Fotbalová národní liga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Líšeň - 17. dubna 2024   18:00

Vlašim
Vlašim
25' Nogha  • 33' Kareem  • 39' Vachoušek  • 64' Beran
4:5
(3:2)
Líšeň
Líšeň
23' Aldin   • 27' Polášek   • 56' Polášek   • 67' Mionić   • 84' Polášek
Vlašim
Vágner – Kareem, Breda, Kulhánek, Heppner – Šubert (57. Pikul), Planka, Nogha (86. Šmiga), Musil (86. Onije), Beran – Vachoušek (71. Osuagwu).
M. Kolář – Kurka, Kneifel.
Kotala – Kotík, Bureš
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Líšeň
Vajner – Lutonský, Otrísal (15. Joković), M. Jeřábek – Mionić, Aldin – Čermák, Gerža, Polášek (C), Sokol (46. Rolinek) – Tauš (71. Raab).
Šulla – Hochman, Cupal, Rimovičs.

90+4'
90+4'
Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Michal Jeřábek).
90+3'
Ještě přímý kop pro Vlašim.
90+1'
Osuagwu se dostal k hlavičce, ale z jeho pozice nemohl výrazněji ohrozit Vajnera.
90'
Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Martin Rolinek).
88'
Onije trefil klubko bránících hráčů a dorážka Heppnera končí vedle. Vajner vykopává.
87'
Beran z hranice vápna vystřelil a jeho tečovaná rána končí těsně vedle! Roh pro domácí.
86'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Lukáš Musil, přichází Chisom Onije,
ze hřiště odchází Raymond Roan Nogha, přichází Daniel Šmiga.
84'
Líšeň právě vstřelila branku! Líšeň nyní domácím ukázala rychlost, přesnost a jednoduchost fotbalu. Po rychlé akci přišel centr od brankové čáry na nohy MARKA POLÁŠKA, který z první dokázal překonat Vágnera!
83'
Odražený míč se snažil usměrnit na branku Pikul, ale nepovedlo se. Vajner vykopává.
82'
Až nyní se Vlašim dostala k vápnu soupeře a nyní je tu rohový kop domácích.
81'
Druhý roh Vlašim ubránila, ale opět sledujeme větší aktivitu hostů při útočném snažení.
80'
Po závaru na hranici malého vápna budeme sledovat další roh hostí.
79'
Nyní budeme sledovat roh Líšně.
77'
Hosté nyní využili chyby v rozehrávce k rychlému kontru, ale na jeho konci bylo nepřesné zakončení Aldina.
75'
Po rohovém kopu se odražený míč dostal na hranici vápna k Pikulovi, ale jeho rána míří hodně vysoko.
74'
Štěpán Beran si šel pro centr do vápna, kde byl dost nevybíravě poslán k zemi, ale rozhodčí pokutový kop nepíská. Domácí se dost zlobí.
71'
ze hřiště odchází Tadeáš Vachoušek, přichází Victor Osuagwu.
71'
Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
ze hřiště odchází Martin Tauš, přichází Lukáš Raab.
70'
Po rohovém kopu to zkusil Pikul, ale jeho ránu zastavil jeden z obránců.
69'
Planka mohl být pátým hrdinou Vlašimi, ale proti byl Vajner, který míč vytáhl na roh pohotovým skokem k tyči!
67'
Líšeň právě vstřelila branku! Domácím se nepovedlo udržet míč od své branky. Polášek našel přihrávkou ideálně postaveného ANTONIA MIONIČE, který poslal míč k tyči!
67'
Hosté se opět tlačí do útoku.
64'
Vlašim právě vstřelila branku! A je tu další branka! Tentokrát dostal míč ideálně ŠTĚPÁN BERAN, který se vydal směrem k brance a s pomocí tyče posílá Vlašim do vedení!
63'
Vlašim se po inkasované brance probudila a směrem dopředu se zlepšila. Ovšem zatím bez ohrožení Vajnera.
59'
Nový hráč na hřišti Bartosz Pikul mohl vrátit domácím vedení, ale jeho ránu zablokoval skluzující obránce hostí. Akce domácích ještě pokračovala, ale bez střely na branku.
57'
ze hřiště odchází Martin Šubert, přichází Bartosz Pikul.
56'
Líšeň právě vstřelila branku! Hosté jsou za svou aktivitu odměněni a pohotovou střelou srovnává MAREK POLÁŠEK.
55'
Další rohový kop si museli pohlídat domácí.
53'
Domácím se však směrem dopředu zatím nevede a lépe se prezentují v úvodu druhého dějství hosté.
51'
Nogha nakonec s menšími problémy dokázal získat míč pro svůj tým.
50'
Domácí se s míčem nedostali daleko a opět se musí bránit.
48'
Až nyní hru uklidňuje Vágner, který si došel pro centrovaný míč.
47'
Centr do vápna domácí odvrátili na roh, který se podařilo obraně v modrém rovněž uhlídat. Nicméně u míče jsou stále hosté.
46'
Domácí záložník zabrzdil faulem rodící se brejk hostů a byl potrestán žlutou kartou.
46'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Raymond Roan Nogha).
46'
ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Martin Rolinek.
46'
45'
45+2'
Domácí mohli své vedení ještě navýšit, ale Tadeáš Vachoušek trefuje břevno!
45'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Své štěstí chtěli zkusit i hosté, ale proti domácí obraně se neprosadili.
44'
Opět domácí. Vachouškova rána nyní mířila těsně nad břevno!
41'
Domácí jsou při chuti a další šanci měl Musil, ale jeho rán zablokovali obránci.
39'
Vlašim právě vstřelila branku! TADEÁŠ VACHOUŠEK poslal brankáře na druhou stranu a domácí jdou do vedení!
38'
Musil vnikl s míčem do vápna a Vajner jej poslal k zemi sudí ukázal na pokutový kop.
38'
Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Tomáš Vajner).
38'
Byla nařízena penalta pro domácí celek.
37'
Domácí v další šanci, když Vachoušek vracel míč na malé vápno, kde střílel Planka. Bohužel pro domácí stál v cestě míči do sítě ještě Mionič!
36'
Po rohovém kopu do vypadalo pro hosty snadno, ale Jeřábek sám ohrozil vlastní branku nepovedeným odkopem. Vajner byl ale na místě.
35'
Domácí nyní vybojovali rohový kop.
33'
Vlašim právě vstřelila branku! Domácím se přeci jen podařilo vyjet s míčem na polovinu soupeře a výborně se uvolnil ke střele David Planka, jehož pokus ještě Vajner vyrazil, ale pouze k nohám PETERA KAREEMA, který se nemýlil.
29'
Domácím drhne rozehrávka a nyní se musí opět bránit.
27'
Líšeň právě vstřelila branku! Ve Vlašimi se roztrhl z brankami pytel. Po chvilce hry kolem středu hřiště přišel rychlý průnik k vápnu Vlašimi, kde si šikovně našel skulinu mezi obránci MAREK POLÁŠEK a vrací hostům vedení.
25'
Vlašim právě vstřelila branku! A je tu blesková odpověď domácích! Po rohovém kopu domácí obsadili malé vápno, odkud jeden z hráčů trefil břevno a odražený míč dokázal dopravit do sítě RAYMOND NOGHA!
23'
Líšeň právě vstřelila branku! Nyní se hostům kombinace vydařila na výbornou. Pohlednou akci zakončil aktivní IBRAHIM ALDIN přesnou střelou.
22'
Aktivní na straně hostí je Aldin, který zakončoval. Tentokrát mimo tři tyče. Domácí marně reklamovali ofsajdové postavení hostů.
20'
Vlašim kombinovala a dostala se do zajímavé šance, když se odražený míč dostal na nohu Heppnera, který zkoušel lehkým obloučkem přehodit bránící hráče a brankáře, ale to se nakonec nepovedlo a míč skončil vedle.
17'
Dlouhý míč do vápna Vlašimi nakonec uzmul Vágner.
15'
ze hřiště odchází Erik Otrísal, přichází Dušan Joković.
15'
Ve vápně Líšně se na centrovaný míč chystal Musil, ale nakonec míč nedokázal v těžké pozici usměrnit na branku.
14'
Hra již pokračuje a hosté chystají střídání.
13'
Skluzujícím hráčem byl Erik Otrísal, který je nyní u laviček v péči lékaře zdravotní služby. Podle signalizace jde o poraněné rameno.
12'
Do pohotovosti byl uveden i sanitní vůz u hrací plochy.
11'
Jeden z hostujících hráčů předvedl dobrý skluz proti Beranovi, ale ke smůle hostí je nyní skluzující hráč ošetřován a nakonec jdou do akce i nosítka.
10'
Planka se snažil něco vymyslet před vápnem Líšně, ale početný val bránících hráčů mu znemožnil zakončení.
8'
I rohový kop se podařilo jihomoravskému celku ubránit bez větších potíží.
7'
Vachoušek se nyní dostal po autu do vápna i s míčem, ale dobrým zákrokem se prezentoval Jeřábek a odvrátil míč na roh.
4'
Na druhé straně byl ve velké šanci Aldin, který dostal dostatek prostoru ke střele, ale naštěstí pro domácí přízemní střelu nasměřoval do prostoru, kde byl připravený Vágner.
2'
Za dlouhým míčem se hnal Štěpán Beran, ale v tísni obránce nakonec nedokázal ideálně převzít přihrávku a hosté nebezpečí zažehnali.
1'
Hráči nastupují na hrací plochu.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Kareem, Breda, Kulhánek, Heppner – Šubert, Planka, Nogha, Musil, Beran – Vachoušek.
Náhradníci: M. Kolář – Kurka, Kneifel, Osuagwu, Onije, Pikul, Šmiga.
Trenér: Hyský

SK Líšeň 2019: Vajner – Otrísal, M. Jeřábek, Mionić, Lutonský – Čermák – Sokol, Aldin, Gerža, Tauš – Polášek.
Náhradníci: Šulla – Joković, Raab, Hochman, Rolinek, Cupal, Rimovičs.
Trenér: Maléř

Rozhodčí: Kotala – Kotík, Bureš.
Oba celky se aktuálně intenzivně rozcvičují na hrací ploše. Ve Vlašimi je aktuálně bez deště, ale chladné počasí na tribuny stadionu dnes diváky příliš neláká.
Podzimní vzájemné měření sil na hřišti Líšně přineslo remízu 2:2. Vlašim tehdy dokázala otočit skóre na 2:1 ve svůj prospěch, ale dvě minuty před koncem domácím k remíze pomohl pokutový kop.
Vlašim má před domácím publikem rozhodně co napravovat. V posledním domácím duelu totiž podlehla Žižkovu 0:1 a po bezzubém výkonu směrem do ofenzivy nedokázala své fanoušky potěšit. O něco lépe si svěřenci Martina Hyského vedli v pátek na půdě Jihlavy, kde sehráli vyrovnanou partii a po remíze 1:1 přivezli domů bod. „Bod je dobrý. Po prohře se Žižkovem jsme za něj rádi. Soupeř hrál dobrý, kvalitní fotbal,“ uvedl po utkání asistent Vlašimi Dušan Binder pro regionální deník.

Aktuálně je Vlašim se ziskem jednatřiceti bodů na sedmé pozici v tabulce o bod před svým středečním soupeřem.
Jihomoravané zatím na jaře krom úvodního zaváhání doma se Žižkovem (0:1) neokusili hořkost porážky a vytěžili na jaře zatím při bilanci dvou výher, tří remíz a jedné porážky celkem devět bodů, které stačí výběru trenéra Valachoviče aktuálně na osmou příčku tabulky v těsném závěsu za Vlašimí.

Víkendový duel skončil pro Líšeň bezbrankovou remízou na domácí půdě s pražskou Duklou. Právě utkání s Duklou přitom mohlo přinést jihomoravskému celku body tři, ale v závěru zápasu neproměnil Sokol pokutový kop.
Vložené středeční 23. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídne fanouškům na vlašimském stadionu souboj sousedů v tabulce. Domácí Vlašim se střetne s jihomoravským týmem SK Líšeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.