La Liga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vallecano : Getafe - 13. dubna 2024   16:15

0:0
(0:0)
Vallecano
Dimitrievski – Balliu, Mumin, Lejeune, Chavarría – Palazón (74. Nteka), Valentín (C), U. López (74. Ciss), De Frutos (84. Rațiu) – Camello (84. Falcao), Trejo (65. Crespo).
Cárdenas – Bebé, de Tomás, Espino, M. Pascual, K. Pérez, J. Pozo.
Figueora – Villate, Granel
Estadio de Vallecas (Madrid)
Getafe
Soria – Dakonam (C), G. Álvarez, Alderete – J. Iglesias (46. Carmona), Milla (77. Moriba), Maksimović, Santiago (66. Ó. Rodríguez), Rico (90. Angileri) – Greenwood, Mata (46. Latasa).
Fuzato – Alcantara, López.

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 17:19.
Dnešní zápas toho moc nenabídl. Vypadalo to spíše jako na bitevním poli. Hodně se faulovalo, zato málo střílelo. Ani jeden z týmů se nedokázal dostat do souvislejšího tlaku a po zásluze dnešní utkání končí bez branek 0:0. U dalšího přenosu na viděnou.
90+5'
90+4'
Soria bude rozehrávat od své branky. Vypadá to, že v dnešním utkání se už nic zajímavého nestane.
90+2'
Žlutou kartu vidí i Oscar Valentin za svůj zákrok na půli hřiště.
90'
Na posledních pár minut se podívá na hřiště také Angileri, který nahrazuje Rica.
89'
Pouze nakopnutý balón do vápna Getafe končí v rukavicích brankáře.
88'
Balliu se poroučel k zemi poté, co ho chytli křeče. Hra se opět přerušuje.
87'
Za vztekání vidí žlutou kartu také Oscar Rodriguez.
84'
Dvojité střídání na domácí straně. Přichází Falcao a Ratiu. Dohráli Camello s De Frutosem.
83'
Vallecano zahrávalo rohový kop, ale pozorná činnost hostujících obránců nedovolila ohrozit branku Davida Sorii.
81'
Za vzájemnou potyčku dostávají žluté karty z domácích řad Lejeune a Mumim, na hostující straně to je Moriba s Latasou.
80'
Hra se vyostřuje čím dál více, což dokazuje i počet faulů v dnešním zápase. Do rozepře se dostali Mumin s Alderetem.
77'
V dnešním utkání dohrál také Milla a nahrazuje ho Moriba.
74'
Dvojité střídání domácích hráčů. Přichází Ciss a Nteka, dohráli Lopez s Palazonem.
72'
Místo gólových příležitostí dnes sledujeme zápas plný faulů. Po dalším zákroku byl faulovaný ve středu hřiště jeden z domácích hráčů.
70'
Na hřišti zůstal ležet hostující Alderete, ale ošetření nebude potřeba.
68'
Rodriguez se hned po příchodu na hřiště prezentuje faulem.
66'
I na druhé straně se střídá. Rodriguez nahrazuje Santiaga.
65'
První střídání si přichystal domácí trenér. Na hřiště posílá Crespa výměnou za Treja.
63'
Tenhle pokus se Greenwoodovi hrubě nepovedl. Dimitrevski bude hrát od své branky.
62'
Zajímavou standartní situaci budou zahrávat hosté po tom, co byl faulovaný Grenwood.
60'
K první střele zápasu se dostal Sergio Camello, který tečoval střílený centr. Jeho pokus ale zlikvidoval David Soria!
58'
Djene dobrým předvídáním zastavil útok Vallecana.
56'
Další centr z levé strany sebral Alvarez a následně do svých rukavic Soria.
55'
Soria bude odkopávat od branky.
53'
Unai Lopez poslal šikovný balón mezi stopery Getafe, ale osamocený Camello z voleje pálí vedle!
51'
Alvarez v rohu hřiště ostře fauluje De Frutose a vidí za svůj zákrok žlutou kartu.
50'
K odraženému balónu z rohového kopu se dostal osamocený Lopez, který jen těsně míjí pravou tyč!
49'
Rohový kop budou zahrávat domácí hráči.
46'
Do druhého poločasu přichází čerstvé síly na straně Getafe. Hru oživí Carmona a Latasa, naopak dohráli Iglesias a Mata.
46'
První poločas je u konce. Aktivnějším týmem bylo zezačátku domácí mužstvo, ale střely lítaly všude kolem. Později se hra vyrovnala a to vydrželo až do konce poločasu. V prvním poločase jsme tak nezaznamenaly střely na branku. Druhý poločas začne přibližně v 17:16.
45+1'
45+1'
V prvním poločase se už nic nestane.
45'
Mata zahrál rukou. Lejeune bude rozehrávat.
44'
Ve snaze podržet balón na půlce hřiště byl Greenwood faulovaný Balliuem.
43'
Rico se opět provinil proti pravidlům a faulovaným byl tentokrát Balliu. Standartní situace pro Vallecano.
42'
Getafe pouze odkopává do bezpečí.
40'
Lejeune to ze standartní situace zkusil přímo, ale rána z velké vzdálenosti míjí pravou tyč Soriovi branky.
39'
Mata nepříjemně došlápl Lejeuneho a vyfasoval za svůj zákrok žlutou kartu.
38'
De Frutos ve středu hřiště faulovaný.
38'
Nepřesné přenesení hry od jedno hráčů Vallecana.
35'
Rico svedl čistý souboj po pravé straně s De Frutosem.
34'
Ošetření si vyžádal hostující Alderete.
32'
Stále jsme neviděli ani jednu střelu, která by přímo ohrozila brankáře na jedné, či druhé straně.
31'
Mata nešikovně fauluje Lejeuneho.
30'
Palazon se snažil projít po pravé straně, ale míč mu sebral Alderete.
28'
Hosté jsou hluboko zalezlý na své polovině a nechávají hrát domácí mužstvo. To ale marně hledá skulinky v obraně.
26'
Další útok domácí brzdí tentokrát ofsajd jednoho z hráčů.
24'
V bolestech se na hřišti svíjí Sergio Camello. Ošetření ale potřebovat nebude, hra může pokračovat dále.
23'
Z velké vzdálenosti to zkusil Unai Lopez. Jeho střela neměla přílišnou razanci, ani parametry a končí tak nad brankou Davida Sorii.
21'
Maksimovič fauluje ve středu Treja. Vallecano bude zahrávat další standartní situaci.
20'
Hra se po úvodním tlaku domácího tlaku uklidnila. Hráči se převážně přetahují o míč ve středu hřiště.
18'
Přímý volný kop bude zahrávat Getafe, když domácí Lopez se provinil proti pravidlům.
17'
Za vzájemnou potyčku vidí žlutou kartu Iglesias a také Palazon.
14'
Balliu se pokusil o zakončení, ale jeho pokus byl velmi nepřesný. Odkopávat od branky bude Soria.
12'
Rychlé přihrávky ve středu hřiště si vyměňují záložníci týmu Vallecana.
11'
Útočným faulem se provinil Mata. Domácí budou hrát od své poloviny hřiště.
9'
Domácí hráči drží míč na svých kopačkách a kombinují ve středu hřiště.
7'
Přílišná aktivita přináší i fauly a jedním z nich se provinil Sergio Camello, za což mu byla udělena žlutá karta.
6'
Tentokrát se ke střele zpoza vápna dostal Trejo a i jeho pokus neletěl příliš daleko od svatyně brankáře Getafe! Vallecano vstoupilo do zápasu velmi aktivně.
5'
Unai Lopez se dostal k odraženému balónu na hranici vápna a jeho velmi tvrdý pokus končí nad brankou Sorii!
4'
Rico fauluje na své polovině a standartní situaci bude zahrávat domácí tým.
3'
Jeden z hráčů Vallecana se ocitl v ofsajdu a rozhodčí tak hru přerušuje.
2'
Zápas začíná v ostrém tempu. Oba aktéři se dopustili hned zkraje faulů.
1'
V 31. kole španělské La Ligy se utká Vallecano s Getafe.

Domácí tým se nachází na 16. místě tabulky, a tak stále nemá jistotu záchrany pro příští rok. Oproti tomu hostující tým se pohybuje v klidném středu tabulky na 11. místě. Obě mužstva se v předchozím kole nedokázala střelecky prosadit. Dá se tak předpokládat, že střeleckou impotenci budou chtít napravit a mohli bychom vidět zajímavé utkání se spoustou šancí na obou stranách. Citelnou ztrátou pro ofenzivu Getafe je zranění čtvrtého nejlepšího střelce soutěže Borjy Mayorala, který do utkání s největší pravděpodobností nezasáhne. Poslední vzájemný zápas dokázalo ovládnout Vallecano poměrem 0:2. Utkání sledujte v sobotu 13. 04. 2024 od 16:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.