10. kolo: Vítkovice suverénní, Kometa dál čeká na výhru

Autor: Sport
0
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny

SOUHRN - Ve skvělém rozjezdu sezony pokračují Vítkovice, které si doma poradily s Mladou Boleslaví. V infarktovém utkání v Litvínově nakonec domácí porazili Spartu 6:5 po samostatných nájezdech.

Dominik Hašek v O2 Aréně vychytal Slavii. Na první výhru stále čekají hokejisté Komety Brno, kteří utrpěly doma debakl od Zlína.

Budějovičtí se radují z gólu na 3:1

Litvínov - Sparta 6:5 s.n. (2:2, 1:0, 2:3 - 1:0)

Nádherné utkání viděli diváci v Litvínově, kam zavítala pražská Sparta. Vyrovnaný zápas nakonec pro sebe získali domácí, kteří se radují z vítězství 6:5 po samostatných nájezdech.
- Více informací, online přenos -

České Budějovice - Karlovy Vary 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)

České Budějovice pokračují v dobrých výkonech. Proti Karlovým Varům nakonec uhájily těsnou výhru 4:3
- Vak: Měli jsme pomalý rozjezd -

Kladno - Liberec 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

Vyrovnané utkání nakonec pro sebe získali kladenští hokejisté.

Plzeň - Třinec 3:4 s.n. (1:2, 0:1, 2:0)

Domácí Plzeň dokázala ve třetí třetině srovnat, třinci ale podlehla v nájezdech.

Vítkovice - Mladá Boleslav 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Extraligový lídr měl utkání pod kontrolou. K jasné výhře domáví dovedly góly Hubáčka, Hrušky a Ujčíka.

Kometa Brno - Zlín 1:4 (1:1, 0:1, 1:2)

Ani v 10. kole si brněnská Kometa nepřipsala první výhru. V první třetině vedla po brance Svobody, hostující Zlín ale dokázal vývoj utkání otočit.
- Balaštík: Pomalu se dostávám do tempa -

Slavia - Pardubice 2:5 (2:0, 0:3, 0:2)

Dominik Hašekvychytal Pardubicím výhru na ledě Slavie, která vyhrála první třetinu 2:0. Pak už ale padaly góly jen do její sítě a hosté dovedly utkání k velkému obratu.
- Koukal: Gólman? Vůbec tam nebyl! -
- Hašek: Motivací byl zápas, nikoliv Růžička -