35. kolo: Další propadák Slavie, Plzeň uspěla v nájezdech

Autor: Sport
1
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…

FOTOGALERIE - Hokejisté Plzně vládnou extralize i po 35. kole. V Liberci sice v základní hrací době gól nepadl, ale Západočeši díky Vlasákově trefě uspěli v samostatných nájezdech. To Slavia i nadále tápe a po debaklu 0:6 s Vítkovicemi si připsala už čtvrtou porážku v řadě.

Přikryl sleduje Polanského za branou.

Slavia - Vítkovice 0:6 (0:2, 0:1, 0:3)

Hokejisté Slavie po Vánocích svým příznivcům příliš radosti nenadělali. V 35. kole O2 extraligy dostali na domácím ledě šestigólový příděl od Vítkovic a prohráli čtvrtý zápas v řadě. Z posledních deseti utkání pak prohráli už poosmé.

- Více informací -

- Hnilička: Šest gólů je moc. Musím se zlepšit >>>

Pardubice - Brno 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Hokejové Pardubice se i nadále drží v popředí extraligové tabulky, když dokázali zdolat poslední Kometu. Východočeši vedli od 16. minuty, kdy se trefil Pineault, ale hosté dokázali v polovině zápasu díky Dopitovi vyrovnat. Vítězství  domácím zařídil deset minut před koncem přesnou trefou Somík.

- Aspoň bod jsme si zasloužili, litoval Divíšek >>>

Liberec - Plzeň 0:1 po sam. nájezdech (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)

Hokejisté Liberce dokázali ve 35. kole O2 extraligy ubránit plzeňské střelce, ale nakonec podlehli vedoucímu týmu tabulky po samostatných nájezdech. Rozhodující penaltu proměnil Tomáš Vlasák.

Boleslav - Budějovice 2:1 po sam. nájezdech (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)

Hokejisté Mladé Boleslavi dokázali už po sedmé v sezoně rozhodnout duel v samostatných nájezdech. Díky trefě Davida Vrbaty porazili Středočeši České Budějovice 2:1. Jihočeši naopak neuspěli v penaltách ani na pátý pokus.

Třinec - Sparta 1:2 po sam. nájezdech (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)

Hokejisté Třince sice dokázali sedm minut před koncem vyrovnat náskok Sparty, ale nakonec padli v samostatných nájezdech. O rozhodující trefu se postaral Tomáš Netík.