Ligue 1 - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Metz : Lille - 28. dubna 2024   13:00

23' Mikautadze
1:2
(1:2)
Lille
32' Ismaily  (David) • 44' Yazıcı
Metz
Úkíddžá – Colin, I. Traoré, S. Sané, Udol (C) – Van Den Kerkhof (46. Jallow), Jacques (70. Sabaly), N'Doram (85. I. Sané), Atta (46. L. Camara), P. Diallo (70. Lamkel Zé) – Mikautadze.
Dietsch – Candé, Kouao, Lô.
Frappartová – Berchebru, Torregrossa
Stade Saint-Symphorien, Mety
Lille
Chevalier – T. Santos, B. Diakité, A. Ribeiro, Ismaily – Gomes, bin Tálib – Yazıcı (77. Haraldsson), Cabella (C) (88. Morais), Žegrova (88. Gudmundsson) – David.
Jakubech, Mannone – Bouaddi, Cavaleiro, Dago, Yoro.

Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:12.
Je tu konec utkání! Zápas končí stejným výsledkem, jakým skončil první poločas tohoto utkání a to výhrou hostujícího Lille v poměru 2:1. Za domácí se z penalty prosadil Georges Mikautadze, ovšem poté hosté zabrali a dokázali stav utkání otočit díky gólům Ismailyho a Yaziciho. ve druhé půli jsme branku neviděli, respektive ne takovou, která by mohla platit, jelikož se prosadil v první minutě nastavení Sabaly, ale nacházel se v offsidovém postavení a branka tak nemohla platit. Lille poskakují na třetí příčku před Brest, který má však zápas k dobru, Méty zůstávají na barážové šestnácté příčce. Ode mě to bude vše! Budu se na vás těšit u dalšího přenosu z evropského fotbalu, do té doby na pčtenou!
90+4'
90+4'
Dlouhý centr končí v autu a Méty vhazují.
90+3'
Faul Sabalyho, po kterém budou rozehrávat hosté.
90+2'
Domácí už jsou zase u míče a snaží se něco vymyslet.
90+1'
Cheikh Tidiane Sabaly sice vstřelil branku po nahrávce Mikautadzeho, ovšem tento gól nemůže platit z důvodu offsidu, ve kterém byl Sabaly. Přihrávka gruzínského útočníka přišla bohužel pro domácí pozdě.
90'
Faul na domácího hráče. Dopředu putuje dlouhý centr.
90'
Autové vhazování pro hosty. Camara už nestihl míč na hrací ploše.
89'
Méty vyrážejí dopředu a snaží se dostat do pozice, ze které by mohli domácí hráči střílet.
88'
Odkop od branky pro Méty.
88'
Dvojité střídání na straně hostů. Odchází Žegrova a Cabella, nastupují Gudmundsson a Morais.
87'
Didier Lamkel Zé se znovu provinil proti pravidlům a po střídání budou hosté rozehrávat další přímý kop.
86'
Vhazování pro Lille na polovině hřiště.
85'
Na hřiště se dostává ještě Ibou Sané, který nahradil Kévina N'Dorama
84'
Centr do vápna si našli obránci Mét. Hosté však vybojovali alespoň autové vhazování.
83'
Faul Traorého na Cabellu, po kterém budou hosté zahrával přímý volný kop.
83'
Hraje se dál. Domácí se dostali na polovinu soupeře, rychle však ztrácí míč a Cabella vyváží míč dopředu.
81'
Po rozehrávce nakrátko se k centru dostal Žegrova. Jeho centr však pokryl Udol a domácí se ubránili. Na zemi nyní zůstává Nabíl bin Tálib a je ošetřován.
80'
Faul na pravé straně hřiště, odkud budou rozehrávat hosté.
79'
Další faul domácího celku. Na středu hřiště rozehrává Lille.
78'
Faul Mikautadzeho, po kterém hraje Lille. Dlouhý nákop dopředu však končí až u Úkiddži.
77'
Střídání Lille. Končí autor vedoucího gólu Yusuf Yazici, nahradí ho Hákon Arnar Haraldsson.
77'
Domácí se ubráinli, ovšem hosté vhazují.
76'
Žlutá karta pro Lamkel Zého, který sice zezadu zahrál míč, ale rozhodčí viděla faul a uděluje právě žluté napomenutí hráči Mét.
75'
Hosté drží míč, ovšem dostali se až na vlastní polovinu a musí dopředu znovu postupně.
74'
Faul na Davida. Hrát bude hostující tým.
74'
Cabella vybojoval míč na polovině domácích a Lille nyní kombinuje právě na polovině Mét.
73'
Nyní se Lamkel Zé dostal k zakončení hlavou, ovšem úplně osamocený branku netrefuje a rozehrává Chevalier.
72'
Zajímavý centr Lamkela Zé končí na zadní tyči, kde domácí vybojovali autové vhazování.
71'
Domácí hráči chvíli drží míč na svých kopačkách a postupují na útočnou polovinu.
70'
Dvojnásobné střídání na straně domácích. Hřiště opouští Jacques a Diallo, nahradí je Sabaly a Lamkel Zé.
69'
Centr Žegrovy nenašel hráče v bílém, ale hosté ještě udrželi míč.
68'
Lille drží míč a kombinuje na polovině Mét.
67'
Jeho dlouhý nákop sbírají hosté, kteří okamžitě postupují na útočnou polovinu.
66'
Zakončení Davida končí vysoko nad a od branky rozehrává Úkiddžá.
66'
Camara se snažil rozběhnout útok Mét, ale jeho přihrávka končí v autu.
65'
Hlavička Udola málem zapadla pod břevno, ale nakonec v brance nekončí a Chevalier rozehrává od branky.
64'
Udol byl faulován Santosem a zajímavou příležitost mají domácí k dispozici.
63'
Na přední tyči si míč našel Diakité, ale jeho hlavička končí mimo branku a rozehrává Úkíddžá.
62'
Rohový kop pro Lille po teči Saného.
61'
Matthieu Udol uklidil míč před Žegrovou a hosté vhazují na polovině Mét.
60'
Centr do vápna končí u Chevaliera, který rozehrává nakrátko a Lille na chvíli uklidňuje hru.
59'
Domácí kapitán Udol fauloval a dopředu míří Lille.
58'
Méty se dostávají do protiútoku a k zakončení se dostal Lamine Camara, ovšem Chevalier byl připraven.
57'
Faul domácích, po kterém mohou dopředu hosté.
56'
Lille už je opět u míče a rozehrává od branky.
55'
Lille zůstávají v držení míče na polovině soupeře a Žegrova se dostal k dalšímu střeleckému pokusu. Tato střela byla snad nejblíže cíli, ale končí na vrchní síti.
54'
Velice rychle však domácí opět míč ztrácí a Lille vhazuje na polovině Mét.
53'
Méty se na chvíli dostaly k míči a uklidňují hru.
52'
Domácí se v této půli ještě prakticky nedostali k míči. Hosté mají držení míče v této půli přes devadesát procent!
51'
bin Tálib se snažil přerušit protiútok, a tak stáhl k zemi hráče domácích, který mířil dopředu. Nabíl bin Tálib si tak vysloužil žlutou kartu.
51'
Faul na Gomese. Lille zůstávají u míče.
50'
Po zahrání rukou rozehrávají domácí hráči.
49'
Edon Žegrova neprošel mezi dvěma hráči a do protiútoku mohli domácí, ale Diallo fauloval a znovu hrají hosté.
48'
Lille stále drží míč na svých kopačkách a dostávají se k pokutovému území domácích.
47'
Nepřesný nákop končí v autu a rozehrávají opět hosté.
46'
Yazici se dostal k zakončení z voleje, ovšem Alexandr Úkíddžá byl připraven.
46'
O poločase střídali pouze domácí. Přichází Ablie Jallow a Lamine Camara, kteří nahrazují Kevina Van Den Kerkhofa a Arthura Attu.
46'
Stephanie Frappartová ukončila první polovinu utkání mezi Métami a Lille. Viděli jsme velice zajímavý poločas, který nám nabídl hned tři góly! Jako první se prosadil ve 23. minutě z penalty Mikautadze. Hned 9 minut poté srovnali hosté gólem Ismailyho a dalších dvanáct minut nato se prosadili hosté z Lille podruhé a po gólu Yaziciho se hosté dostali do vedení. Lille zaslouženě vedou a uvidíme, jestli domácí ještě zabojují nebo si Lille svůj náskok pohlídají.
45+3'
45+3'
Žegrova vypálil z dálky, ale jeho pokus byl zblokován. Lille však ještě drží míč a zatlačili domácí na vlastní polovině.
45+2'
Domácí se ubránili a mířili do protiútoku, avšak i obrana Lille byla připravená a Alexsandro vyváží míč na polovinu domácích.
45+1'
Lille opět už drží míč na polovině Mét a snaží se navýšit svůj náskok.
44'
Lille právě vstřelilo branku!
Žegrovův centr do vápna si našel Alexsandro, jehož zakončení bylo sraženo k YUSUFOVI YAZICIMU, který uklidil míč k levé tyči branky Mét a otáčí stav utkání.
43'
Faul na Cabellu a možnost pro centr do vápna Mét.
42'
Po nepřesné přihrávce N´Dorama rozehrávají hosté.
41'
Diallo vyvezl míč na polovinu hostů, k centru se dostal DIallo, ale jeho centr odvrací Ismaily na autové vhazování.
40'
Po nepřesné kombinaci krajních hráčů Lille se dopředu dostal Kevin Van Den Kerkhof, který však fauluje a Lille se vrací k míči.
40'
Odkop od branky pro hostující tým.
39'
Vhazování pro Méty.
38'
Cabellův centr končí v rukou Úkíddži. Ten posílá dlouhý míč dopředu a Méty na chvíli zůstávají u míče.
38'
Znovu už však útočí hosté, kteří působí na polovině domácích.
37'
Faul zezadu na Mikautadzeho, po kterém vidí žlutou kartu zaslouženě Jonathan David.
36'
Faul domácích, po kterém na středu hřiště rozehrávají hosté.
36'
Diakité poslal těžký míč na Chevaliera, který nerozehrál dobře a míč se vrací na kopačky domácích.
35'
Offside Van Den Kerkhofa.
33'
Obrovská příležitost Mikautadzeho! Alexsandro Ribeiro udělal chybu v rozehrávce a Chevalier vylezl z branky, takže se gruzínský útočník snažil přelobovat tohoto brankáře, ovšem míč končí jen na vrchní síti.
32'
A je srovnáno po parádní rychlé kombinace hostujícího celku! ISMAILY si navedl míč na střed, narazil si s Davidem a brazilský obránce poslal míč na zadní tyč. Brankář si na míč sáhl nohou, ovšem gólu nezabránil a velice brzy je skóre opět nerozhodné.
31'
Lille už je zase u míče a okupuje polovinu Mét.
30'
Znova pálil Edon Žegrova, ovšem ani jeho třetí střela v utkání nekončí mezi třemi tyčemi.
30'
Hosté stále drží míč na polovině Mét a vyčkávají na správný okamžik, kdy se pustit do zakončení.
28'
Lille drží míč na vlastní polovině a postupně se dostává dopředu.
27'
Van Der Kerkhof přetáhl centr, a tak si pro něj došel Chevalier, který okamžitě rozehrál, ale míč je opět v moci domácích.
27'
Zajímavá střela, ke které se dostal Kevin Van Den Kerkhof, Chevalier ji neudržel a obránce musel odklízet míč na rohový kop.
26'
I nyní se domácí ubránili a míří dopředu.
26'
A ještě jeden rohový kop pro Lille.
25'
Ismaily vybojoval rohový kop pro hosty.
24'
Faul Gomese na středu hřiště. Rozehrávají domácí.
23'
Méty právě vstřelily branku!
A GEORGES MIKAUTADZE proměňuje a posílá domácí Méty do vedení. Brankář Chevalier sice vystihl směr střely, ale ta byla dostatečně silně kopnuta a Chevalier na ni nedosáhl. Méty tak vedou 1:0, ač hosté byli doteď aktivnějším celkem.
22'
VAR rozhodl, že se jedná o pokutový kop a ten si bere na starost Georges Mikautadze.
21'
Situace se ještě zkoumá, jestli k doteku ruky došlo uvnitř nebo vně pokutového území.
20'
Penalta pro domácí Méty! Po centru Atty byl míč tečován rukou bin Táliba a je nařízen pokutový kop!
19'
Centr za obranu si pohlídal Traoré, ovšem zase domácí ztratili míč a Lille vhazuje.
19'
Díky dobrému pressingu se hosté opět dostávají k míči a dostávají se na polovinu soupeře.
18'
Centr Žegrovy byl přetažený a od branky rozehrává opět Alexandr Úkíddžá.
17'
Žegrova vypálil a jeho střela bylo tečována. Rohový kop pro Lille.
16'
Žegrova ztratil velice snadno míč a Méty mohou na chvíli uklidnit hru.
15'
Odkop od branky pro Lille po náběhu Van Der Kerkhofa za obranu.
14'
Nabíl bin Tálib poslal míč do vápna, ovšem pro tento centr za obranu si doběhl Alexandr Úkíddžá.
13'
Míč však bohužel pro ně ztrácí celkem rychle a Lille opět kombinuje.
13'
Méty nyní drží míč na polovině Lille a snaží se dostat do palebné pozice.
12'
Znovu se ke střele dostal Cabella, ale ani tohle jeho zakončení nebylo dobré a míč končí vysoko nad brankou Mét.
12'
Lille je už znova u míče a pokračuje na polovinu domácích.
11'
Edon Žegrova vyzkoušel zakončit z pravé strany. Jeho pokus však také nebyl úspěšný a Úkíddžá rozehrává od branky.
10'
Cabella se dostal k hlavičce na zadní tyči, ovšem míč šel jen nad něj, ale hosté ještě zůstávají v držení.
9'
Faul na N´dorama, Méty budou rozehrávat.
8'
První zakončení zápasu. Vystřelil kapitán hostů Rémy Cabella, který však neohrozil branku domácího celku.
7'
Drobná chybka v kombinaci, ale Lille udrželo míč a zůstává na polovině soupeře.
6'
Zajímavý míč byl odvrácen mimo vápno a LIlle míří dopředu.
5'
Mikautadze zůstává na zemi a chvíli se nehraje.
4'
Georges Mikautadze spadl v pokutovém území, ovšem nepíská se a Méty budou zahrávat jen rohový kop.
3'
Hosté drží míč na vlastní půli, ovšem míč ztrácí a Méty budou vhazovat.
2'
Nyní už však od branky rozehrává i Chevalier.
2'
Po dlouhém nákopu na Žegrovu míč sbírá brankář Alexandr Úkíddžá.
1'
Offside Atty. Rozehrávají hráči Lille.
1'
Výkop mají domácí, kteří ihned míří dopředu.
1'
Domácí dnes nastoupí v tradičních vínových dresech, hosté v bílých.

FC Méty: Úkíddžá – Colin, I. Traoré, S. Sané, Udol (C) – Van Den Kerkhof, Jacques, N'Doram, Atta, P. Diallo – Mikautadze.
Náhradníci: Dietsch – L. Camara, Candé, Jallow, Kouao, Lamkel Zé, Lô, Sabaly, I. Sané.
Trenér: László Bölöni

Lille OSC: Chevalier – T. Santos, B. Diakité, A. Ribeiro, Ismaily – Gomes, bin Tálib – Yazıcı, Cabella (C), Žegrova – David.
Náhradníci: Jakubech, Mannone – Bouaddi, Cavaleiro, Dago, Gudmundsson, Haraldsson, Morais, Yoro.
Trenér: Paulo Fonseca

Rozhodčí: Frappart – Berchebru, Torregrossa.
Zdravím fanoušky francouzského fotbalu! Od 13:00 se rozehraje zápas 31. kola francouzské Ligue 1 mezi domácími Métami a hosty z z Lille. Métám aktuálně patří šestnácté místo, které znamená baráž o udržení, Lille figuruje na čtvrtém místě. Poslední vzájemné střetnutí skončilo výhrou Lille 2:0 po gólech Yaziciho a Davida.
Hráči Mét ovšem neproměnili 2 pokutové kopy! Oba celky nemají nejhorší formu, domácí si připsali za posledních 5 utkání sedm bodů, hosté bodů deset. Favoritem dnešního utkání bude Lille, ovšem můžeme sledovat zajímavou bitvu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.