8. ledna 2009 • 08:00

Autor: ČTK, spo
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Zastupující kapitán české reprezentace Tomáš Ujfaluši vstřelil svůj první gól v dresu Atlétika Madrid, ale jen zmírnil porážku 1:3 od Barcelony v prvním utkání osmifinále Španělského poháru.

Hvězdou zápasu byl hostující Lionel Messi, jenž zaznamenal hattrick. Třicetiletý obránce Ujfaluši začal zápas na lavičce a na trávník přišel v 62. minutě za stavu 0:2.

Ujfaluši: Stále máme šanci »

Pět minut předtím vstřelil svůj druhý gól Messi, který potrestal proměněnou penaltou faul Heitingy, jenž byl navíc vyloučen.

V 67. minutě Ujfaluši hlavičkou z malého vápna po rohu snížil, deset minut před koncem ale Argentinec Messi dokončil své představení třetí trefou.

Odveta na barcelonském Nou Campu je na programu za týden.