Hodonín, J.Suka-tráva
260 diváků
Rosice
Drobek – Kršák, Buchta, Fila, Dobrovodský, Sedláček, Trtek.

Máme za sebou konec utkání 25. kola, kdy si hostující tým Rosic odváží tři body. Ve druhém poločase se v devadesáte první minutě trefil DAVID MOUČKA, který rozhodl o vítězství Rosic v poslední minutě.
90+4'
90+3'
Rosice drží balon na svých kopačkách.
90+2'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
ze hřiště odchází Charles Stanley Chukwudi, přichází Kršák Michael.
90+1'
Rosice právě vstřelily branku! Ani výborné zákroky golmana Petráše nezabránili prvnímu gólu v zápase, když se prosazuje MOUČKA DAVID.
88'
Po pravé straně běžel směrem k Rosické brance Buchta, ten však nezvládl nahrávku pod sebe.
86'
Dnešní utkání sleduje 260 diváků.
85'
ze hřiště odchází Novák, přichází Dobrovodský,
ze hřiště odchází Goj, přichází Buchta.
83'
Další žlutou kartu zápasu za faul na polovině hřišti vidí Zezula.
81'
Po několika odrazech na velkém vápně se balon odrazil k Chukwudimu, ten mířil na pravou stranu, ale branku minul.
79'
Raisigl se po dvou minutách na hřišti dostal do velké šance kterou zastavuje útočným faulem.
77'
Střídání v týmu FK Hodonín:
ze hřiště odchází Kadlec Milan, přichází Raisigl Václav,
ze hřiště odchází Bohun Petr, přichází Tomovič Filip.
74'
První žlutou kartu v zápase vidí Dressler.
73'
Krásné přenesení hry od Mazucha si nedokázal Novák zpracovat a balon tak proletěl jen do zámezí.
70'
Ani v sedmdesáté minutě zatím pan Ehrenberger nemusel vytahovat ze své kapsičky žlutou kartu.
69'
ze hřiště odchází Koláčný Jiří, přichází Sedláček Erik.
66'
Šanci Rosic zastavuje ofsajd.
64'
První střelu na branku ve druhém poločase má na svědomí Holek, který z poza velkého vápna provětral gólmana Jágrika, ten si však se střelou poradil.
62'
ze hřiště odchází Veljača Mario, přichází Guzik Michal.
62'
Rozehraný přímý kop byl odhlavičkovaný mimo pokutové území.
61'
Slušnou standartní situaci budou rozehrávat hráči Hodonína.
59'
Koláčný vyslal Moučka na branku soupeře, ten si balon před kopl víc než čekal a pro balon si v klidu doběhl Petráš.
57'
Další faul hráčů Hodonína na polovině hřiště, ten rozehrál Kulík, ale jeho centr nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.
55'
Autové vhazování které vhazoval Zezula, ten hodil balon na svého spoluhráče, který svým sklepnutím poslal balon znovu do autu.
54'
Po několika odrazech se balon odrazil až za autovou čárou vhazovat budou hostující hráči.
52'
I Rosice se snaží za hrozit, průnik přes střed hřiště zastavil Holek nedovolením zákrokem.
50'
Bohun se snažil dostat přes jednoho z obránců Rosic, ten si však počkal a v ten nejlepší moment vystoupil a sebral balon na své kopačky.
48'
První šanci ve druhém poločase měl Hodonín, ten však situaci okolo vápna nedokázal zakončit.
46'
ze hřiště odchází Adeshina, přichází Fila.
46'
ze hřiště odchází Glushach, přichází Langer,
ze hřiště odchází Vorel Jakub, přichází Jáger Tibor.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:06.
První poločas zápasu mezi Hodonínem a Rosicemi je u konce, branku jsme během první půle neviděli. Největší šanci měl Švantner, ale ani ten svého soupeře v bráně nepřekonal. Navrh mají spíše Hráči Hodonína.
45+2'
45+1'
Vypadá to že první poločas se dohraje v klidném tempu, hráči Rosic si nahrávají jen na své obrané polovině.
44'
Balon vybojoval jeden z útočníku Hodonína, který si svým tělem odstavil obránce Rosic, nepřesnou přihrávkou však nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
42'
První poločas nám zatím žádnou vyloženou šanci nepřinesl.
40'
Rozehraný přímý kop z pravé strany odkopl jeden z hostujících hráčů až na útočnou polovinu, Hodonínští však zůstali v držení balonu.
38'
Hráči Rosic se snaží dostat do útoku, výbornou obranou hru zatím předvádí domácí Hodonín
36'
Pokus o přechod do útoku kterého se ujal Vorel zastavuje ofsajd, v tom se nacházel Mihál.
34'
Hráč Rosic si vyžádal ošetření.
32'
Dressler posílal další centr do vápna Rosic o jeho zneškodnění se postaral obránce Koláčný.
30'
Další pokus o ohrožení branky Hodonína skončil útočným faulem.
28'
Balon na svých kopačkách teď drží hráči Hodonína.
26'
Novákův centr do vápna Hodonína se v gólovou situaci také neujal. Jeho pokus rybičkou odhlavičkoval jeden z obránců Hodonína.
24'
Pravá strana se znovu otevřela a těžil z toho útok Hodonína. Přízemní centr od Holka však nedoputoval na jeho spoluhráče.
22'
Sám na branku pelešil Goj, jeho úmysl v podobě vstřelení gólu zastavilo jeho postavení v ofsajdu.
20'
Dlouhý nákop za obranu Rosic měl najít svého kandidáta pro balon si však vyběhl Jágrík a ten balon zakopl do autu. Vhazovat tak bude domácí Hodonín.
19'
Centr od Moučka našel hlavu Charlese, ten se však provinil útočným faulem a balon tak budou mít domácí.
16'
Švantner se probojoval až do velkého vápna kde ho vystoupil obránce Rosic. Švantner si zasekl balon a přihrávkou pod sebe našel svého spoluhráče, který zakončoval na branku jeho střelu však zblokoval jeden z obránců Rosic.
14'
Centr Bohuna z pravé strany přelétl přes celé velké vápno až za brankovou čáru a tak se bude odkopávat od branky hostů.
12'
Rychlé přenesení hry od hráču Rosic si našel nabíhající Kulík, který v zápětí od centroval do vápna. Jeho centr si však ve vzduchu do svých rukou sebral Petráš.
11'
Centr do vápna od Nováka našel hlavu Novotného, ten však svou hlavičkou branku netrefil.
9'
Poprvé v zápase sledujeme klidnou pasáž hry.
8'
Po pravé straně se nádherně uvolnil Švantner svou šanci zakončoval na zádní tyč, jeho střela však minula o několik metrů.
6'
První střelu v zápase zaznamenal Hodonín. Střela Vorla však skončila vysoko nad brankou a tak je golman Rosic stále bez zákroku.
5'
Rychlý přechod na útočnou polovinu měl na své noze Mihál, ten si však neporadil z Gojelem, který mu balon ukradl od nohy.
4'
První standartní situaci rozehrával domácí hráč Hodonína, ten rozehrál na krátko do běhu na Kadlece, jeho centr do vápna byl odvrácen jedním z obránců Rosic.
2'
Hráči hostujících Rosic se snaží ihned napadat rozehrávku soupeře, zatím z toho vytěžili jen autové vhazování.
1'
O první útok se snažil hostující Kulík, ten však svou nahrávkou do vápna nenašel svého spoluhráče a tak si pro balon došel golman Hodonína Petráš.
1'
Rozehrávku měli na starost hostující hráči. Domácí na sobě mají tradiční červeno černé dresy a hostující Rosice hrají ve žluto černé sadě.
1'
Oba týmy mají za sebou absolvované předzápasové rozcvičení a za necelých pět minut začínáme. Níže si zatím můžete prohlédnout sestavy obou mužstev!

FK Hodonín: Petráš (C) – Dressler, Glushach, Vorel, Švantner, Kadlec, Veljača, Holek, Bohun, Dunda, Mihál
Náhradníci: Adamec – Sukup, Guzik, Jáger, Langer, Raisigl, Tomovič.
Trenér: Švantner Pavol

FC Slovan Rosice: Jágrik – Zezula (C), Kulík, Novák, Koláčný, Moučka, Novotný, Mazuch, Charles Stanley, Goj, Adeshina.
Náhradníci: Drobek – Kršák, Buchta, Fila, Dobrovodský, Sedláček, Trtek.
Trenér: Čuhel Petr

Rozhodčí: Ehrenberger – Slabý, Kostelník.
Los 25. kola MSFL posílá do Hodonína rezervu Rosice. Hosté se nachází na třináctém místě se ziskem 23. bodů. Hodonín v posledním zápase s rezervou Slovácka dorovnával v 90+2 na 1:1 kdy se trefil golman Hodonína. Rosice v posledním zápase remízovali 0:0 s Frýdkem. Mezi oběma celky je v tabulce rozdíl sedm bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.