15. kolo: Lídr z Teplic dostal výprask od Olomouce

Autor: ČTK, deniksport.cz
0
Jarolím: Slavia? Míň arogance, víc kreativity. Drahé posily zatím nejsou znát
SESTŘIH: Dallas - Vegas 3:2. Hertl a spol. na pokraji vyřazení

SOUHRN, FOTOGALERIE - Slavia už počtvrté v řadě nedokázala bodovat naplno. Tentokrát pouze remizovala v Jablonci. První utkání pod vedením nového kouče se Liberci hrubě nepovedlo, Spartě podlehli po mdlém výkonu 0:2. Lídr ligy z Teplic dostal na hřišti Olomouce šest gólů.

Fotbalisté Sparty Prahy si doma poradili s Libercem lehce 2:0. Už v 8. minutě byl přísně vyloučen chorvatský obránce Kelič a hosté tak v deseti směrem dopředu nepředvedli vůbec nic. - Více informací o zápase -

O něco lépe se dařilo druhému severočeskému klubu, Jablonci. V utkání s pražskou Slavií šli domácí rychle do vedení díky povedenému přímému kopu. Ještě do poločasu ale hlavou srovnal Naumov a do konce zápasu už další branky nepadly. - Více informací o zápase -

V první minutě nastaveného času rozhodli fotbalisté Bohemians 1905 o své výhře nad Kladnem v utkání 15. kola první ligy. V dramatickém závěru sice Kladno čtyři minuty před koncem vyrovnáním Michala Zachariáše odpovědělo na vedoucí gól Martina Cseha, přesto Bohemians o druhé vítězství za sebou nepřišli
. - Více informací o zápase -

Fotbalisté Příbrami potvrdili, že v letošní sezoně na vlastním stadionu body neztrácejí. V utkání 15. ligového kola porazili Slovácko 2:0 a připsali si pátou výhru ze sedmi domácích zápasů. Středočechy poslal do vedení kapitán Daniel Huňa, v druhé půli zvyšoval svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Josef Hušbauer. - Více informací o zápase -

Ještě nedávno nastupoval Pavel Mezlík v brněnském dresu. V sobotu ale do jihomoravské metropole přijel už jako člen mužstva Českých Budějovic a úvodní brankou příspel k vítězství hostů v poměru 3:0. - Více informací o zápase -

Zápas Plzně s Bohemians Praha přinesl velkolepé drama. Domácí dlouho vedli 2:0, postupně ale kvůli červeným kartám přišli o Lecjakse a brankáře Daňka. V poslední desetiminutovce se tak hostům podařilo srovnat, v 89. minutě však Rada hlavou přeci jen rozhodl o vítězství plzeňských. - Více informací o zápase -

Fotbalisté Mladé Boleslavi ukončili po výborném výkonu šestizápasovou ostravskou sérii bez porážky. Středočeši porazili Baník v dnešním utkání 15. ligového kola 3:1, popáté za sebou neprohráli a opět se o něco přiblížili pohárovým příčkám. - Více informací o zápase -

Početná marodka zapříčiněná i prasečí chřipkou znamenala, že do Olomouce odcestoval oslabený tým Teplic. Nepříznivé prognózy pro ligového lídra se naplnily a domácí teplickému soupeři nasázeli dokonce šest gólů. - Více informací o zápase -

Domácí Vošahlík v souboji s Grajciarem

sobota 21. 11.

Kladno - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
Branky: 86. Zachariáš - 42. Cseh, 90+1. Slezák.
- Více informací -
- Snový konec kariéry, radoval se Slezák -

Příbram - Slovácko 2:0
(1:0)
Branky: 7. Huňa, 58. Hušbauer.

Brno - České Budějovice  0:3 (0:1)
Branky: 62. z pen. a 90.+2 Doležal, 27. Mezlík.

Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 3:2 (1:0)
Branky: 3. Horváth, 66. Rajtoral, 88. Rada - 79. a 86. Jeslínek.

Sparta Praha - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
Branky: 23. Holenda, 68. Kadlec.

Jablonec - Slavia Praha 1:1 (1:1)
Branky: 3. Čížek - 31. Naumov
- Hloušek: Remíza v Jablonci? To je ztráta -
- Komňacký a Jarolím proti sobě. Jak si vedli? -

Mladá Boleslav - Baník Ostrava 3:1 (1:1)
Branky: 16. Sylvestre z pen., 73. Kulič, 85. Rajnoch - 18. Bolf.
- Více informací o zápase -

pondělí 23. 11.

Sigma Olomouc - Teplice 6:2 (2:1)
Branky: 27. a 73. Ordoš, 52. a 80. Dreksa, 24. Šultes, 86. Janotka z pen. - 43. Mahmutovič, 59. Klein.
- Teplický Plíšek: Hráli jsme na hranici sebeobětování -