1. listopadu 2008 • 16:34

Nalbandian je prvním finalistou

Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Argentinský tenista David Nalbandian má stále šanci obhájit titul na Masters v Paříži a zajistit si účast na Turnaji mistrů. V dnešním semifinále ve třech setech porazil Rusa Nikolaje Davyděnka.

O vítěznou trofej si zahraje s vítězem duelu mezi Američanem Jamesem Blakem a Francouzem Jo-Wilfriedem Tsongou.

Nalbandian do zápasu vlétl ve velkém stylu a během prvních čtyř gamů soupeři dovolil jen tři fiftýny. První set vyhrál bleskově 6:1, ale pak přemožitel Tomáše Berdycha srovnal krok a druhou sadu získal pro sebe v poměru 7:5.

Nadal vzdal čtrtfinále s Davyděnkem ›››

Rozhodující okamžik třetího setu přišel v sedmé hře, kdy se Nalbandianovi podařilo získat podání soupeře a náskok brejku udržel až do konce.