9. listopadu 2008 • 20:10

Barošův Galatasaray nestačil na Fenerbahce

Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

FOTOGALERIE - Fotbalisté Fenerbahce s přehledem ovládli istanbulské derby s Galatasarayem a šlágr 10. kola turecké ligy vyhráli 4:1.

Hosté se sice ujali vedení již ve 2. minutě zásluhou Lincolna, ale domácí rychle výsledek otočili a vedení již uhájili. Napravili tak dosavadní nepřesvědčivé výkony a posunuli se na sedmé místo. Galatasaray je pátý.

Milan Baroš se snaží blokovat střelu protihráče

V základní sestavě Galatasaraye opět nechyběl český útočník Milan Baroš, ale na svých osm branek v dresu tureckého giganta nenavázal a již o poločasové přestávce své místo přepustil Australanovi Kewellovi.

Výsledky - 10. kolo:

Ankaraspor - Eskisehirspor 2:0, Antalyaspor - Sivasspor 2:1, Denizlispor - Kayserispor 1:0, Fenerbahce - Galatasaray 4:1, Gaziantepspor - Büyüksehir 1:4, Konyaspor - Genclerbirligi 2:2.

18. Kocaelispor 10 0 2 8 10:26 2

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.