Rangers vyhráli 7:1, pět gólů vstřelil Boyd

Autor: spo
0
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
Rock vs. Cataloni. Liverpool proti Londýnu v Oktagonu

Neskutečné představení obstarali pro své fanoušky fotbalisté Rangers. Na svém hřišti doslova rozsekali na kusy Dundee United 7:1. Z toho pět branek vstřelil útočník Kris Boyd.

Boyd první tři góly nasázel během devíti minut mezi 20. a 29. minutou. Po poločase, který Rangers vyhráli "jen" 3:0, hned inkasovali. Do toho se nechal vyloučit Miller.

Ovšem ani tyto dvě negativa nikterak psychiku domácích nenarušili a přidali další čtyři góly. Z toho dva vstřelil Boyd a odešel ze hřiště jako nejlepší muž zápasu. S pěti góly na kontě byste stěží hledali někoho jiného.

Zbylé branky si připsali Whittaker a Bougherra. Za Dundee se trefil Casalinuovo.

Rangers - Dundee United 7:1
Branky: 20., 25., 29., 75. a 80. Boyd, 68. Whittaker, 85. Bougherra - 46. Casalinuovo.
ŽK: 78. McCulloch, 82. Little - 85. Swanson.
ČK: 51. Miller.