Serie A - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lazio : Verona - 27. dubna 2024   20:45

Lazio
72' Zaccagni (Luis Alberto)
1:0
(0:0)
Lazio
Mandas – Patric, A. Romagnoli, Casale (60. Pedro) – Isaksen (60. Zaccagni), Kamada, Guendouzi, Marušić (C) – F. Anderson (87. Vecino), Luis Alberto (76. Hysaj) – Castellanos (87. Immobile).
Sepe, Renzetti – Lu. Pellegrini, Lazzari, Cataldi, Rovella, D. González.
D. Massa – A. Costanzo, M. Passeri
Stadio Olimpico, Řím
Verona
Montipò – Tchatchoua (78. Centonze), Magnani, Coppola, Cabal – Folorunsho (87. Henry), Serdar – Noslin, Mitrović (60. Duda), Lazović (C) (78. Bonazzoli) – Świderski (60. Suslov).
M. Chiesa, Perilli – Vinagre, Dawidowicz, Belahyane, Patanè, Charlys, D. Silva, Tavşan.

Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 13:18.
Druhý poločas přinesl rozuzlení, po neproměněných šancích na obou stranách se domácí prosadili v 72. minutě a svůj těsný náskok uhájili, i s trochou štěstěny, až do závěrečného hvizdu. Hosté dnes měli na to, aby vybojovali bodový zisk, leč nebylo jim přáno.
90+6'
90+4'
Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Mattia Zaccagni).
90+4'
Ovšem přeci jen mohli hosté ještě skórovat, Thomas Henry však pálil bez přípravy v pokutovém území příliš vysoko nad domácí svatyni.
90+3'
Lazio drží míč ve své moci a v klidu hájí svůj těsný náskok.
90+3'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Tijani Noslin).
90'
Je tu další faul hostujícího týmu, díky kterému může Lazio držet hru daleko od své brány.
87'
Střídání v týmu S. S. Lazio:
ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Matías Vecino.
87'
ze hřiště odchází Taty Castellanos, přichází Ciro Immobile.
87'
Střídání v týmu Hellas Verona:
ze hřiště odchází Michael Folorunsho, přichází Thomas Henry.
86'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Diego Coppola). Hráč Verony šel do souboje o míč hodně tvrdě skluzem.
85'
Šance z toho ale nevzešla žádná, hosté posílají balón do bezpečné vzdálenosti.
84'
Je pískán faul ve prospěch domácího celku, jeho hráči se dožadují penalty, ovšem bude to přímý kop z hranice levého vápna.
82'
Mohlo být srovnáno, míč možná tečoval jeden z domácích hráčů, avšak Christos Mandas předvedl výborný reflex a balón dokázal vyrazit.
82'
Verona má příležitost, rozehrávat bude standardku v blízkosti pokutového území Lazia.
80'
Další hráč, jenž zůstává na trávníku, je opět z Verony a je to Michael Folorunsho.
78'
ze hřiště odchází Jackson Tchatchoua, přichází Fabien Centonze.
78'
ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Federico Bonazzoli.
78'
Na trávníku zůstává Tomáš Suslov, jehož atakoval Daiči Kamada.
76'
ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Elseid Hysaj.
74'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Juan Cabal). Hráč pyká za faul na Pedra.
72'
Lazio právě vstřelilo branku!
V posledních minutách byl gól na spadnutí a nyní opravdu přichází. MATTIA ZACCAGNI využil přihrávky od Luise Alberta a prudkou střelou na bližší tyč nedal gólmanovi Verony žádnou šanci.
71'
Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Luis Alberto).

Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Ondrej Duda).
69'
Další velká šance Lazia, Taty Castellanos střílel na bližší tyč, Lorenzo Montipò balón vyrazil, hráč týmu z hlavního města se dostal k dorážce, ale měl to z ostrého úhlu a hlavou poslal balón do boční sítě.
66'
Neuvěřitelné šance zahazují oba mančafty. Pedro si nyní naběhl na přízemní přihrávku a skluzem adresoval balón k bližší tyči, kterou ale minul. Osobně jsem už viděl míč v síti, ale nestalo se.
66'
Hodně špatná kombinace Lazia znamená ztrátu balónu, hosté budou vhazovat.
63'
Matteo Guendouzi se dostal sám před brankáře, jehož se snažil přelobovat, ovšem to se mu nepovedlo, míč adresoval pouze do zámezí.
60'
ze hřiště odchází Stefan Mitrović, přichází Ondrej Duda.
60'
ze hřiště odchází Karol Świderski, přichází Tomáš Suslov.
60'
ze hřiště odchází Gustav Isaksen, přichází Mattia Zaccagni.
60'
ze hřiště odchází Nicolò Casale, přichází Pedro.
59'
A přišla šance na druhé straně, slabý pokus jednoho z hráčů však doputoval do náruče gólmana Lazia.
58'
Už to vypadalo na další příležitost Lazia, jenže domácí tým přišel o míč a musí rychle zpátky.
57'
Nepřesná kombinace Lazia nevedla k šanci, naopak je domácímu celku máván ofsajd.
54'
Luis Alberto se zjevil ve velmi dobré příležitosti, když střílel z nadějné pozice, avšak mířil mimo tři tyče. Slušná možnost.
52'
Těsný ofsajd domácího mančaftu, který tak přichází o balón.
49'
Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Nicolò Casale).
48'
Parádní střelou se prezentoval jeden z hráčů Lazia, míč se však odrazil pouze od břevna zpět na hrací plochu.
47'
Daiči Kamada se dostával do zajímavé příležitosti, nepovedlo se mu však včas zakončit.
46'
Máme za sebou první půli, která gól nepřinesla. Domácí byli o něco aktivnější a více drželi míč, ovšem největší možnost si vypracoval soupeř, který deset minut před koncem mohl jít do vedení, avšak nestalo se. Bude to ještě zajímavá podívaná.
45+2'
45'
A máme tu dalšího ležícího fotbalistu, tentokrát je to Suat Serdar.
44'
Závěr poločasu moc pohlednou podívanou nepřináší, míč drží favorit.
41'
Přetažený centr domácího celku končí mimo hrací plochu. Mezitím zůstávají na trávníku ležet Luis Alberto a Giangiacomo Magnani.
40'
Hosté dobře napadají rozehrávku Lazia, to je uvězněno na své polovině.
38'
Na trávníku zůstává ležet jeden z hráčů Verony a žádá si ošetření. Hra je tak přerušena.
38'
Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Alessio Romagnoli).
36'
Matteo Guendouzi velmi ochotně padl v pokutovém území hostů na trávník, penalta to ale nebude.
35'
Verona spálila obrovskou příležitost. Christos Mandas špatně vyběhl, Tijani Noslin poslal hlavou míč spoluhráči před odkrytou bránu, jenže tomu střela vůbec nesedla a balón namísto do sítě adresoval mimo tři tyče. Tohle měl být gól.
34'
Hosté se začínají více osmělovat, sražená střela jednoho z nich letí mimo a následovat bude roh.
32'
Stefan Mitrović poslal centr před bránu, na míč si vyskočil Karol Świderski, hlavou jej ale adresoval nad břevno.
29'
Luisi Albertovi střela bez přípravy vůbec nevyšla, míč adresoval pravačkou vysoko nad.
27'
Alessio Romagnoli nepříjemně atakoval Karola Świderskiho. Ten si chvíli poležel na trávníku, ale už pokračuje dál.
26'
Domácí vyrazili do přečíslení dva na jednoho, Gustav Isaksen si však nezpracoval špatnou přihrávku a z šance tak nebylo nic.
24'
Dlouhý míč putuje pouze k vyběhnutému brankáři Verony.
22'
Felipe Anderson střílel pravačkou příliš slabě, míč adresoval do náruče padajícího Montipa.
20'
Málem se do příležitosti dostali i hosté, Jackson Tchatchoua, který je hodně vidět, pokazil přihrávku a míč adresoval pouze k domácímu gólmanovi, jenž zatím moc práce nemá.
18'
Jackson Tchatchoua opět velmi dobře zapracoval v obraně a odvrátil hrozící šanci.
17'
Domácí sice drží míč na kopačkách, do šance se ale dostat nedokážou. Hráči si dlouho pouze přihrávají.
13'
Stefan Mitrović střílel z ostrého úhlu mimo bránu, následně se dožadoval rohu, ale není mu vyhověno.
12'
Taty Castellanos se snažil vyslat do šance Alberta, ovšem přihrávku na druhého jmenovaného zblokoval Jackson Tchatchoua.
9'
Stejný hráč o chvíli později hned dvakrát střílel, v obou případech pouze do protihráče.
7'
Luis Alberto se málem dostal do šance, když se vyhnul ofsajdu, avšak k balónu mu přeci jen ještě krok chyběl.
4'
Matteo Guendouzi zkoušel střelu z dálky, ta mu ale vůbec nesedla a proletěla vedle soupeřovy brány.
1'

S. S. Lazio: Mandas – Patric, A. Romagnoli, Casale – Isaksen, Kamada, Guendouzi, Marušić (C) – F. Anderson, Luis Alberto – Castellanos.
Náhradníci: Sepe, Renzetti – Lu. Pellegrini, Hysaj, Lazzari, Vecino, Pedro, Zaccagni, Cataldi, Rovella, Immobile, D. González.
Trenér: I. Tudor.

Hellas Verona: Montipò – Tchatchoua, Magnani, Coppola, Cabal – Folorunsho, Serdar – Noslin, Mitrović, Lazović (C) – Świderski.
Náhradníci: M. Chiesa, Perilli – Centonze, Vinagre, Dawidowicz, Belahyane, Patanè, Suslov, Duda, Charlys, D. Silva, Tavşan, Henry, Bonazzoli.
Trenér: M. Baroni.

Rozhodčí: D. Massa – A. Costanzo, M. Passeri.
Vzájemné zápasy

Z pěti posledních soubojů na trávníku Lazia se dvakrát radoval z výhry domácí tým, jednou ten hostující a dvakrát skončil mač nerozhodným výsledkem.
Hellas Verona

Hosté jsou reálně ohroženi sestupem, na patnácté příčce mají s jednatřiceti body jen tříbodový náskok před prvním sestupovým místem. Mimo svůj stadion odehráli sedmnáct klání a přivezli si jedenáct bodů díky dvěma vítězstvím a pěti remízám, skórovali jen třináctkrát, zato o deset gólů více dostali. V posledních třech venkovních duelech bodovali, jednou za plný počet.
Italský fotbalista Michael Folorunsho je díky čtyřem zásahům v čele tabulky střelců klubu.
Lazio

Domácí tým drží sedmou pozici, poslední, jež zajišťuje postup do kvalifikace o EKL, na pátý AS Řím, jenž už postupuje do LM, ztrácí tři body, avšak před osmou Neapolí má stejný bodový náskok. Na svém trávníku si tým z hlavního města odnesl z šestnácti zápasů sedmadvacet bodů, když bral osm výher a tři remízy, pětkrát odcházel poražen, vstřelil devatenáct branek a jen třináct inkasoval. Z posledních dvou duelů před svými fanoušky bral plný počet bodů.
Nejlepším střelcem mančaftu je šestigólový Ital Ciro Immobile.
Dobrý den všem fotbalovým fanouškům a příznivcům. Třemi duely pokračuje 34. kolo nejvyšší italské fotbalové soutěže. V tomto přenosu budeme sledovat souboj mužstev z vrchní a spodní části tabulky, a sice Lazia s Veronou. Favoritem je prvně zmíněný celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62