9. kolo Gambrinus ligy: Jablonec zvítězil na Hané a je znovu v čele

2
Zůstaň, jaký jsi... Řepku hráči žerou, bude výborný trenér, předpovídá Páník
Plekanec promluvil o Kladně: Když se pořád opakují stejné chyby, tak…

SOUHRN - Fotbalisté Jablonce zvítězili díky brance Marka Jarolíma z 88. minuty na hřišti Olomouce 1:0 a jsou opět v čele tabulky. Vršovické derby mezi Bohemians 1905 a Slavií Praha skončilo remízou 1:1 Smírně se rozešla i Sparta s Plzní.

Trápící se Liberec se po třech ztrátách konečně dočkal výhry nad Slováckem 2:0. V souboji o záchranu porazilo Kladno Bohemians Praha 3:2 a Příbram zdolala poslední Budějovice 3:1.

Deváté ligové kolo uzavřela pondělní dohrávka Mladé Boleslavi s Brnem. Z ní nakonec vyšli lépe Moravané, kteří si odváží bod za bezbrankovou remízu 0:0.

Fotbal na Facebooku

Na pražskou Letnou zavítala v sobotu odpoledne Plzeň, které se proti Spartě dlouhodobě nedaří. Tentokrát se ale dokázala všem pokusům domácích hráčů ubránit a odvezla si bod za bezbrankovou remízu. - Více informací o zápase -

Fotbalisté Liberce nechali na chvíli zapomenout na podzimní trápení když na domácím trávníku porazili tým Slovácka 2:0. O góly se podělili obránce Gebre Selassie a útočník Blažek. - Více informací o zápase -

Souboje Ostravy s Teplicemi nemívají favorita a potvrdil to i výsledek na Bazalech, když se oba soupeři rozešli smírně po výsledku 2:2. Baník dvakrát vedl, ale hosté vždy srovnali krok. - Více informací o zápase -

Vršovické derby mezi Bohemians 1905 a Slavií přineslo hlavně ve druhém poločasu zajímavou podívanou, která přinesla konečnou remízu 1:1. Do vedení se dostali svěřenci trenéra Jarolíma, domácí vyrovnali o šest minut později. - Více informací o zápase -

Fotbalisté Jablonce se po devátém kole Gambrinus ligy opět vrací do čela soutěže, když si odvezli tři body ze hřiště trápící se Olomouce. O vítězství hostů rozhodl v 88. minutě utkání exlávistický záložním Marek Jarolím, který se trefil z přímého kopu. - Více informací o zápase -

Fotbalisté Příbrami porazili v devátém kole na svém hřišti poslední České Budějovice 3:1. Příbramští vedli již 2:0, šanci pro hosty aspoň na bod vykřesal pět minut před koncem Ondrášek, ve čtvrté minutě nastavení pojistil vítězství pro domácí Rodrigues. - Více informací o zápase -

V souboji týmů ze dna tabulky se po divoké přestřelce radovali z vítězství domácí hráči Kladna, když o svém vítězství rozhodli ve třetí minutě nastavení brankou z penalty, kterou proměnil Szabo. - Více infomrací o zápase -

Dohrávka devátého ligového kola mezi Mladou Boleslaví a Brnem příliš krásy nenabídla. Domácí sice měli územní převahu, překonat obranu Moravanů však během devadesáti minut nedokázali. S bezbrankovou remízou 0:0 nakonec domů odjíždějí spokojenější fotbalisté Brna. - Více informací o zápase -