Serie A - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Torino - 28. dubna 2024   12:30

Inter Milán
56' Çalhanoğlu (Mchitarjan) • 60' Çalhanoğlu
2:0
(0:0)
Inter Milán
Audero, Di Gennaro – Acerbi, Bisseck, Cuadrado, Sensi, Klaassen, Dimarco.
M. Ferrieri Caputi – F. Di Monte, T. Trasciatti.
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán
Torino
Gemello, Popa – Kabić, Okereke, Pellegri, Savva, J. Silva, Dellavalle.

Je dobojováno. Domácím pomohla k zisku dalších tří formálních bodů do tabulky prakticky poločasová přesilovka po vyloučení Adriena Tamezeho. Inter celý zápas kontroloval hru a rychle zajištěné vedení na začátku druhého poločasu už nepustil a oslavy mistrovského titulu mohou pokračovat ve vítězném duchu i po dnešním kole. Pro dnešek je to ode mne vše a přeji pěkný zbytek víkendu.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:8.
90+5'
90+5'
Stopeři Interu už se nikam hnát nebudou. Domácí definitivně vítězí.
90+4'
Vanja Milinković-Savić posílá dlouhý nákop směrem dopředu. Zbývá už jen minutka.
90+3'
Několikrát se teď odrazil míč na hranici malého vápna, kde žádný hráč v modročerném nebyl.
90+2'
Nic nenasvědčuje nějakému zvratu ve skóre tohoto utkání. Sledujeme stále stejný obrázek a to, že domácí kontrolují hru a kombinují na polovině soupeře.
90'
Ivan Ilić to zkusil z velké dálky. Tvrdost byla dobrá, ovšem přesnost chyběla. Odkop pro Sommera.
89'
Domácí opět operují před šestnáctkou hostů, kde je zatím příliš rušno na nějakou nebezpečnější střelu.
88'
Turín se v závěru nakonec dostává do tlaku, který však hned končí střelou do prvního bránícího hráče.
86'
Turín se nemůže dostat k míči a domácí mohou pokračovat v útočném snažení.
85'
Po rychlé akci Interu následoval další roh. K další střele se dostal Lautaro Martínez, který minul pravou tyč.
83'
U hostů se začíná projevovat mírná únava, což vyhovuje domácímu Interu.
82'
Další pěkná kombinace domácích. Ve vápně se dostal do zakončení Alexis Sánchez, kterému dnes zatím není přáno a jeho přízemní střela končí zákrokem Vanja Milinkoviće-Saviće.
81'
Závěrečných deset minut zápasu je tu. Inter má zápas ve svých rukou.
80'
Průnik Lautara Martíneze těsně kolem brankové čáry likvidují stopeři hostujícího mužstva.
79'
Domácí tým nikam nespěchá a dává si záležet na přesnosti.
78'
Turín si je vědom, že nemá co ztratit a pokračuje v důrazném napadání, které má zatím Inter pod kontrolou.
77'
Tak to se nepovedlo. Marko Arnautović vyvážel míč do přečíslení, ale ve snaze přihrát balón na druhou stranu hřiště trefil Alexise Sáncheze a ten celou akci nechtěně ukončuje.
75'
Matteo Darmian vracel míč do šestnáctky, ale tentokrát to přehnal s razancí, míč jen proletěl na druhou stranu.
74'
Yann Sommer také musel být v pohotovosti. Zpoza vápna ho prověřil Mërgim Vojvoda.
73'
Velmi dobrá nálada v domácím táboře. Inter bude zahrávat další roh.
72'
Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Marko Arnautović.

Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Adam Masina.
71'
ze hřiště odchází Alessandro Bastoni, přichází Tajon Buchanan.
69'
Ke střele se nejprve dostal Alexis Sánchez, jenž trefil pouze stopera hostů, následný odraz a střela, kterou vyslal Nicoló Barella už skončila v rukavicích hostujícího gólmana, který rozehrává.
68'
Hostům se nedaří přesně přihrát a Alessandro Bastoni otáčí hru.
67'
Turín důrazně napadá a vytěžil z toho zisk míče.
65'
Střídající Davide Frattesi se dostal k odraženému míči, ovšem o pár centimetrů minul břevno.
64'
Inter kontroluje hru a pokračuje ve snaze přidat další gól a definitivně si pojistit zisk tří bodů.
63'
ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Davide Frattesi,
ze hřiště odchází Marcus Thuram, přichází Alexis Sánchez,
ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Kristjan Asllani.

ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Antonio Sanabria,
ze hřiště odchází Valentino Lazaro, přichází Mërgim Vojvoda.
61'
Turín se musí velmi rychle oklepat. Jsou to právě hosté, kteří mají míč na kopačkách.
60'
Inter Milán právě vstřelil branku!
A velice rychle přidává turecký reprezentant také druhou branku. HAKAN ÇALHANOĞLU poslal tvrdou ránu do lévé části branky a Vanja Milinković-Savić neměl na tuto tvrdou ránu šanci.
59'
A hned vzápětí je tu další problém pro Turín. Domácí budou zahrávat penaltu! Matteo Lovato zcela zřetelně podrazil Marcuse Thurama a rozhodčí bez váhání nařizuje pokutový kop!
58'
Domácí pokračují v aktivní hře a chtějí s své vedení ještě pojistit.
56'
Tak tato souhra se povedla! HAKAN ÇALHANOĞLU dostal i s potřebnou dávkou štěstí těžký míč na levou stranu, který však dokázal zkušeně zkrotit a následně také přesně zakončit na vzdálenější tyč. Asistence: Henrich Mchitarjan.
55'
Benjamin Pavard to zkusil zpoza vápna, ale branku netrefil.
54'
Inter moc dobře ví, že je čeká ještě dlouhá přesilovka a proto nikam nespěchají, hra se odehrává v bezpečné vzdálenosti od obou branek.
53'
Duván Zapata to zkusil centrem, který si však pohotově bere do náruče Yann Sommer.
51'
Hakan Çalhanoğlu to zkusil přímou střelou na branku, avšak neúspěšně. Odkopávat bude Vanja Milinković-Savić.
50'
Velká komplikace pro hosty. Inter má k dispozici dlouhou přesilovou hru a skóre může otevřít už teď skrze přímý kop, ke kterému se chystá Hakan Çalhanoğlu .
49'
Červená karta pro tým Turín FC (Adrien Tameze).
48'
Tak pozor rozhodčí se na celou situaci půjde podívat k monitoru a uvidíme jestli se nebude červenat, což by byl pro hosty velký problém.
47'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Adrien Tameze).
46'
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 3:1. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 2:4.
45+3'
42'
Lautaro Martínez si naběhl na míč, který krásně zpracoval, následná přízemní střela končí zákrokem brankáře hostů.
34'
Dobrý blok jednoho ze stoperů teď možná překazil první gólovou radost, kterou mohl mít na svědomí Nicoló Barella.
25'
Henrich Mchitarjan to chytře zkusil z velké dálky na vyběhnutého gólmana. K jeho smůle to přehnal s razancí a míč letí o několik metrů výš než plánoval.
17'
Duván Zapata vybojoval první roh, který tím pádem bude zahrávat Turín.
10'
Velmi pěkně to zkusil také Marcus Thuram, který se individuálně prokličkoval až do vápna, jeho střela končí k jeho smůle vysoko nad brankou.
6'
První střelu má na svědomí Ricardo Rodríguez, který mířil pouze do středu branky a Yann Sommer si připisuje první poměrně jednoduchý zákrok.
2'
Úvodního výkopu se ujal Turín, který v prvním poločase bude útočit zprava doleva.
1'

Inter Milán: Sommer – Pavard, de Vrij, A. Bastoni (71. Buchanan) – Darmian, Barella (72. Arnautović), Çalhanoğlu (63. Asllani), Mchitarjan (63. Frattesi), Augusto – Thuram (63. Sánchez), La. Martínez (C).
Náhradníci: Audero, Di Gennaro – Acerbi, Bisseck, Cuadrado, Sensi, Klaassen, Dimarco.
Trenér: S. Inzaghi

Turín FC: Milinković-Savić – Bellanova, Buongiorno, Lovato, Rodríguez (C) (72. Masina) – Tameze, Ricci, I. Ilić – Vlašić, Lazaro (63. Vojvoda) – Zapata (63. Sanabria).
Náhradníci: Gemello, Popa – Kabić, Okereke, Pellegri, Savva, J. Silva, Dellavalle.
Trenér: I. Jurić

Rozhodčí: M. Ferrieri Caputi – F. Di Monte, T. Trasciatti.
Pěknou neděli všem příznivcům Serie A. Dnes je na programu duel 34. kola mezi Interem Milán a Turínem FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná ve 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62