Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : Jičín - 27. dubna 2024   17:00

Strakonice
Strakonice
2' Bernhard  • 7' Bičiště  • 9' Bičiště  • 12' Němec  • 14' Sedláček  • 16' Sedláček  • 18' Sedláček  • 20' Sedláček  • 22' Krejčí  • 24' Bičiště  • 24' Bičiště  • 28' Krejčí  • 28' Zdychynec  • 29' Němec  • 30' M. Nejdl  • 32' Bičiště  • 33' M. Nejdl  • 34' Bičiště  • 40' Němec  • 41' Sedláček  • 43' M. Nejdl  • 47' Sedláček  • 49' Němec  • 52' M. Nejdl  • 53' Bičiště  • 54' M. Nejdl  • 55' Mošovský
28:32
(16:14)
Jičín
Jičín
2' Doškář   • 4' Doškář   • 4' Doškář   • 4' Doškář   • 7' Doškář   • 8' Pekař   • 8' Matouš   • 10' Doškář   • 14' M. Hájek   • 16' Drbohlav   • 20' M. Ženatý   • 22' Knittl   • 23' Doškář   • 27' Doškář   • 31' Z. Ježek   • 32' Z. Ježek   • 34' A. Dolejší   • 36' Matouš   • 36' A. Dolejší   • 40' M. Hájek   • 44' Rychna   • 45' M. Ženatý   • 46' Rychna   • 48' M. Hájek   • 49' Rychna   • 50' M. Hájek   • 54' Doškář   • 55' Doškář   • 55' Pekař   • 57' A. Dolejší   • 60' Z. Ježek
Strakonice
Mráz, Mir. Tíkal – Bernhard, Masák, Zdychynec, Němec, Landsinger, Mošovský, A. Novák, Bičiště, Brůha, Vondra, Sedláček, Krejčí, Mic. Tíkal, Wildt, M. Nejdl.
Vojtěch Benuš, Jakub Uhlíř
hala Strakonice
320 diváků
Jičín

HBC JVP Strakonice 1921 – O2xyworld HBC Jičín 28:32 (16:14)
Nejvíce branek: Bičiště 7/1, Sedláček 7/1, Němec 5 – Doškář 10, M. Hájek 4, Rychna 3. Rozhodčí: Vojtěch Benuš, Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/1. Vyloučení: 3:4. Diváci: 320.
Je konec. HBC JVP Strakonice 1921 dnes nestačily na tým O2xyworld HBC Jičín, kterému podlehly poměrem 28:32. Hosté sice prohrávali o poločase o dvě branky, ale zlepšeným výkonem v tom druhém překlopili stav na svou stranu. Jičín tedy bere zaslouženě plný počet bodů. Daniel Doškář na straně hostů se v utkání zaskvěl deseti góly. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
60'
Jindřich Mráz zastavuje sehrávku Jičína na pivota.
60'
Zdeněk Ježek skóruje ještě pět vteřin před koncem druhé poločasu.
60'
Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921.
60'
O zápase je rozhodnuto. Jičín začíná poslední minutu na balonu.
59'
Jičín ztratil balon 90 vteřin před koncem zápasu.
58'
Daniel Doškář trefil jenom nohu protihráče a domácí pak po sehrávce na pravém křídle trefují tyčku.
58'
Jičín je na míči a nyní nikam nespěchá.
57'
Strakonice se vyhnaly ze střeleckého úhlu na levé strany, ale domácí zůstávají na míči.
57'
Aleš Dolejší trestá střeleckou minelu Strakonic a dává Jičínu už tříbrankové vedení. Hostující šikula se prosazuje po sehrávce na levé křídlo.
55'
Jan Pekař ale utekl po ose hřiště a vrací hostů dvoubrankový náskok, 28:30.
55'
Martin Mošovský ale snižuje z rychlého kontru.
55'
Daniel Doškář vyskočil na lajně a pak se štěstím od tyče procedil balon záda brankáře.
54'
Oddechový čas pro tým O2xyworld HBC Jičín.
54'
Marek Nejdl se raduje po sehrávce na pivota, domácí jsou jen o jeden gól pozadu, 27:28.
54'
Daniel Doškář si vyskočil na ose hřiště a pak ze střední vzdálenosti poslal balon přesně k tyčce, 26:28.
54'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl).
54'
Strakonice neuspěly se sehrávkou na pivota. Jičín jde zlobit.
53'
Jakub Kastner ze sedmičky trefil ruku brankáře, ale od ní šel balon do sítě.
53'
Jičín bude zahrávat sedmičku!
53'
David Bičiště se ale uvolnil a z výskoku zamířil přesně k tyčce, je srovnáno, 26:26.
53'
Jičín ztratil balon, ale domácí míří do zformované obrany.
52'
Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Michal Hájek).
52'
Marek Nejdl se prosazuje z lajny i přes faul Hájka.
51'
Aleš Dolejší ztratil balon na levé straně a domácí jdou do kontru.
51'
Hosté jsou na balonu a dostřídávají.
50'
Michal Hájek se uvolnil na pravé straně a pak to poslal pravačkou přesně k tyčce. S tímto nemohl domácí brankář nic dělat, 24:25.
50'
Strakonice z dálky míjí branku a hosté jdou zlobit.
49'
49'
Lukáš Rychna se raduje po sehrávce na levé křídlo. Šikula do poslal okolo hlavy brankáře do sítě.
49'
Martin Němec se raduje po sehrávce na pivota, je srovnáno.
48'
Straky trefují po sehrávce do pivota jenom ruku brankáře. Domácí ale zůstali na balonu.
48'
Michal Hájek si naběhl na lajnu a pak nikým neatakován poslal míč k tyčce.
V akci je uklízecí četa, za chvíli se bude pokračovat.
47'
Dva hráči se střetli na pravé straně hlavami. Hra je přerušena.
47'
Domácí z dálky míjí opuštěnou branku hostů.
47'
Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Matěj Ženatý).
47'
Ondřej Sedláček se prosazuje i přes faul hostů, Strakonice budou mít k dispozici přesilovku.
46'
Lukáš Rychna se dostal před svým strážcem na lajnu a pak poslal míč rychle k levé tyčce, 22:23.
45'
Ondřej Sedláček trefil ze sedmičky jenom ruku brankáře.
45'
Domácí budou zahrávat sedmičku!
45'
Matěj Ženatý dostal balon na pravou stranu a pak jej poslal rychle k tyčce.
44'
Strakonicím se sehrávka na osu nepovedla, hosté jdou zlobit.
44'
Lukáš Rychna dostal balon na čáru a pak jej svou levačkou expedoval rychle k tyčce.
43'
Jičín je sice na balonu, ale jde do plných.
43'
Marek Nejdl dostal přihrávku na osu a pak poslal balon svou silnější rukou k tyčce, 22:20.
41'
Ondřej Sedláček dostává Strakonice zpátky do hubeného vedení, 21:20.
40'
Michal Hájek ale z rychlé akce hostů srovnává skóre, 20:20.
40'
Martin Němec ukončuje šest minut střeleckého ticha ze strany Strakonic, 20:19.
38'
Filip Matouš ale nařízenou sedmičku po faulu Nejdla neproměňuje.
38'
36'
Aleš Dolejší dává branku v přesilové hře, je srovnáno, 19:19.
36'
Filip Matouš skóruje v přesilové hře hostů a snižuje na rozdíl jediné branky, 19:18.
35'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště).
34'
Aleš Dolejší ale rychle skóruje z bleskového brejku hostů, 19:17.
34'
David Bičiště dostává Strakonice dnes poprvé do tříbrankového náskoku, 19:16.
34'
Jenže nejproduktivnější hráč hostů neskóruje ze sedmičky.
34'
Jičín bude zahrávat sedmičku, míč si bere Daniel Doškář.
33'
Marek Nejdl si dává svou druhou branku v zápase, 18:16.
32'
Zdeněk Ježek dostává hráče Jičína na rozdíl jediné branky, 17:16.
32'
David Bičiště ale rychle vrací Strakám dvoubrankový náskok, 17:15.
31'
Zdeněk Ježek otevírá střelecký účet druhého poločasu, 16:15.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:55.
30'
30'
Marek Nejdl dostává Strakonice dvě vteřiny před koncem poločasu poprvé do dvoubrankového vedení, 16:14.
30'
29'
Martin Němec dostává Strakonice poprvé v utkání do vedení.
28'
Filip Zdychynec srovnává stav po dalším zaváhání Jičína, 14:14.
28'
Michal Krejčí necelé tři minuty před koncem prvního dějství snižuje na rozdíl jediného gólu.
27'
Daniel Doškář ale vrací svou osmou brankou Jičínu dvoubrankový náskok.
26'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Sedláček).
26'
26'
24'
David Bičiště potrestal minelu Jičína, už je to jenom o dvě branky, 11:13.
24'
David Bičiště ale snižuje na rozdíl tří branek.
23'
Daniel Doškář vrací hostů svou sedmou brankou oddechovém čase čtyřbrankový náskok.
23'
22'
Michal Krejčí dostává Straky na rozdíl tří branek, 9:12.
22'
Martin Knittl si dává svou první branku v dnešním mači, 8:12.
22'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu O2xyworld HBC Jičín (Aleš Dolejší).
20'
Ondřej Sedláček pokračuje v dobrém výkonu, dnes už si dal čtvrtý gól.
20'
Matěj Ženatý dostává hosty na rozdíl čtyř branek, 7:11.
18'
Ondřej Sedláček potvrzuje roli nejlepšího střelce domácích. Na svém kontě už má tři přesné střely.
16'
Štěpán Drbohlav udeřil v přesilové hře, 6:10.
16'
Ondřej Sedláček dostává Straky v oslabení na rozdíl tří branek.
15'
Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Jakub Kastner).
14'
Ondřej Sedláček ale snižuje z postupného útoku Strakonic, 5:9.
14'
Michal Hájek skóruje poprvé v utkání v přesilové hře.
14'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
13'
Žlutá karta pro tým O2xyworld HBC Jičín (Matěj Ženatý).
12'
Martin Němec svou první brankou v zápase snižuje na rozdíl čtyř branek, 4:8.
10'
Daniel Doškář ale rychle vrací hostů pětibrankový náskok. Na pomyslné pažbě má už dnes šestý zářez.
9'
David Bičiště snižuje náskok hostů na čtyři branky.
8'
Gól vstřelil tým O2xyworld HBC Jičín (Filip Matouš).
8'
Gól vstřelil tým O2xyworld HBC Jičín (Jan Pekař).
7'
Daniel Doškář už má na svém kontě pátý zářez.
7'
David Bičiště přerušuje pět minut střeleckého ticha ze strany domácích.
4'
Daniel Doškář si dává už svou čtvrtou branku v dnešním zápase a to není odehráno ani pět minut.
4'
Daniel Doškář dává Jičínu po další nedůslednosti domácích už dvoubrankové vedení, 1:3.
4'
Daniel Doškář trestá minelu Strakonic, hosté jdou do hubeného vedení.
2'
Daniel Doškář ale po 13 vteřinách hry srovnává stav po rychlém kontru, 1:1.
2'
Adam Bernhard otevřel skóre dnešního zápasu, 1:0.
1'

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz, Mir. Tíkal – Bernhard, Masák, Zdychynec, Němec, Landsinger, Mošovský, A. Novák, Bičiště, Brůha, Vondra, Sedláček, Krejčí, Mic. Tíkal, Wildt.
Trenér: Michal Zbíral

O2xyworld HBC Jičín: Poláček, Grabermann, Dohnal – Rychna, Hlava, Knittl, M. Ženatý, Matouš, Z. Ježek, Pekař, Doškář, A. Dolejší, M. Hájek, Drbohlav, Kastner.
Trenér: Ondřej Horyna

Rozhodčí: Vojtěch Benuš, Jakub Uhlíř.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenou z házené. Nejvyšší mužská soutěž má v sobotu 27. dubna na programu další kolo play-out. V něm na sebe narazí týmy HBC JVP Strakonice 1921 a O2xyworld HBC Jičín. Míč bude uveden do hry v 17:00. Podaří se Strakonicím doma obrat o body lídra tabulky?