Serie A - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frosinone : Salernitana - 26. dubna 2024   20:45

Frosinone
11' Soulé  • 26' Brescianini (Valeri) • 86' Zortea (Brescianini)
3:0
(2:0)
Frosinone
Turati (46. Cerofolini) – Lirola (72. Bonifazi), S. Romagnoli, Okoli (78. Monterisi) – Zortea, Mazzitelli (88. Gelli), Barrenechea, Valeri – Soulé, Brescianini – Šeddíra (78. Çuni).
Frattali – Báez, Garritano, Ghedjemis, Ibrahimović, Kvernadze, Marchizza, Jorge, D. Seck I, Reinier.
Salernitana
Costil – Pierozzi (46. Pasalidis), Fazio, Pirola – Sambia (67. Zanoli), Las. Coulibaly, Bašić, Bradarić – Tchaouna, E. Vignato (76. Gomis) – Ikwuemesi.
Fiorillo, Salvati – Łęgowski, Manolas, Martegani, Pellegrino, Șfaiț, Weissman.

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:8. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:9.
Je konec! Domácí Frosinone nakonec poráží Salernitanu vysoko 3:0. Domácí celek poslal už v 11. minutě do vedení proměněnou penaltou Matías Soulé. Ve 26. minutě navíc potrestal nedůraz defenzivy Brescianini. Hosté sice dokázali před přestávkou snížit, jenže branka nemohla platit pro ofsajd. I po změně stran se hosté prosadili, ale branka pro změnu neplatila kvůli útočnému faulu. V závěru tak z brejku přidal pojistku Zortea. Už nyní je tak jasné, že Salernitana sestupuje.
90+3'
90'
Hosté se sice snaží útočit, jenže o osudu utkání už je rozhodnuto. Gomis navíc nezvládl sprinterský souboj na pravém křídle.
89'
Domácí opět útočili po pravé straně, ale tentokrát se defenziva Salernitany snažila srovnat do kompaktního bloku.
88'
Střídání v týmu Frosinone Calcio:
ze hřiště odchází Luca Mazzitelli, přichází Francesco Gelli.
86'
Frosinone právě vstřelilo branku! Frosinone přidává třetí branku a definitivně potvrzuje triumf v dnešním souboji! NADIR ZORTEA potáhl míč od poloviny hřiště do blízkosti vápna, srovnal si jej na levačku a přízemní ránou jej poslal k zadní tyči!
85'
Další centr před branku domácího celku si pohlídal Simone Romagnoli, který míč hlavou přizvedl mimo vápno.
83'
Loum Tchaouna centroval z pravé strany, nicméně ve vápně na jeho pobídku nikdo ze spoluhráčů nedokázal zareagovat.
82'
Další zajímavý centr směřující před domácí branku dokázal na poslední chvíli ve skluzu odkopnout Cuni.
81'
Domácímu gólmanovi vypadl vysoký centr z levé strany hrací plochy, ale nakonec míč dokázal schovat pod tělo.
80'
Do konce utkání zbývá posledních deset minut. Salernitana je v posledních minutách častěji na míči, ale nedokáže se prosadit.
78'
ze hřiště odchází Caleb Okoli, přichází Illario Monterisi,
ze hřiště odchází Walíd Šeddíra, přichází Marvin Çuni.
77'
Hosté už se takřka radovali ze vstřelené branky, ale Gomisova střela z voleje nakonec rozvlnila jen boční síť!
76'
Střídání v týmu US Salernitana 1919:
ze hřiště odchází Emanuel Vignato, přichází Iron Gomis.
75'
Další nákop za obranu domácího celku skončil v moci domácích. Salernitana se nedokáže prosadit kombinačně ani pomocí nákopů.
74'
Emanuele Valeri vhazoval na levé straně hrací plochy. Jeho pobídka byla sražená k nohám Soulého, který z voleje přestřelil branku.
73'
Stopeři Salernitany se vysouvají na polovinu soupeře, nicméně hosté potřebují hrát mnohem výše. Frosinone brání v deseti lidech.
72'
ze hřiště odchází Pol Lirola, přichází Kevin Bonifazi.
71'
Hra je znovu přerušena! Ošetření nyní potřebuje domácí Pol Lirola.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a obraz hry se v posledních minutách značně uklidnil. Frosinone s přehledem kontroluje náskok.
69'
Výbornou práci v krytí míče na vlastní polovině odvedl Soulé, který si navíc vymodlil faul na svou osobu.
68'
Walíd Šeddíra si chtěl zasekávačkou udělat prostor pro zakončení, jenže si míč dloubl až do prostoru, kde číhal soupeř.
67'
ze hřiště odchází Junior Sambia, přichází Alessandro Zanoli.
66'
Romagnoli potáhl míč vpřed, přenesl hru na levou stranu hrací plochy, jenže důrazní hráči Salernitany nyní předvedli dobrý presink.
65'
Na opačné straně pálil v pádu Walíd Šeddíra, jenže rána mu vůbec nesedla a skákavý pokus skončil daleko od levé tyče.
64'
Domácí brankář si dal pozor na prudký centr z pravé strany, vyrazil na malé vápno a míč bez větších problémů vyboxoval.
63'
Na stadionu panuje fantastická atmosféra. Domácí příznivci ženou své oblíbence za cenným triumfem.
62'
Marco Brescianini se uvolnil na levé straně, odkud dloubl míč na malé vápno, jenže tam zrovna nebyl nikdo ve žlutém dresu.
61'
Z pravé strany centroval Matías Soulé, jenže obránce jeho pobídku srazil do rukavic hostujícího brankáře Costila.
60'
Je za námi hodina hry a domácí celek nadále drží dvoubrankové vedení. Hosté se navíc ani po změně stran nedostávají do šancí.
59'
Salernitana už se snaží útočit i za cenu vysokých nákopů na polovinu soupeře. Defenziva domácího celku je důrazná.
58'
Coulibaly ve středu získal odražený míč, převzal si jej levačkou a přenesl hru na levé křídlo. Tam však útok hostů skončil.
57'
Domácí celek drží míč na vlastní polovině a nikam se nežene. Frosinone si je vědomo svého náskoku i důležitosti dnešního souboje.
56'
Emanuele Valeri poslal dlouhý aut až do pokutového území, jenže tam neměl nikoho ve žlutém dresu. Salernitana míč odvrátila.
55'
Frosinone se vydalo na polovinu soupeře, jenže nikdo ve žlutém míč nedokázal udržet. Ve druhé půli zatím sledujeme velký boj.
53'
Hosté se ještě chvíli snažili protestovat, nicméně verdikt rozhodčího se měnit nebude. Domácí navíc budou rozehrávat.
52'
Salernitana po rohu sice dokázala rozvlnit síť, jenže sudí ve vápně viděl útočný faul!
51'
Žlutá karta pro tým Frosinone Calcio (Luca Mazzitelli).
50'
Skvělou práci směrem dozadu odvedl na opačné straně hřiště Emanuele Valeri, který skluzem zastavil rozběhnutého soupeře.
49'
Zortea dostal přihrávku na pravou stranu, jenže míč nepotáhl vpřed a raději rozehrál do zadních řad.
48'
Salernitana se také vydala vpřed po levé straně, jenže krkolomná kombinace vyústila jen v prudký centr mimo hrací plochu.
47'
Domácí celek vstoupil do druhého poločasu útokem po levém křídle. Walíd Šeddíra se dostal až do vápna, ale obrana jeho centr srazila.
46'
ze hřiště odchází Stefano Turati, přichází Michele Cerofolini.

ze hřiště odchází Niccolò Pierozzi, přichází Triantafyllos Pasalidis.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být mnohem spokojenější domácí Frosinone. Domácí celek poslal už v 11. minutě do vedení proměněnou penaltou Matías Soulé. Ve 26. minutě navíc potrestal nedůraz defenzivy Brescianini. Hosté sice dokázali před přestávkou snížit, jenže branka nemohla platit pro ofsajd.
45+2'
45'
Toma Bašić dostal nabito proti levé noze a bez váhání se opřel do míče. Jeho pokus ale skončil vysoko nad břevnem domácí branky.
44'
Domácí se v závěru prvního poločasu vydali napadat soupeřovu rozehrávku hodně vysoko. Defenziva Salernitany míč raději nakopla vpřed.
42'
Exekuce přímého kopu se ujal Junior Sambia, který to zkusil překvapivě střelou, ale trefil jen jednoho z domácích hráčů ve zdi.
41'
Salernitana po vstřelené brance z ofsajdu cítí šanci na to, že za obranu domácího celku se dá dostat. Nyní navíc dostala dárek v podobě standardní situace.
40'
Na opačné straně se ke sraženému centru protlačil autor druhé branky Marco Brescianini, ale tentokrát v záklonu netrefil zařízení.
39'
Hosté nyní sice dopravili míč do branky, jenže gól nemůže platit pro ofsajd!
38'
Hostující brankář se snažil zrychlit rozehrávku, jenže Salernitaně se zatím nedaří prakticky vůbec nic. Domácí jsou všude o krok dříve.
37'
Frosinone zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč se snesl na k zadní tyči, ale Romagnoli hlavičkoval z velmi těžké pozice mimo.
36'
Žlutá karta pro tým US Salernitana 1919 (Niccolò Pierozzi).
35'
Další střelou z velké vzdálenosti se prezentoval Bašič, jenže míč levačkou netrefil čistě a poslal jej vysoko na tribunu za domácí brankou.
33'
Domácí chtěli znovu zaskočit Salernitanu rychlým přechodem do útoku, ale hostující Pierozzi si pohlídal sprintujícího Valeriho.
32'
Z následné standardní situace domácí celek branku soupeře ohrozit nedokázal. Hlavičkoval Okoliho postrádala potřebnou razanci.
31'
Walíd Šeddíra zabojoval u rohového praporku, kde odtlačil soupeře a ještě získal pro Frosinone rohový kop.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme jednoznačný průběh duelu. Frosinone soupeře k ničemu nepouští.
29'
Až nyní si na zajímavý centr před branku domácího celku brousil zuby Tchaouna, jenže důrazný stoper Romagnoli jej k hlavičce nepustil.
28'
Hosté jsou v křeči. Salernitana se během kombinace na míči nedokáže udržet déle než čtyři přihrávky.
26'
Frosinone právě vstřelilo branku! Domácí celek přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k vítězství! Na dloubáček za obranu si naběhl zcela nekrytý MARCO BRESCIANINI, který ustál souboj a podél brankáře zakončil ke vzdálenější tyči!
25'
Matías Soulé se tentokrát stáhl na vlastní polovinu, kde získal míč a přenesl těžiště hry do volného prostoru na levé straně.
24'
Frosinone zahrávalo rohový kop. Prudký centr přiletěl k přední tyči, kde bez problémů zasáhla defenziva Salernitany.
23'
Po delší době se vpřed vydali také hosté. Loum Tchaouna sice přetlačil hned dva obránce, ale jeho přízemní centr schoval brankář do rukavic.
22'
Frosinone pokračovalo v obléhání pokutového území soupeře. Defenziva Salernitany si však poradila i s dalším stříleným centrem.
21'
Walíd Šeddíra dohnal míč na levé straně hřiště, odkud odcentroval před branku, ale bránící hráč jeho pobídku odehrál do bezpečí.
20'
Tchaouna dohrál na polovině domácího celku jednoho ze stoperů přímo před očima hlavního rozhodčího. Rozehrávat tak budou domácí.
19'
Na stadionu od úvodních minut panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci ženou Frosinone za ziskem extrémně důležitých tří bodů.
18'
Hra je přerušena! Loum Tchaouna zůstává po souboji ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření.
17'
Caleb Okoli nakopl míč za obranu Salernitany, jenže tam nebyl nikdo ve žlutém dresu. Hosté však zmatkovali a míč jen odkopli do autu.
16'
Frosinone zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde bez problémů zasáhl obránce v bílém dresu.
15'
Salernitana sice drží míč na kopačkách, jenže kombinace hostujícího celku se zatím odehrává daleko od domácí branky. Frosinone se s přehledem přesouvá.
14'
Domagoj Bradarić vhazoval na levé straně hřiště. Nikdo ze spoluhráčů se mu ale neuvolnil do prostoru.
13'
Salernitana se ihned vydala vpřed se snahou o rychlou odpověď. Nákop za obranu ale skončil v rukavicích domácího gólmana.
11'
Frosinone právě vstřelilo branku! Frosinone se hned v úvodu utkání dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil MATÍAS SOULÉ, který penaltu s velkým přehledem proměnil!
10'
Pokutový kop pro Frosinone! Ve vápně byl faulován dobíhající Brescianini a sudí neváhal!
9'
Domácí celek se vysunul na polovinu soupeře, kde hráči ve žlutém kombinují s míčem na kopačkách, ale zatím se nedostávají do vápna.
7'
Hosté se drali vpřed nákopem za obranu soupeře, jenže stopeři domácího celku byli na správném místě a míč odehráli.
6'
Fazio si dal pozor na střílený centr z pravé strany a bez větších problémů míč odkopl ven ze šestnáctky.
5'
První zajímavá možnost domácích! Matías Soulé z pravé strany vlétl do pokutového území, kde zakončil levačkou a jeho pokus skončil jen těsně vedle zadní tyče!
4'
Lorenzo Pirola skvěle zvládl sprinterský souboj s aktivním soupeřem. Hostující hráč byl navíc faulován.
3'
Frosinone kombinuje s míčem v zadních řadách a v úvodu utkání se nikam nežene. Ani nikdo z hráčů Salernitany rozehrávku soupeře nenapadá.
2'
Do rozehrávky domácího Frosinone se musel zapojit také gólman, který si dal pozor na napadajícího Vignata a míč nakopl vpřed.
1'
Hostující celek obstaral výkop do prvního poločasu. Salernitana se ihned vydala vpřed, jenže nákop na levou stranu proskákal do autu.
1'

Frosinone Calcio: Turati – Lirola, S. Romagnoli, Okoli – Zortea, Mazzitelli, Barrenechea, Valeri – Soulé, Brescianini – Šeddíra.
Náhradníci: Cerofolini, Frattali – Báez, Bonifazi, Çuni, Garritano, Ghedjemis, Ibrahimović, Gelli, Kvernadze, Marchizza, Jorge, D. Seck I, Reinier, Monterisi.

US Salernitana 1919: Costil – Pierozzi, Fazio, Pirola – Sambia, Las. Coulibaly, Bašić, Bradarić – Tchaouna, E. Vignato – Ikwuemesi.
Náhradníci: Fiorillo, Salvati – Gomis, Łęgowski, Manolas, Martegani, Pasalidis, Pellegrino, Șfaiț, Weissman, Zanoli.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři na sebe narazili v září loňského roku. Na půdě Salernitany se zrodila remíza 1:1.
Frosinone Calcio

Domácí celek je na tom o něco lépe. Po třiceti třech odehraných duelech má Frosinone na kontě dvacet osm bodů a stále živí naději na udržení prvoligové příslušnosti pro příští ročník. Na sestupové osmnácté pozici zaostává jen o skóre za Udinese. Navíc se může přiblížit Empoli, Veroně a Cagliari. Naposledy remizovalo bez branek v Turíně, čímž protáhlo sérii remíz na čtyři duely.
US Salernitana 1919

Hostující Salernitana jede na půdu domácího celku v nesmírně těžké pozici. Po třiceti třech odehraných kolech má Salernitana na kontě pouze patnáct bodů a patří jí poslední dvacátá pozice ligové tabulky. Na záchranu navíc šest kol před koncem ztrácí třináct bodů a má praktický jistý sestup o patro níže. V sezóně zatím dokázala zvítězit jen ve dvou případech. Z posledních pěti duelů pak získala jediný bod za domácí remízu 2:2 s předposledním Sassuolem. Naposledy doma prohrála 0:2 s Fiorentinou.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Frosinone Calcio a US Salernitana 1919.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62