijí.
52'
Alexandr Moješcik ze středu pole trefil přesně k tyči.
52'
Domácí se snaží v obraně, ale jsou pod tlakem.
51'
Tomáš Kyryljuk střílí další gól v dnešním zápase. Domácí ale potřebují ještě další góly, pokud chtějí dvojzápas o sedmé místo vyhrát.
51'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
51'
Do konce normální hrací doby chybí deset minut a domácí stále bojují.
50'
Nikolas Noworyta po timeoutu snižuje.
50'
Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek.
50'
Tomáš Mičkal teď vstřelil pětadvacátou branku domácích a Zubří má aktuálně náskok čtyř gólů.
48'
Tomáš Mičkal dává další branku domácího celku.
47'
Marian Hajko ale opět rychle snižuje.
47'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Bajer).
45'
Teď padá jeden gól za druhým a trefil se Tomáš Kyryljuk.
44'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš).
44'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Přikryl).
43'
Adrian Chelmiński znovu ale snižuje.
43'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Bogdan Đurović).
43'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Rumian).
42'
Teď domácí vedou o dvě branky, když se trefil Adam Přerovský.
41'
Tomáš Kyryljuk ale teď domácímu týmu znovu vedení vrátil.
41'
Zbyněk Bureš znovu ale srovnává a domácí tak znovu přicházejí o vedení.
40'
Štěpán Krůpa dobře zasáhl a míč za svá záda nepustil.
39'
Mikuláš Kucsera se trefil přesně a vrací domácím vedení.
38'
Adrian Chelmiński byl vyloučený. Přesilovka pro domácí.
38'
Jakub Rumian sedmičku proměnil a stav zápasu je srovnaný na 16:16!
38'
Adam Gřešek byl faulovaný a je z toho sedmička pro hosty.
37'
I ti o něj ale přišli, aniž by zakončili.
36'
Domácím se ale nadále nedaří v zakončením, míč již mají opět hosté.
35'
Štěpán Krůpa teď dobře ztlumil míč, který nakonec brankovou čáru nepřešel!
35'
Nikolas Noworyta dává již třetí branku ve druhém poločase a skóre je 16:15.
35'
Štěpán Krůpa měl štěstí a tentokrát lehce zasáhl.
33'
Nikolas Noworyta dává další branku a je to znovu o dva.
33'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Kyryljuk).
33'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta).
31'
Tomáš Kyryljuk dává gól a domácí vedou o tři branky.
31'
První poločas je minulostí a po úvodní části hry je tu skóre 14:12. Domácí tak budou muset ve druhém poločase ještě zabrat, pokud chtějí otočit vývoj tohoto dvojzápasu.
30'
30'
Zbyněk Bureš ještě v úplném závěru první půle snižuje.
30'
Tomáš Randýsek dostal půl minuty před koncem poločasu dvouminutový trest.
29'
Také domácí teď zkusili zakončit do odkryté brány, skóre zápasu se ale nezměnilo.
29'
Tomáš Randýsek dává další branku domácích a Zubří vede o tři branky.
28'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Marian Hajko).
28'
Štěpán Krůpa byl teď nepříjemně zasažený a zůstal ležet na palubovce.
28'
Tomáš Mičkal s přehledem sedmičku proměnil a domácí tak vedou opět o dvě branky.
28'
Po faulu na Bajera tu bude sedmička pro domácí.
27'
Zbyněk Bureš dokázal nyní znovu snížit na rozdíl jediné branky.
26'
Pavel Bajer teď drží domácí nad vodou. Zaznamenává další gól!
26'
Dvouminutový trest dostal Radim Hustopecký.
25'
Pavel Bajer dalším gólem opět vrací vedení domácímu mužstvu.
23'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
23'
23'
Mathias Choleva teď trefil odkrytou bránu. Domácí se hodně zlobí.
22'
Adrian Chelmiński dává devátý gól hostujícího celku a je srovnáno!
22'
Také další zakončení domácího celku skončilo mimo a skóre se opět nemění.
21'
Oddechový čas pro tým HC ROBE Zubří.
21'
Marian Hajko dokázal nyní snížit již na rozdíl jediné branky.
20'
Dvouminutový trest po zakončení Gřeška dostal ještě Adam Přerovský.
20'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
20'
Ani domácím se teď v zakončení nedaří a stav zápasu je stále 9:6.
19'
Teď navíc hosté ve velké šanci zakončili mimo a stav je nadále 9:6.
18'
Domácí brankář Štěpán Krůpa i po timeoutu hostů dobře zasáhl a skóre se nemění.
17'
17'
Pavel Přikryl s velkým štěstím protlačil míč přes brankáře a domácí vedou o tři branky!
17'
Skóre se nezměnilo ani po další akci hostů.
15'
Mathias Choleva zahrával sedmičku, míč ale poslal mimo a skóre se nemění.
15'
Pavel Bajer dává osmý gól domácího celku.
14'
Tomáš Mičkal znovu vrací vedení domácímu celku.
13'
Štěpán Krůpa dobře zasáhl a skóre se teď nemění.
12'
Tomáš Kyryljuk teď dokázal srovnat na 6:6.
12'
Teď se hraje poměrně dlouho bez gólu na jedné nebo druhé straně.
10'
Radim Hustopecký dává gól také do prázdné brány. Domácím se zatím hra bez brankáře moc nevyplácí.
9'
Domácí hráli bez brankáře a teď dostali gól přes celé hřiště, když se trefil Alexandr Moješcik.
8'
Slavomír Mlotek technickou střelou snižuje již na 5:4!
8'
Bogdan Đurović fauloval a dostává dvouminutový trest.
8'
Po dobrém zákroku hostujícího gólmana se stav zápasu nemění.
7'
Alexandr Moješcik snižuje na rozdíl dvou branek.
6'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
6'
6'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Mikuláš Kucsera).
6'
Po faulu budou devítku rozehrávat domácí. Již je ale signalizovaná pasivita.
5'
Mikuláš Kucsera navyšuje vedení domácího celku.
3'
Domácí se prosazují i v oslabení, trefil se Tomáš Kyryljuk.
3'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Mikuláš Kucsera).
3'
2'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Hustopecký).
1'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Rumian).
1'
První střela domácího týmu gólem neskončila, skvěle zasáhl hostující gólman.
1'
S lehkým zpožděním nám tak může dnešní zápas začít.
Hráči obou týmů jsou na palubovce. Domácí, kteří stejně jako hosté, dnes odehrají poslední utkání sezony a v rámci předzápasového programu se tým loučí hned s několika hráči, kteří po sezoně končí.
První vzájemný zápas vyhrálo Pepino SKP Frýdek-Místek o pět branek a dnes tedy budou domácí bojovat o to, aby toto manko v normální hrací době dorovnali a případně celý dvojzápas otočili.

HC ROBE Zubří: Malina, Dufek, Krůpa – Kašný, Přikryl, Kucsera, Havran, Đurović, Randýsek, Mika, Přerovský, Mičkal, O. Krupa, Kyryljuk, Holčák, Bajer.
Trenér: Peter Dávid

Pepino SKP Frýdek-Místek: Fritz, Cáb – Noworyta, Škopek, Valo, Moješcik, Gřešek, Bureš, Mlotek, Rumian, Hajko, Choleva, Mazur, Chelmiński, Zbránek, Hustopecký.
Trenér: Daniel Valo

Rozhodčí: Králíček, Letev.