Fotbalová národní liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Kroměříž - 27. dubna 2024   17:00

Vlašim
Vlašim
53' Breda  • 74' Heppner
2:0
(0:0)
Kroměříž
Kroměříž
Vlašim
Vágner – Heppner (87. Kneifel), Breda, Planka, Kulhánek – Beran, Osuagwu, Vachoušek (61. Šubert), Onije (79. F. Dostál) – Kareem (46. Li. Pernica), Musil (61. Pikul).
M. Kolář – Biegon.
Všetečka – Černoevič, Šafránková
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
350 diváků
Kroměříž
J. Dostál – Zavadil, Cupák, Houser (90. Chwaszcz), Silný – T. Matoušek (90. Kiška), M. Jaroň (68. Hrdlička), Fulnek, Kudela (68. Dočkal), Oulehla (79. Wala) – Machalík.
Gergela – Vincour.

Domácí fotbalisté dvěma góly ve druhém poločase rozhodli utkání ve svůj prospěch. V obou případech se trefili obránci a Středočeši získávají tři body, které je posouvají na šesté místo. Naopak Kroměříž zůstává nadále poslední a o krok blíž je k sestupu a návratu do MSFL.
90+6'
90+4'
Vlašim nyní hraje nejchytřeji, jak může. Míč je u brankové čáry Kroměříže a hosté nemají šanci, jak zdramatizovat utkání.
90+3'
Dvě minuty už uplynuly z nastavení. Nejvíc nyní zdržuje rozhodčí, kterého trefil míč a čeká se, až budou moci hosté po jeho pokynu rozehrát.
90+1'
Pikul mohl vyslat Berana a de facto rozhodnout utkání. Místo centru za obranu ale letěl míč nepochopitelně k autové čáře.
90'
Střídání v týmu SK Hanácká Slavia Kroměříž:
ze hřiště odchází Tomáš Matoušek, přichází Jiří Kiška,
ze hřiště odchází Adam Houser, přichází Šimon Chwaszcz.
87'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Petr Heppner, přichází Jonáš Kneifel.
86'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Filip Dostál).
84'
Útočný faul hostů zastavuje další šanci Kroměříže, navíc na trávníku leží další domácí hráč.
83'
Matoušek trefil Šuberta loktem do hlavy a vyvázl bez trestu, Domácí hráč odchází otřesen za postranní lajnu k ošetření.
82'
Čerstvý hráč Wala se dostal do zakončení. Trénoval ale spíš na rugby, protože míč nabral ohromnou výšku.
79'
ze hřiště odchází Chisom Onije, přichází Filip Dostál.

ze hřiště odchází Jiří Oulehla, přichází Vojtěch Wala.
76'
Kroměříž ale nic nevzdává a zkouší jít ihned dopředu. Obrana Vlašimi je opět v dalších problémech.
74'
Vlašim právě vstřelila branku! Domácí odskakují do dvoubrankového vedení. Po několika soubojích ve středu hřiště se ke střele dostal PETR HEPPNER. Jeho první pokus Dostál vyrazil, ale na následnou dorážku už neměl nárok.
72'
Přízemní střela Cupáka zpoza šestnáctky zamířila těsně vedle tyče. Byla ale sražená a tak hosté budou mít k dispozici rohový kop.
71'
Šubert si navedl míč na střed. Chtělo to ale o dotek dřív vystřelit, pač následně byl jeho pokus zblokován.
70'
Osuagwu rozběhal své rychlé nohy a zastavil ho až poslední bek Kroměříže, který si následně vynutil i faul na domácím útočníkovi.
68'
ze hřiště odchází Martin Kudela, přichází Jakub Dočkal,
ze hřiště odchází Marek Jaroň, přichází Lukáš Hrdlička.
66'
Kroměříž má více ze hry a poprvé v zápase zatlačila Vlašim do vápna. Domácí mají co dělat, aby se ubránili s vypětím všech sil.
65'
Přímý kop zpoza šestnáctky ze strany šel nebezpečně k tyči. Vágner k ní musel hodně rychle k zemi, aby neinkasoval.
64'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Chisom Onije).
63'
Kroměříž získává míče ve středu hřiště a Jaroň dvakrát šel nebezpečně na hranici šestnáctky.
62'
Žlutá karta pro tým SK Hanácká Slavia Kroměříž (Adam Houser).
61'
ze hřiště odchází Lukáš Musil, přichází Bartosz Pikul,
ze hřiště odchází Tadeáš Vachoušek, přichází Martin Šubert.
60'
Kudela vypálil nebezpečně zpoza šestnáctky. Vágner na první pohled střelu podcenil a následně jí na poslední chvíli vyrazil nad břevno.
59'
Domácí se tlačili už dopředu a znovu byli v akci Planka s Musilem. Hostující obrana je ale dokázala obrat na poslední chvíli o balón.
57'
Vlašim si ale zahrává a dostává do problémů. Onije nahrál doslova soupeři a jen díky pomoci ostatních beků se domácí dostali z této šlamastyky.
55'
Žlutou kartu vidí také trenér Onda, který se pustil do řečí s hlavním pořadatelem Janem Dojáčkem.
54'
Žlutá karta pro tým SK Hanácká Slavia Kroměříž (Jan Silný).
53'
Vlašim právě vstřelila branku! Domácí se dostávají do vedení. Po vybojovaném rohu přistál míč od praporku přímo na hlavě PETRA BREDY, který poslal míč přesně k tyči.
51'
Matoušek dal schválně zadek do cesty Osuagwuovi, který se zřítil na zem. Sudí nechává pokračovat ve hře.
50'
Kroměříž zjistila, že je Vlašim zranitelná. Fulnek poslal centr do vápna a domácí ho s vypětím všech sil odvrátili. Pak si oddechli, že bek hostů fauloval Onijeho.
48'
Hned vzápětí šel Silný sám na Vágnera ze strany. Domácí gólman měl co dělat, aby míč vyrazil. Jedná se už o třetí gólovou šanci hostů.
47'
Fulnek poslal centr míč do nebezpečné zóny, nikoho ale nenašel.
46'
Onije měl hned zkraje půle zajímavou příležitost. Jeho střelu ale srazil jeden z beků a Dostál měl následně snazší pozici míč zachytit.
46'
ze hřiště odchází Peter Kareem, přichází Libor Pernica.
46'
Vlašim pokračuje v bídných výkonech na domácím stadionu. Sice má víc ze hry, ale nebezpečnejší šance měla poslední Kroměříž. Hosté ale v obou případech zpanikařili v koncovce. Do šaten se tak jde za stavu 0:0. Druhý poločas začne cca v 18 hodin.
45'
44'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Petr Breda).
43'
Žlutá karta pro tým SK Hanácká Slavia Kroměříž (Marek Jaroň).
41'
Dobrý centr z pravé strany hosté odvrátili. K odraženému míči se dostal Onije, jenž také napálil jednoho z obránců Kroměříže.
39'
Zajímavé situace na obou stranách. Nejprve rohový kop Vlašimi, kde na zadní tyči hlavičkoval Heppner. Dostál měl co dělat, aby jeho pokus zneškodnil. Z protiútoku mohla zahrozit také Kroměříž. Její rychlý brejk ale dostali domácí do autu.
37'
Nyní sice po delší dobu přišla rychlá narážečka a po dvou dotecích byl míč ve vápně, avšak nikdo z modrých.
35'
Hra teď ztratila tempo kvůli špatným nahrávkám na obou stranách. Vlašim se navíc zdráhá jít s míčem dopředu.
33'
Žlutá karta pro tým SK Hanácká Slavia Kroměříž (David Machalík).
32'
Kroměříž o sobě dala o sobě zase vědět. Silný se dostal k míče a dostal ho pod sebe ze druhé vlny našel spoluhráče, nicméně domácí obrana dokázala odvrátit nebezpečí na poslední chvíli na roh.
29'
Vlašimi se daří zatlačit Kroměříž. Planka s Beranem zkouší něco vymyslet na levé straně. Oba se ale bojí jít s míčem do vápna. Hosté jsou v klidu a odvrací merunu za polovinu hřiště.
27'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Štěpán Beran).
26'
A dobře sehraná situace v podání domácího celku končí těsně vedle po hlavičce Bredy.
25'
Planka na druhé straně vyslal přízemní střelu zpoza šestnáctky a Dostál musel k tyči. Vlašim bude kopat roh.
24'
Musil se pokusil o odkop. Místo do bezpečí ale poslal míč na vlastní bránu, takže zaměstnal Vágnera.
22'
Obrany obou týmů ale zatím jinak fungují dobře. Oba soupeři hrají většinou do plných, také je však vidět mnoho ztrát, protože hapruje finální fáze a přechod do útoku.
20'
Také Vlašim už mohla otevřít skóre. Osuagwu přešel ve vápně přes soupeře a mohl střílet. Místo zakončení ale zvolil přihrávku pod sebe a nikdo z domácích nedokázal skrumáž prostřelit.
18'
Na druhé straně chtěla jít do rychlého kontru Vlašim. Místo centru přišla brzda a z nadějné akce sešlo.
17'
Kroměříž pokusila zahrozit zprava, avšak centr skončil na špatné adrese.
16'
Vlašim opět bojuje do plné obrany. S touto taktikou na ní vyzrál v jejím prostředí už například Žižkov.
15'
Kroměříž začíná zlobit. Další zaváhání domácích mohl vyřešit Cupák. Hosté šli tři na jednoho a Cupák vzal situaci na sebe. Rozhodl se pro střelu, kterou Vágner vytěsnil.
14'
špatná komunikace ve středu zálohy v podání Vlašimi a vznikla z toho zajímavá situace pro Kroměříž, která ale skončila špatným centrem.
12'
Oba týmy nyní šly do rychlého brejku. Čím více se ale blížili šestnáctce soupeře, tím jejich rychlost ztrácela natolik, že se obrana soupeře stihla vrátit.
11'
Hanáci zahrozili, avšak domácí v poklidu ustáli. Silný při zakončení uklouzl a tak míč nasměroval do boční sítě. Musil následně zůstal na zemi, ale po chvilce se zvedl a bude pokračovat.
10'
Nyní už hosté zahrozili. Silný šel sám na jednoho, na posledního beka si sice netroufl, ale protáhl Vágnera, který vytěsnil míč nad břevno. Následovat bude rohový kop Kroměříže.
9'
Nyní mohla jít Kroměříž dopředu. Cupák pod tlakem ale poslal míč do autu a opět hraje Vlašim.
8'
Zatím se hraje podle vlašimských plánů, avšak domácí si neví rady s perfektně připravenou obranou soupeře.
6'
Až nyní přišel centr za defenzivu Kroměříže. Asistentka rozhodčího Šafránková ale zvedá praporek a mává ofsajd.
5'
Vlašim teď dlouho kombinuje, nicméně její beci zatím nemohou překonat obranu soupeře.
4'
Kulhánek zkusil založit další akci Vlašimi. Skákavou pčihrávku přes střed ale nenašel nikdo z jeho spoluhráčů .
3'
Nakonec se Silný postavil na nohy, ale hodně těžce. Hanáci sportovně odevzdali míč Vlašimi.
2'
Hosté se zmocnili míče, nicméně jeden z jejich hráčů se ocitá na trávníku a nechce se mu vůbec zvedat.
1'
Domácí začali aktivně. Hned šli dopředu. Centr Musila ale pouze lízl hlavou Vachoušek. Dostál mohl zůstat v klidu.
1'
Také Vlašim měla na jaře zcela jiné plány. Naposledy vyhrála před měsícem v Příbrami. Od té doby dvě prohry a remízy. Zejména domácí divočina s Líšní (4:5) může Středočechy mrzet. Dostali totiž velkou trhlinu ohledně jejich barážových ambicí.
Ani jeden z týmů se nenachází zrovna v ideálním rozpoložení. Kroměříž vyhrála pouze úvodní jarní utkání nad Vyškovem. Od té doby ale pouze tři remízy a čtyři porážky. I proto je na posledním místě tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.