7. září 2008 • 13:04

Ondrášková vyhrála turnaj v Brně

Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Česká tenistka Zuzana Ondrášková porazila ve finále mezinárodního turnaje RC Sport Trophy v Brně Lotyšku Anastaziji Sevastovovou po téměř dvouhodinovém boji 6:4, 3:6, 6:2.

Nejvýše nasazená osmadvacetiletá Ondrášková potvrdila roli favoritky a dnešním vítězstvím v turnaji s dotací 25.000 dolarů dosáhla svého nejlepšího výsledku v letošní sezoně.

"Po vyhraném prvním setu jsem pustila soupeřku do hry a povolila jí tlak zejména z forhendové strany. Hodně těžké bylo dobíhat její zkrácené míče," uvedla po utkání Ondrášková.

Ta v třetím setu svou hru opět výrazně zlepšila a získala rychle náskok 4:0. Sevastovová se sice ještě na chvíli vzmohla k odporu, v poslední hře ale zcela odpadla a vlastními chybami nabídla Ondráškové možnost snadno ukončit zápas.