Lasák – Coufal, Michlík (70. Obuch), Massaniec, Velner (C), Imider (74. Kohut), Obuch, Bialek, Hykel (86. Harušťák), Gorčica, Rubý (74. Neumann)
Zlín B
Bachůrek – Hönig, Slouk, Jura, Hartman (77. Zábojník), Polášek, Kulíšek (C), Švach, Červinka (90. Soboliev), Hamalčík (77. Číž), Ovesný
Neubauer – Zábojník, Číž, Soboliev, Ševčík

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek dne.
Utkání skončilo. Dá se říct, že to je spravedlivý výsledek a domácí berou všechny body. V zápase byli lepší, trávili více času na balonu a především se gólově prosadili. Zlín měl nějaké šance také, žádná z nich však v síti neskončila.
90+2'
90+2'
Poslední útok zápasu vedli domácí, přihrávka před branku byla zneškodněna obranou.
90+1'
Centr nebyl špatně kopnutý, ale nikdo z hostů nebyl schopen hlavou trknout balon na branku. Z následného brejku se dostal do zakončení Ogbu, který se pokusil golmana překonat z větší dálky. Taky moc nechybělo, aby se to povedlo.
90'
Žlutou kartu uviděl domácí trenér Šrámek.
90'
Švach pošle centr do šestnáctky Frýdku.
90'
Střídání v týmu FC Zlín B:
ze hřiště odchází Červinka, přichází Soboliev.
88'
No, nebyla to špatná střela! Hostující Hönig se opřel do balonu a padáčkem mířil do horního rohu branky! Lasákův zákrok byl domácími oceněn potleskem.
86'
Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Hykel, přichází Harušťák.
86'
Žlutá karta pro tým FC Zlín B (Jura). Jura musel přistoupit k faulu na polovině, aby zamezil rychlému přechodu do útoku.
85'
Centr byl odvrácen daleko od branky. Bílí mají sice míč u kopaček, ale jsou s ním na své straně.
84'
Mladí Ševci rozehrají roh. Z toho budou mít šanci srovnat.
83'
Žlutá karta pro tým FC Zlín B (Červinka).
82'
Hykel se z rohu rozhodl sám projít až do zakončení. Střela šla však vysoko nad.
82'
Zlín po faulu Bialka rozehraje ze středu půlky Frýdku.
82'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Bialek).
80'
Centr šel k přední tyčce, kam se snažil naskakovat Ogbu. Nic z toho ale nebylo. Zlín se ubránil.
79'
Frýdek je nastěhovaný u branky soupeře. Teď ke všemu získal jeden z hráčů faul u postranní čáry. Do vápna přijde centr.
78'
Střelu musel likvidovat Bachůrek. Lipina se posouvá k rohovému praporku.
77'
ze hřiště odchází Hartman, přichází Zábojník,
ze hřiště odchází Hamalčík, přichází Číž.
76'
Polášek se rozhodl zkusit šestí, a pokusil se projít přes tři protihráče. Neúspěšně.
75'
Neumann potáhl balon po lajně až do šestnáctky. Potom přihrával pod sebe na spoluhráče. Jeho rána trefila blokující hráče Zlína.
74'
ze hřiště odchází Imider, přichází Kohut,
ze hřiště odchází Rubý, přichází Neumann.
74'
Středopolař Lipiny doslova odevzdal balon protihráči, jeho chybu pak napravila obrana.
72'
Obuch chtěl uličkou dostat míč na spoluhráče, ale nahrávka byla moc rychlá. Dřív se k míči dostal brankář.
71'
Coufal povalil protihráče ve středovém kruhu. Zlín pokračuje na míči.
69'
ze hřiště odchází Michlík, přichází Ogbu.
68'
Frýdek-Místek balon získal, pak ho ale rychle, kvůli laciné chybě, ztratil.
66'
Ovesný zkusil přímé zakončení, trefil ale jen zeď. Následný centr Švacha už žádnou šanci Ševcům nepřinesl.
65'
Obuch fauloval unikajícího protihráče a Zlín B má najednou standardku asi metr od kraje velkého vápna. Na pravé straně stojí dva hráči, rozehraje buď Ovesný nebo Švach.
65'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Obuch).
64'
Karel Michlík se dostal ke střele na pravé straně velkého vápna. Rána mu ale sjela a míč netrefil ani prostor tří tyček.
62'
Lasák si tělem pohlídal, aby balon zašel za čáru. Útočník Zlína jen se sklopenou hlavou odchází směrem ke středovému kruhu.
61'
Rubý v rohu hřiště efektivně prošel přes trojici protihráčů, ale neudržel se při rychlém pohybu na nohou a upadl. Balon mu odjel pryč od nohy.
60'
Díky Velnerovi se modří znovu posouvají na polovinu soupeře. Tam budou vhazovat.
58'
Michlík prudce centroval z pravé strany a před bránou trefil nohy spoluhráče. Zakončení na bránu však domácí publikum nevidělo.
56'
Domácí by rádi zahrávali penaltu. Rubý šel za míčem v šestnáctce Zlína. Stejně rychle se tam ale dostával také brankář a obránce. Po střetu všech tří fotbalistů zůstal na trávníku ležet právě Patrik Rubý. Rozhodčí mu však přišel ukázat, aby vstal, že o faul nešlo.
55'
Opět se Frýdku podařilo získat míč díky napadání a rychlému dostupování. Obuch se potom snažil přihrávat na rozběhlého spoluhráče, kterému však včas pod nohy skočil brankář Bachůrek.
54'
Lipina chtěla po získaném faulu rychle rozehrát, ale sudí ji musel pozastavit, protože rozehrála odjinud, než z místa přestupku.
53'
Na druhé straně si do rukavic chytá balon Lasák.
53'
Rubý si převzal aut Obucha a na úrovni brankové čáry poslal prudký balon na přední tyč. Tam si nabíhal jeho další spoluhráč, který se ovšem přes brankáře nedokázal prosadit.
51'
Žlutá karta pro tým FC Zlín B (Hartman). Pravděpodobně za řeči uviděl hostující fotbalista žlutou kartu.
49'
Žlutá karta pro tým FC Zlín B (Hönig). Hönig zastavil unikajícího hráče Frýdku mezi střídačkami.
49'
Kulíšek od poloviny prošel až k hranici šestnáctky, ale tam jeho tažení skončilo, když mu byl čistě sebrán míč.
48'
Frýdek opět svou aktivitou donutil soupeře chybovat a získává balon.
47'
Centr Švacha šel přímo do náruče brankáře Lasáka.
46'
Bílí jsou nastěhovaní na polovině Frýdku a zkouší se dostat do šestnáctky.
46'
Dnešní utkání sleduje 367 diváků.
Druhá polovina začne zhruba v 17:02.
První polovina je za námi. Frýdek znovu předvedl dobrý první poločas, dnes se dokonce dostal do vedení. Zlín je zatím slabší, do moc šancí se nedostává. Jednu větší šanci spálil Červinka. Frýdek ale Bachůrka také příliš nezaměstnával. Střelu na branku víceméně zaznamenal jen autor gólu.
45+1'
45'
Frýdek se díky rychlému napadání znovu ujal kontroly nad míčem.
43'
Útočný faul modrých. Rubý si ještě něco vysvětluje s rozhodčím Budovičem, ale hned se bude pokračovat.
42'
Velmi špatně rozehraná standarka však Lasáka vůbec nevyděsila. Centr spíš připomínal střelu, která se stočila na druhou stranu od branky.
41'
Hykel došlápl na nohu Hartmana a daroval tak soupeři standardku na rohu velkého vápna. Domácí fotbalista měl štěstí, že k faulu nedošlo o metr dál, byla by to penalta.
39'
No a nakonec se bude jen odkopávat. Vhazování bylo ze strany hostů uspěchané a balon jen doskákal mimo hřiště.
38'
Z místa přestupku se dostal Zlín k autovému vhazování.
38'
Bílí získali faul na straně domácího mužstva. Několik hráčů se nyní domlouvá, jak standardku rozehrají.
37'
Domácí čtyřka – Jakub Massaniec nemohl pokračovat v akci po pravé straně, dostal nahrávku do ofsajdu.
35'
Modří se dopouští zbytečných ztrát a to by je mohlo mrzet! Zlín se nyní dostal do první větší šance, když si na centr z pravé strany dobře naběhl Červinka a placírkou mířil kousek vedle! Brankář by se tam jen ztěžka dostal!
33'
Stoper Coufal dobře vystoupil a překazil nahrávku na Ovesného.
31'
Ovesného centr nebyl nejlepší a domácí mohli vyrazit do brejku. Nepovedená přihrávka však rychle ukončila postup fotbalistů v modrém.
30'
Zlín z rychlého přechodu získal kousek od šestnáctky Frýdku faul.
29'
Tak tohle byla šance na druhý gól! Domácí fotbalista měl balon na pravé straně velkého vápna a přihrával před bránu na volného Massaniece! Ten se však nedokázal prosadit a uklidit balon za záda brankáře!
28'
Rubý si navedl balon z levé strany více ke středu a zakončil. Trefil jen nohy protihráče.
26'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Teď už je to ale první branka! Z vnitřku šestnáctky se prosazuje ANWAR IMIDER, jenž dostal ideální přihrávku z pravé strany od Gorčicy. Imider tak zapisuje svou první trefu v letošní sezoně!
25'
Gorčica to myslel dobře, když chtěl balon rychle posunout na spoluhráče před sebou. Míč ale přes obranu Zlína neprošel. Navíc, kdo ví, jestli by nebyl odmáván a odpískán ofsajd, protože to z mého pohledu na ofsajd vypadalo.
22'
Rubý skvěle posunul balon na Michlíka, který měl před sebou volný prostor. Než se ale stihl dostat k hranici šestnáctky a připravit se ke střele, byl u něj obránce, který ho čistě balonu zbavil.
21'
Frýdek se rychle posunul dopředu, ale finální přihrávka, v podobě centru z pravé strany, skončila z vrchu na síti. Nikdo z modrých se tak k zakončení nedostal.
20'
I Lasák si pohlídal vzdušnou přihrávku před jeho branku.
19'
Centr z levé strany si sebral do rukavic Bachůrek.
18'
Faul bílých na polovině soupeře. Frýdek se opět vrací na balon.
17'
U míče jsou hosté, ti si zatím nahrávají na své straně, ač je většina fotbalistů v bílém už za půlící čárou.
14'
Centr před brankáře Lasáka se snažil zpacifikovat Ovesný. Dopustil se ovšem faulu.
13'
Útočný faul domácích, který je odpískán v pokutovém území Zlínu.
11'
Křižný pas k Massaniecovi nedošel. Pro balon si včas doběhl brankář Bachůrek.
10'
Coufal si čistě odstavil protihráče od balonu a získal tak aut.
9'
Rubý se snažil najít Michlíka, jenž si nabíhal na přední tyč, ale sudí chvíli po rozehrání odpískal útočný faul. Modrým tak nezbývá nic jiného, než se otočit a získat za chvíli balon zpět.
8'
Adam Gorčica byl faulovaný přímo před zraky čárového sudího. Rubý rozehraje standardku.
6'
Ofsajd zastavuje akci Frýdku-Místku. Míč uvede zpět do hry krajní obránce Slouk.
5'
Gorčica zabojoval a získal pro svoje barvy, na soupeřově straně, míč.
4'
K prvnímu faulu dochází kousek za polovinou hřiště. Na zemi zůstal jeden z domácích.
3'
Hamalčík se dostal do zakončení, svou ránou trefil prvního bránícího fotbalistu.
2'
A podobně tomu bylo i tentokrát. Hykel se snažil vysunout spoluhráče Obucha, avšak než se domácí fotbalista k nahrávce dostal, míč byl už za čárou.
2'
Massaniec chtěl posunout balon po lajně dopředu, ale nepovedlo se mu to. Hosté pokračují autem.
1'
Úvodní výkop měli na starosti domácí.
1'
Celky nastupují na hrací plochu. Domácí Frýdek má modré dresy, hosté ze Zlína mají bílé dresy. Na trávník vstoupili hosté v tričkách s fotkou trenéra a člena FC Zlín, který zemřel.

FK Frýdek-Místek: Lasák – Coufal, Michlík, Massaniec, Velner (C), Imider, Obuch, Bialek, Hykel, Gorčica, Rubý
Náhradníci: Přibyl – Zupko, Neumann, Kohut, Harušťák, Bitta, Ogbu
Trenér: Martin Šrámek

FC Zlín B: Bachůrek – Hönig, Slouk, Jura, Hartman, Polášek, Kulíšek (C), Švach, Červinka, Hamalčík, Ovesný
Náhradníci: Neubauer – Zábojník, Číž, Soboliev, Ševčík
Trenér: David Hubáček

Rozhodčí: Budovič – Drozdy, Dudek – Tomanec.
FK Frýdek-Místek – FC Zlín B

Frýdek v 25. kole MSFL doma přivítá béčko Zlína. Domácí půjdou do zápasu jako papíroví favoriti. Frýdku patří před nadcházejícím kolem desáté místo, z doposud odehraných zápasů se mu podařilo nasbírat 33 bodů. V posledním utkání hráči Frýdku-Místku ukořistili bod na hřišti Rosic.

Martin Šrámek se k zápasu vyjádřil následovně (trenér FK Frýdek-Místek): „Opět jsme předvedli precizní výkon směrem dozadu. První poločas jsme dominovali na míči, bohužel jsme několik akcí nedotáhli k potřebné brance. Druhý poločas už za nefotbalového počasí nebyl z naší strany tak kvalitní. Bod bereme a těšíme se na domácí fanoušky.“

Za posledních pět zápasů Frýdek prohrál jednou, dvakrát zvítězil a dvakrát remizoval. Co se týče jeho domácí formy, není to o moc lepší, jako ta celková. Z dvanácti domácích zápasů nasbíral jen devatenáct bodů – a to za pět výher a čtyři remízy. Poslední domácí zápas vyhrál nad Slováckem B.

Zlínu B patří dvanácté místo v tabulce. Je tak jen dvě příčky pod svým soupeřem. Zlín své poslední utkání vyhrál, porazil Frýdlant 3:2.

„Jsem rád, že jsme utkání výsledkově zvládli a máme tři body, ale jinak spokojenost s předvedenou hrou moc není. Zápas jsme měli odehrát daleko lépe. Od nás to nebyl ideální výkon. Soupeři jsme darovali dva góly a až do konce střetnutí se strachovali o výhru,“ přiznává kouč zlínské juniorky David Hubáček pro klubový web.

Béčko Ševců nasbíralo 29 bodů, vstřelilo 30 branek a 29 jich obdrželo. Nejlepším střelcem mužstva je Bobčík se sedmi góly.

Poslední vzájemné zápasy

Poslední střetnutí proběhlo na podzim roku 2023. Tehdy si své vítězství pohlídal domácí Zlín B, který svému soupeři nedal šanci a porazil ho 3:0. Stejným výsledkem skončil zápas i před tím, to bylo v březnu roku 2023, domácí byl Zlín.

Naposledy se potkaly mužstva ve Frýdku na začátku srpna roku 2022. Utkání skončilo 2:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.