Bundesliga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Augsburg : Werder - 27. dubna 2024   15:30

0:3
(0:0)
Werder
52' Schmid  (Ducksch) • 61' Ducksch   • 90' Deman  (Weiser)
Augsburg
Dahmen – M. Pedersen, Uduokhai, Gouweleeuw, Mbabu – Jakić (72. Beljo), Maier (72. Dorsch), Vargas (61. Biel), Engels (46. P. Pfeiffer) – Demirović (C), Tietz (61. Michel).
Koubek – Bauer, Breithaupt, Kömür.
Welz – Foltyn, Weickenmeier
WWK Arena, Augsburg
Werder
Zetterer – Veljković, Friedl (C), Jung – Agu, Lynen (90+1. Stark), Bittencourt (79. Groß), Weiser – Woltemade (88. Deman), Ducksch (79. Kownacki), Schmid.
Haesler – Malatini, Opitz.

Ode mě to bude již pro dnešek všechno a vidíme se u dalšího onlajnu.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 13:8. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:8.
V Augsburgu je dobojováno! Brémy vítězí poměrem 3:0, když se ve druhé půli postupně prosadil Romano Schmid, pokutový kop proměnil Mavin Ducksch a v 90. minutě uzavřel gólový účet zápasu Oliver Deman.
90+6'
90+5'
Agu je faulován a rozhodčí odpískává nedovolený zákrok Mbaba.
90+4'
Dalekonosný pokus domácích Zetterera sice protáhl, míč míří však pouze mimo.
90+3'
Domácí ovšem, po dlouhém nákopu, získávají rychle míč a míří do útoku.
90+2'
Další šance Augsburgu míří mimo prostor tří tyčí.
90+1'
Střídání v týmu Werder Brémy:
ze hřiště odchází Senne Lynen, přichází Niklas Stark.
90'
Werder právě vstřelil branku! Brémy přidávají třetí branku. OLIVIER DEMAN si našel Weiserův centr, který uklízí za záda bezmocného Dahmena. Asistence: Mitchell Weiser.
89'
Dahmen sbírá dlouhý nákop Brém a rychle vrací hru na hostující polovinu.
88'
ze hřiště odchází Nick Woltemade, přichází Olivier Deman.
86'
Zetterer sbírá míč do své náruče.
85'
Nepřehlednou šermovanou zastavuje jeden z hostujících hráčů, který odkopává míč daleko od branky.
84'
Střelecký pokus Große míří mimo.
83'
Zetterer přidrží míč na zemi a hosté mohou vydechnout.
82'
Mbabu je faulován a následovat bude nebezpečný přímý kop.
81'
Domácí útočná akce začíná až od obránce Uduokhaie.
80'
Přesnost přihrávek: 83:81 %
79'
ze hřiště odchází Marvin Ducksch, přichází Dawid Kownacki,
ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Christian Groß.
79'
Další centr v podání Weisere zastavuje Gouweleeuw.
78'
Centr domácích míří pouze do zámezí.
77'
Dahmen si připisuje velmi těžký zákrok, když se ho pokusil nachytat jeden z hostujících hráčů nenápadným centrem.
76'
Další faul domácích si připisuje střídající Dorsch.
75'
Weiser je faulován a míč se vrací na kopačky hostujících hráčů.
74'
Woltemade zkouší štěstí dalekonosnou ránou, která je nakonec zablokována.
73'
Mbabu svedl hlavičkový souboj s Aguem a vítězně nakonec vyšel z tohoto souboje hráč Brém. Následuje odkop od hostující branky.
72'
Střídání v týmu FC Augsburg:
ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Niklas Dorsch,
ze hřiště odchází Kristijan Jakić, přichází Dion Drena Beljo.
71'
Pedersenův centr míří pouze na hlavičku hostujícího obránce.
70'
Střely na branku: 0:6.
69'
Dva rohové kopy v řadě končí pouze odkopem od hostující branky. Hlavička Pfeiffera totiž mířila nad.
68'
Veljković posílá míč na rohový kop pro domácí.
68'
Mbabu posílá míč do vápna, který odklízí Weiser.
67'
Augsburg se snaží vysoko napadat, Brémy si však i v těžkých situacích dokáží poradit.
66'
Rohový kop Brém končí nepovedenou přihrávku Schmida.
65'
Žlutá karta pro tým FC Augsburg míří na vrub Kristijana Jakiće, který bude příští kolo svému týmu chybět.
63'
Druhou žlutou kartu Brém vidí Nick Woltemade.
61'
ze hřiště odchází Phillip Tietz, přichází Sven Michel,
ze hřiště odchází Ruben Vargas, přichází Pep Biel.
61'
Werder právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je MARVIN DUCKSCH. Dahmen si sice sáhl na míč, dělovku Ducksche však nezkrotil.
60'
Ducksch míří k penaltovému puntíku.
58'
Agu padá ve vápně a rozhodčí nařizuje pokutový kop.
57'
Woltemade se probojoval do zakončení, které sbírá Dahmen bez problémů do rukavic.
56'
Zetterer předvádí, že umí i hlavou a zastavuje tak nebezpečný postup domácích.
55'
Dlouhý nákop v podání hostů končí pouze na autovém vhazování hluboko na domácí polovině.
54'
Dahmen přidal na kroku a zastavuje míč ještě před čarou. Čeká nás tedy pravděpodobně "výkop z ruky".
52'
Werder právě vstřelil branku! Brémy jdou do vedení! Povedený přímý kop do vápna si našel ROMANO SCHMID, který posílá míč do protipohybu brankáře. Asistence: Marvin Duksch.
51'
Mbabu je zastaven ve svém postupu a dopředu míří Brémy.
50'
Držení míče: 55:45 %.
49'
Další faul Augsburgu přináší míč na kopačky Brém.
48'
Dlouhý nákop sbírá brankář Zetterer.
47'
Ihned po rozehrávce jsme svědky prvního faulu, kterým se prezentovali domácí.
46'
ze hřiště odchází Arne Engels, přichází Patric Pfeiffer.
46'
Hráči už se připravují na začátek druhého poločasu.
Druhý poločas začne přibližně v 16:30.
Máme za sebou první poločas, který sice přinesl dvě branky, ani jedna však nebyla uznána, a tak je utkání nadále bezbrankové. Na první gól si tak budeme muset ještě chvilku počkat
45+2'
45+1'
Míč vrátí do hry autovým vhazováním hosté.
45'
Ducksch poslal do vápna nebezpečný míč, na který těsně nedosáhl jeden z hráčů Brém.
44'
Tietz posílá svoji hlavičku těsně vedle levé tyče.
43'
Mbabu kontroluje míč, který končí na rohovém kopu pro Augsburg.
42'
Jakić posouvá míč do strany, kde však hosté nedovolují další postup dopředu a míč míří zpět.
40'
Další nákop Brém zastavuje ofsajd.
39'
Rohové kopy: 3:3.
38'
Po faulu Mbaba získávají míč hosté.
37'
I zde VAR potvrzuje rozhodnutí hlavního rozhodčího a stav je nadále bezbrankový.
36'
I hosté se prosazují, proti je však zvednutý praporek asistenta.
35'
Hostující postup přinese další autové vhazování blízko domácí branky.
34'
Domácí získávají dlouhý nákop hostů a míří dopředu.
33'
Gól však stále nepadl a následovávat bude odkop od branky.
33'
Další pokus domácích nás opět přesouvá k rohovému praporku.
32'
Rohový kop končí u brankáře Zetterera.
31'
Maierova rána míří po skluzu jednoho z hostující hráčů nad branku.
31'
Jakić svým parádním zákrokem zastavuje nebezpečnou akci Brém a dopředu míří naopak domácí.
30'
Střely na branku: 0:2.
29'
Akce Augsburgu začíná od obránce Mbaba.
28'
Schmid míří z hranice velkého vápna nad branku.
27'
Domácí šance ve vápně končí špatnou přihrávku a Brémy odkopávají míč.
26'
Naháněný Mbabu vrací míč až brankáři.
25'
Ten se však hostům vůbec nepovedl a následuje odkop od branky Augsburgu.
25'
Weiser poslal do vápna nadýchaný míč, který domácí odvrací na rohový kop.
24'
Mbabu zastavuje na polovině hřiště začínající hostující akci faulem.
23'
Pedersen je faulován a domácí získávají míč.
22'
Další nebezpečný míč do vápna Augsburgu končí mimo dosah hostujících hráčů.
21'
Zetterer podstupuje další vzdušný souboj, který tentokrát končí míče v brankářově náruči.
20'
Držení míče: 43:57 %.
19'
Duckschova hlavička končí v náruči Dahmena.
18'
A Ducksch málem zakroutil od rohového praporku míč až do branky, ten však nakonec pouze nebezpečně proletěl kolem tyče.
17'
Mbabu posílá míč do zámezí a následovat bude rohový kop Brém.
16'
Dahmen sbírá míč pohodlně do svých rukavic a uklidňuje hru.
15'
Tietz nedosáhl na míč, u kterého byl dříve soupeř a rozhodčí odpískává nedovolený zákrok.
14'
Uduokhai odkopává míč před číhajícím hráčem Brém a čeká nás další autové vhazování v podání hostů.
13'
Bittencourt prošel domácí obranou, jako nůž máslem. Parádní akci scházelo pouze lepší střelecké zakončení.
12'
Jakić zastavuje hostující postup a Brémy rozehrají autové vhazování.
11'
Domácí se dožadují rohového kopu. Čeká nás však nakonec odkop od branky Brém.
10'
VAR rozhodnutí sudího Welza potvrzuje a stav utkání zůstává tedy na 0:0.
9'
Augsburg se dočkal sice prvního gólu, radost domácích však zastavuje hvizd rozhodčího. Ve vzdušném souboji byl totiž faulován brankář Zetterer, který následně ztratil kontrolu nad míčem. Na první branku si tak ještě počkáme.
8'
Vargasův centr je zablokován a Augsburg bude zahrávat svůj první rohový kop.
7'
Hosté získali míč po dlouhém autovém vhazování a rázem se hnali do protiútoku. Přihrávka Schmida však nenašla nikoho v zeleném.
6'
Mbabu posílá centr do vápna, který svojí hlavičkou odvrací Friedl.
5'
Máme tu první žlutou kartu, kterou za svůj nevybíravý zákrok vidí kapitán Brém Friedl.
4'
Lynen je zastaven a dopředu míří domácí.
3'
Rohový kop končí v rukavicích Dahmena.
3'
Ducksch přebral v pokutovém území míč a jeho pokus končí na těle bránícího hráče. Následuje rohový kop.
2'
Rozhodčí přerušuje hru a vrací míč na kopačky hráčů Brém.
1'
První útočný pokus domácích končí na kopačkách Friedla.
Úvodní výkop obstarali hosté a následuje dlouhý nákop.
1'
Hráči už vstupují na fotbalový trávník. Augsburg nastupuje v bílém, Brémy dorazily k sobotnímu duelu v zeleném.

FC Augsburg: Dahmen – M. Pedersen, Uduokhai, Gouweleeuw, Mbabu – Jakić, Maier, Vargas, Engels – Demirović (C), Tietz.
Náhradníci: Koubek – P. Pfeiffer, Bauer, Biel, Breithaupt, Dorsch, Kömür, Beljo, Michel.
Trenér: Jess Thorup

Werder Brémy: Zetterer – Veljković, Friedl (C), Jung – Agu, Lynen, Bittencourt, Weiser – Woltemade, Ducksch, Schmid.
Náhradníci: Haesler – Stark, Malatini, Groß, Deman, Opitz, Kownacki.
Trenér: Ole Werner

Rozhodčí: Welz – Foltyn, Weickenmeier.
Brémy 2:0 Augsburg

První vzájemný zápas ovládli v rámci čtrnáctého kola Brémy, když se prosadil Niklas Stark a pojišťující druhou brankou přidal v 65. minutě nejlepší střelec týmu, Marvin Ducksch.
Werder Brémy

Brémy se nachází na pozice jedenácté a na svého sobotního soupeře ztrácí pět bodů. Na spodek tabulky, který bojuje o záchranu, drží Brémy naopak sedmibodový náskok a klidný střed tak pravděpodobně zelenobílí udrží.

Brémy mohli pomýšlet i na lepší výsledek. V posledních devíti zápasech však zapsali hned šest porážek a nelichotivou bilanci bez vítězství utnuli Wernerovi svěřenci v posledním odehraném kole, při vítězství 2:1 nad Stuttgartem.

Týmovým statistikám vládne Marvin Ducksch, který vstřelil jedenáct branek a dalších pět připravil. Spolehlivým sekundantem je Justin Njinmah, který zapsal do statistik 6+2.
FC Augsburg

Augsburg se aktuálně nachází na osmé pozici německé Bundesligy a není daleko od svého, historicky druhého, postupu do evropských pohárů. Na šestý Frankfurt však má na Augsburg šestibodový náskok.

V posledních devíti utkáních dokázal Augsburg hned sedmkrát bodovat, z toho šestkrát za plný počet tří bodů. V posledních třech utkání však svěřenci Jesse Thorupa dvakrát prohráli. Jedna z proher navíc přišla právě proti Frankfurtu.

Augsburg se může spolehnout na bosenského Ermedina Demiroviče, který k patnácti gólům přidal i devět asistencí. Povedenou sezonu má také Phillip Tietz, který má bilanci 8+4.
Vítáme všechny fanoušky německého fotbalu u utkání jednatřicátého kola, které proti sobě postaví Augsburg a Werder Brémy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.