La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Almeria : CA Osasuna - 30. března 2024   16:15

0:3
(0:2)
CA Osasuna
2' Arnáiz  (Areso) • 9' Budimir  (Moncayola) • 61' I. Muñoz  (Catena)
Almeria
Maximiano – Pubill, Montes, Radovanović (22. M. Peña), Centelles – Viera (63. L. Romero), E. González, Robertone (C) (77. Lopy) – Ramazani, Milovanović (46. Baptistão), Arribas (46. Embarba).
Mariño, F. Martínez – Chumi, Langa, Baba, A. Pozo.
P. González – I. Bárcena, R. Porras
Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería)
10 565 diváků
CA Osasuna
S. Herrera (C) – Areso, Catena, Herrando, J. Cruz I (77. Mojica) – Moncayola (77. Ibáñez), I. Muñoz, Mo. Gómez – Ru. García (67. R. Peña), Budimir (77. Raúl García), Arnáiz (56. Oroz).
A. Fernández, Valencia – Dav. García.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:15.
Domácí vstoupili do druhého dějství aktivně a nebyli daleko od snížení, to se jim ale nepovedlo, po další zahozené šanci se naopak soupeři povedlo skórovat potřetí a tím byl osud utkání zpečetěn. Almeríi nakonec nebyl dopřán ani čestný úspěch.
90+3'
90+2'
Sergio Herrera si připisuje ještě jeden zákrok proti střele z dálky, utkání za chvíli skončí.
89'
Adrián Embarba centroval na vzdálenější tyč, kde hlavičkoval Marcos Peña pouze vedle.
88'
Pěknou střelu před hranicí vápna vyprodukoval Adrián Embarba, avšak adresoval ji pouze do gólmanových rukou.
87'
Nepříjemný centr do vápna Almeríe zastavuje zdvižený praporek pomezního arbitra, který signalizoval ofsajd, ovšem opakovaný záznam ukázal, že mylně.
85'
Pokud už se domácímu celku povede dostat do útoku, ten skončí jejich velkým nezdarem, kdy nepřesný centr doputuje pouze do zámezí.
84'
Hosté vyvádí míč do bezpečné vzdálenosti od své brány. O jejich výhře zřejmě nemůže být pochyb.
82'
Léo Baptistão nevystřelil úplně optimálně, přesto nadělal hostujícímu brankáři nemalé problémy v zásahu, Sergio Herrera se štěstím míč vyrazil mimo svou bránu.
79'
Žlutá karta pro tým UD Almería (Marcos Peña).
77'
Střídání v týmu CA Osasuna:
ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Raúl García.
77'
ze hřiště odchází Jon Moncayola, přichází Pablo Ibáñez.
77'
ze hřiště odchází Juan Cruz, přichází Johan Mojica.
77'
Střídání v týmu UD Almería:
ze hřiště odchází Lucas Robertone, přichází Dion Lopy.
75'
Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes čtvrt hodiny, chystá se další střídání.
73'
Luís Maximiano trochu zaváhal při vyběhnutí, jeden z jeho spoluhráčů se ještě snažil odvrátit roh, ale nepovedlo se.
73'
Po krátké přestávce se může pokračovat.
71'
César Montes zůstává sedět na trávníku, přičemž si stěžuje na nějaký zdravotní neduh. Povoláni jsou zdravotníci.
68'
Sergio Herrera vyběhl z brány k rohovému praporku, kde pohlídal míč před Ramazanim v cestě do zámezí.
67'
ze hřiště odchází Rubén García, přichází Rubén Peña.
66'
Edgar González míč špatně trefil, z dobré pozice tak adresoval míč mimo tři tyče.
65'
Povedený pokus šel do vzdálenějšího horního rohu hostující brány, Sergio Herrera s vypětím sil dokázal míč vyrazit.
65'
Domácí mají šanci vykřesat naději, po faulu budou rozehrávat standardku z levé hranice vápna.
63'
ze hřiště odchází Jonathan Viera, přichází Luka Romero.
61'
Osasuna právě vstřelila branku!
Tohle bude zřejmě definitivní hřebíček do pomyslné rakve domácích nadějí na bodový zisk. Těm se nepovedlo odehrát míč do bezpečí, čehož využil IKER MUÑOZ, jenž prudkou ranou poslal balón do vzdálenější horní části brány. Její strážce si na míč sice sáhl, avšak vyrazit jej nedokázal.
60'
Largie Ramazani se ocitl ve slušné možnosti, jenže balón hodně špatně trefil a po zemi jej adresoval daleko vedle vzdálenější tyče. Takto to jistě nepůjde.
60'
Do hry se dostane i Sergio Herrera, který po malé domů pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou.
57'
Zblokovaný centr hostů doputoval k brankáři Almeríe, který bere míč do rukou.
56'
ze hřiště odchází José Arnáiz, přichází Aimar Oroz.
53'
Largie Ramazani zakončoval ve velké šanci ve vápně pouze do pravé vystrčené nohy hostujícího gólmana. Domácí vstoupili do druhé půle velmi dobře, ale kontaktní gól se jim nedaří vsítit.
51'
Žlutá karta pro tým UD Almería (Lucas Robertone). O chvíli později přichází další karta, Lucas Robertone skluzem počastoval jiného držitele žlutého trestu, a sice Arnáize.
51'
Žlutá karta pro tým UD Almería (Léo Baptistão). Trest inkasuje za faul na Ikera Muñoze.
49'
Málem se domácím povedlo snížit, Marc Pubill však střílel z pravé strany pokutového území příliš mimo.
46'
ze hřiště odchází Marko Milovanović, přichází Léo Baptistão.
46'
ze hřiště odchází Sergio Arribas, přichází Adrián Embarba.
46'
Hráče doprovází do kabin pískot publika a není se čemu divit. Moc pohledný fotbal to opravdu nebyl, hosté využili dvou chyb soupeře a ujali se dvoubrankového vedení, které celkem snadno hájí, domácí směrem dopředu nebyli prakticky vůbec nebezpeční.
45+5'
45+4'
Přetažený míč končí za bránou hostujícího celku, jehož gólman v klidu rozehrává.
45'
Domácí se vehementně dožadují penalty, hlavní arbitr však píská ruku domácího fotbalisty Marko Milovanoviće, která byla více než jasná.
44'
Žlutá karta pro tým CA Osasuna (Jesús Areso). Kartu vidí za faul na Vieru.
43'
Ante Budimir odcentroval z levé strany do malého vápna, míč nakonec bez jakékoliv teče doputoval až ke gólmanovi, který možná byl lehce překvapen, přesto stačil zasáhnout.
43'
Dlouho si hráči Osasuny přihrávali na útočné půli, finální pas však skončil za postranní lajnou a vhazovat tedy bude domácí celek.
40'
José Arnáiz, jenž před chvíli viděl žlutou kartu, sám skončil na trávníku a dožadoval se karty pro soupeře, ale bezúspěšně.
39'
Hosté vyrazili do otevřené obrany protivníka, tomu se nakonec povedlo odehrát míč do zámezí, Osasuna bude vhazovat a nikam nepospíchá.
37'
Žlutá karta pro tým CA Osasuna (José Arnáiz).
37'
José Arnáiz si s míčem až příliš hrál, načež o něj přišel a poté si pomohl faulem, za který bude potrestán žlutou kartou.
35'
Na centr z levého křídla si vyskočil Alejandro Catena, avšak míč trefil temenem a adresoval jej vysoko nad.
33'
Autor druhé trefy Ante Budimir si vymohl faul, díky čemuž může jeho tým rozehrávat z obranné poloviny.
31'
Máme za sebou půl hodiny utkání, které moc pohledné není, hosté však drží dvoubrankový náskok, zatímco domácí jsou v útoku prakticky neviditelní.
28'
Juan Cruz křižnou střílenou přihrávkou na vzdálenější tyč hledal někoho ze spoluhráčů, to se mu však nepovedlo a míč končí jen v rukách domácího brankáře.
26'
Další faul hostů, po kterém jeden z hráčů Almeríe zůstal na trávníku, v tomto případě ale střídání není nutné a hra může pokračovat.
24'
Špatný centr jednoho z hostujících fotbalistů letí pouze za postranní čáru, hráč se gestem za tuhle zbrklost omluvil.
22'
ze hřiště odchází Aleksandar Radovanović, přichází Marcos Peña.
21'
Faulovaný hráč Almeríe dohrál, zranění je zřejmě vážnějšího charakteru. Chystá se střídání.
18'
Po útočném faulu, kterým se provinil Jorge Herrando, přichází Osasuna o útočnou polovinu.
17'
Do šance se málem dostal domácí celek, hlavička jednoho z hráčů však končí vysoko nad bránou. Sergio Herrera ještě neměl pořádnou práci.
15'
Další nepovedená kombinace hostů končí míčem v zámezí. Rozehrává Luís Maximiano.
12'
Hosté se dostávali do další příležitosti, avšak přetaženým centr vše ukončuje.
9'
Po velké chybě jdou hosté do dvoubrankového vedení. Luís Maximiano špatně vyřešil situaci, když chtěl skluzem zabránit rohovému kopu, jenže míč odehrál pouze k Moncayolovi, jenž přihrál na střed volnému ANTEMU BUDIMIROVI, jenž snadno trefil prázdnou bránu.
8'
Teď se sice povedlo Marko Milovanovićovi vystřelit, ovšem pouze nad břevno hostující brány.
7'
Domácí tým kombinuje u středové čáry, dál se dostat nemůže.
5'
Volný míč doputoval do rukou gólmana Osasuny, jenž snadno zasáhl.
2'
Hosté jsou velmi rychle do vedení. Areso našel křižnou přihrávkou za sebe volného JOSÉHO ARNÁIZE, jenž si balón zpracoval a poté jej odehrál ke vzdálenější tyči, kam se Luís Maximiano natahoval marně.
1'

UD Almería: Maximiano – Pubill, Montes, Radovanović, Centelles – Viera, E. González, Robertone (C) – Ramazani, Milovanović, Arribas.
Náhradníci: Mariño, F. Martínez – Chumi, Langa, Baba, Lopy, Embarba, A. Pozo, M. Peña, L. Romero, Baptistão.
Trenér: P. Mel.

CA Osasuna: S. Herrera (C) – Areso, Catena, Herrando, J. Cruz I – Moncayola, I. Muñoz, Mo. Gómez – Ru. García, Budimir, Arnáiz.
Náhradníci: A. Fernández, Valencia – Dav. García, Mojica, Oroz, Ibáñez, R. Peña, Raúl García.
Trenér: Arrasate.

Rozhodčí: P. González – I. Bárcena, R. Porras.
Vzájemné zápasy

Osasuna vyhrála tři poslední ligové souboje na hřišti Almeríe, ta svého soka porazila před svými fanoušky naposledy 6. září 2015, kdy v rámci druhé nejvyšší španělské soutěže zvítězila 2:1 gólem z 88. minuty.
UD Almería

Domácímu celku se nedaří, s pouhými třinácti body uzavírá tabulku. Na svém trávníku ještě nevyhrál, ze čtrnácti utkání si odnesl osm bodů za osm remíz, vstřelil čtrnáct branek a o jedenáct více inkasoval. Tři poslední duely před svými fanoušky Almería remizovala, dvakrát 2:2, jednou 0:0.

CA Osasuna

Hosté drží střed tabulky, daleko od pohárových i sestupových příček. Mimo svůj stadion si ze čtrnácti duelů přivezli patnáct bodů díky čtyřem vítězstvím a třem remízám, skórovali v šestnácti případech a o šest gólů více dostali. V posledním venkovním duelu prohráli 0:2 v Gironě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.